Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
24.07.2015

Андрей Кавунец - татусяковский венец

Опубликовано в Новости Винницы

Про таланты бывшего руководителя отдела идеологии винницкой Партии Регионов АНдрея Кавунца долго можно говорить. Вкратце, он - один из особо приближенных к Сергею Татусяку, которого паторн всегда тащит за собой. А Андрей взамен делает за Татусяка всю черновую работу. По сути, мозг и язык Татусяка - Кавунец. Как и Татусяк, Кавунец вышел из партии Регионов только 20 февраля 2014 года, после расстрела Небесной Сотни. Сейчас Кавунец мимикрировал и стал "проевропейским!.  Итак, Андрей Кавунец - член исполнительного комитета Винницкой областной организации ПР, депутат облсовета от ПР (уже далеко после Майдана прошел по спискам в областной совет). До вступления в ПР Кавунец был в Национально-демаократической лиге молодежи. Это подразделение некогда провластной партии НДП, примерно как Молодые Регионы.

После НДП - балоговско-ющенковский Единый Центр. Там о сих пор висит его биография.
Андрій Кавунець
Член Президії Вінницької обласної організації Єдиного Центру
Біографія
Освіта: в 2000 році закінчив Вінницький державний технічний університет та здобув освіту технолога машинобудування, спеціальність інженер-механік.
В 2009 р. отримав другу вищу освіту в Вінницькому Торговельно-економічному інституті за спеціальністю Менеджмент організацій.

Трудовий стаж: з січня по липень 2001 року працював механіком на приватному підприємстві „ГріГ”, м. Київ.
З липня 2001 по лютий 2002 року працював провідним спеціалістом служби поставок палива ВАТ „Вінницяоблпаливо”.
З лютого 2003 року зареєстрований приватним підприємцем.
З листопада 2008 р. - провідний спеціаліст з інформаційних питань Вінницького регіонального секретаріату Єдиного Центру.

Громадська діяльність: член Народно – демократичної ліги молоді з серпня 1998 року. З 2005 – Голова Вінницької обласної організації НДЛМ.
З травня 2007 року – заступник голови НДЛМ.
З 2008 року - заступник Голови Вінницького обласного осередку Міжнародного Товариства "Україна - Польща - Німеччина"

Партійність: Член Народно – демократичної партії з 1998 року.
З червня 2008 р. – член Єдиного Центру.

Посади в партії:
З червня 2008 р. по квітень 2009 р. - Голова Контрольно - ревізійної комісії ВОО Єдиного Центру.
З квітня 2009 р. - Член Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру.
З вересня 2009 р. - Член Президії Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Одружений, дружина Почапська Олена Валеріївна, 1981 р. н.
Є донька, Кавунець Дар’я, 2003 р. н. та син, Кавунець Ілля, 2008 р.н.


В 2012 Кавунца уже официально продвигали ка кандидата от ПР в нардепы. Более того, именно Кавунца тогда предпочла ПР вместо одиозного, но весомого и матерого регионала Алексея Кривопишина, начальника Юго-Западной железной дороги. А это говорит о многом.
Вот можем посомтреть на уровень любви Кавунца к ПР как раз перед выборами:

Вінницькі політики підсумовують минулий 2011 рік та роблять прогнози на 2012 рік.
Андрій Кавунець,  член політвиконкому Вінницької обласної організації Партії регіонів.
Підсумки
Минулий 2011 рік в політичному вимірі - рік змін. В результаті місцевих виборів кінця 2010 року (на яких область вперше проголосувала не за опозицію - а это был именно Янукович, ред.) було завершене формування єдиної команди як в виконавчій, так і самоврядній владі. Область стала пілотною в реформі галузі охорони здоров'я, до того ще і пенсійна, податкова реформа - все це зумовило важкість року, що уходить, але на мій погляд, реформи - це те, чого давно потребувала країна. Вивчаючи досвід інших країн, я переконався Україна потребує змін, якщо хоче бути по-справжньому європейською країною. І команда Президента і Партії регіонів має політичну мужність розпочати і впроваджувати ці нелегкі реформи, не займаючись зайвим популізмом.
Прогнози
Прогноз на 2012 - це буде важкий рік, зумовлений передвиборчою боротьбою , причому іноді ця боротьба може бути навіть брудною. Перемога Партії регіонів на майбутніх виборах залежитеме від того, чи запрацюють розпочаті реформи, причому позитив від цього мають відчути прості мешканці України.

Конечно, нардепом Кавунец не стал. но за поддержку его, как члена ПР, поблагодарил:

29 жовтня у Вінницькому прес-клубі обговорювали підсумки парламентської кампанії. Кандидати в народні депутати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Андрій Кавунець (виборчий округ №13) та Дмитро Костирко (виборчий округ №12) прийшли подякувати вінничанам за підтримку та поділитися своїми враженнями від проведення парламентських виборів-2012 в Україні.
- Дякуємо усім громадянам, які прийшли і підтримали нашу політичну силу на виборах, - розпочав Андрій Кавунець, - близько 140 тисяч вінничан віддали свої голоси за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ, за що ми їм дуже вдячні. Ми звичайно розраховували на кращий показник, але в умовах реформування, цього можна було очікувати. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ не побоялася і першою розпочала трансформації, які потрібні для майбутнього. Наша команда працює не для результату на виборах сьогодні, а робить усе те, що потрібно державі завтра.
Основне завдання ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на найближчий час - створення робочої більшості у парламенті.  vinpr.org

Оды Кавунец любил петь Януковичу и его банде:

Завдяки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на Вінниччині відновлюється робота підприємств, створюються нові робочі місцяУ цьому переконаний кандидат у народні депутати України від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ за мажоритарним округом № 13 Андрій Кавунець.
«ПАРТІЯ РЕГІОНІВ – це потужна дієва сила. Прийшовши до влади, вона конкретними справами показала, що настав час позитивних змін у державі, в усіх її регіонах. На Вінниччині за цей період втілено чимало позитивних перетворень: оновлюються школи, лікарні, відбудовуються підприємства, будуються дороги, створюються нові робочі місця. Партія влади звітує про ті проекти, які вже вдалося успішно реалізувати», - зазначив Андрій Кавунець.
Він звернув увагу на те, що «завдяки роботі команди ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Вінницькій області за останні два роки створено 40 тисяч робочих місць, збудовано та відремонтовано 356 шкіл та дитячих садочків, 73 спортивні майданчики та стадіони, 195 кілометрів доріг, 15 елеваторів, значно збільшено посівні площі».
Політик додав, що за минулої влади сотні заводів закрили і розграбували, а тисячі працівників залишилися без роботи. «Сьогодні ж ПАРТІЯ РЕГІОНІВ відновлює підприємства. Лише у Вінницькій області створено десятки тисяч робочих місць, і ця робота продовжується», - наголосив він.
«За попередньої влади через нестабільність та важке економічне становище країни у світі з осторогою ставилися до України. Сьогодні ж з нами активно співпрацює та втілює проекти ряд зарубіжних держав. Лише у Вінницькій області підписано та діють понад 200 угод про співпрацю з майже десятком країн світу», - зауважив кандидат у народні депутати від ПР.
«Влада відроджує медичну галузь. Медицина забезпечується сучасними технологіями, новітнім обладнанням, створюються діагностичні центри, які відповідають усім міжнародним стандартам. Область протягом 2012 року отримала 40 сучасних реанімобілів, відремонтовано 353 фельдшерсько-акушерських пунктів та 155 лікарських амбулаторій, створено 27 пунктів базування бригад швидкої допомоги, а медикаментів для забезпечення цих бригад закуплено більш як на 11 мільйонів гривень», - повідомив Андрій Кавунець.

Каувнец сначала был ярым сторонником децентрализации - пока Янукович давал под разговоры деньги. Но перестал Кавунец быть сторонником совем недавно, когда реформу начали воплощать. Без него:

Спробою політичного реваншу для колишнього голови облради і екс-регіонала Сергія Татусяка може стати посада керівника обласного «Опозиційного блоку». Але її ще слід заслужити: чи не тому команда Татусяка сіє зуби дракона між гілками влади та зриває реформи в області?
Колишні партійці Януковича в передчутті місцевих виборів поступово виходять з тіні. Головні регіонали Вінниччини на чолі з Татусяком мобілізуються з метою повернути втрачені позиції. Методи не нові – критика колишніми нинішніх та нагнітання конфлікту між владою і народом через ЗМІ.
І все це – заради посади керівника «Опозиційного Блоку», пише news.vn.ua.
Своєю платформою Татусяк обрав Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого саморвядування. А благодатним грунтом для нагнітання пристрастей – процес добровільного об’єднання територіальних громад.
Так, в своїй промові він не залишив камня на камені від методів, якими намагаються впровадити реформу на Вінниччині, але фрази гучні, аргументи – розпливчасті. Цитуємо слова Сергія Пилиповича з повідомлення на офіційному сайті  ВОАОМС:
«У деяких райдержадміністраціях Вінниччини не дотримуються принципу добровільності при об’єднанні територіальних громад і нав’язують місцевим головам власні варіанти укрупнення».
Яким чином це відбувається, він не уточнює. Проте, якщо державний діяч, який переймається долею сільских громад, має факти порушень, то чи не простіше інформувати про них правоохоронні органи? Більш виграшна тактика – мусувати тему у ЗМІ, щоб насадити людям думку про провальність такої реформи і одночасно виступити «захисником ошуканих і ображених». Тому ВОАОМС (тобто, Татусяк) ініціює  засідання круглого столу, який і напрацює «правильні» плани об’єднання по кожному району.
А «татусяковець» Андрій Кавунець (екс-керівник відділу ідеології Вінницької обласної організації Партії регіонів) пропонує донести варіант Асоціації до губернатора та «переконати» обласних чиновників його затвердити.
При цьому Татусяк говорить про алогічність такого об’єднання, але, тим не менш, хоче взяти його під своє крило. «В чому складність цього об’єднання? Немає логіки, адже не прийнятий закон про місцеве самоврядування і не прописані повноваження громад», - говорить він.
Чому, знаходячись при владі, у владній партії, сам Татусяк не просував питання децентралізації, а сьогодні руйнує слабкі спроби нинішньої влади піти цим шляхом? Відповідь очевидна: регіоналів на чолі з Януковичем цікавила якраз сильна централізація, щоб тримати усіх в міцному кулаці, а не передача повноважень на місця.
Проте тепер на делікатній темі можна добре зіграти в «доброго» і «поганого» поліцейського в середовищі сільських і селищних голів, благо між обласною виконавчою владою і органами місцевого самоврядування завжди знайдеться нестиковка у поглядах.
Ось і «молода команда» Татусяка  почала під активний медіа-супровід кампанію з дискредитації нинішньої влади: авось, у Києві оцінять.
Можна припустити, що Сергій Пилипович все ж сумує за політичним Олімпом, з якого його фактично скинуто революційною хвилею. А перманентний стан кризи в країні сприяє появі нових героїв на зміну старим, заплямованим невиконаними обіцянками.
Певні шанси достойно повернутись в політичне життя області для Татусяка зберіглись: проект екс-регіоналів – «Опозиційний блок» може знов вивести його на арену.
«Спливти» в списках інших політичних сил одному з колишніх керівників регіоналів– при усіх зв’язках з вінницькою «Батьківщиною» чи активістами на кшталт Віктора Малиновського – навряд чи реально.
Непрості взаємини у Сергія Татусяка із  «Опозиційним блоком».
Після Революції Гідності Татусяк влаштував всіх своїх соратників в політичний проект Льовочкіна -  «Партія Розвитку України». Його обличчями разом з Сергієм Татусяком стали - Сергій Ларін (заступник Голови Адміністрації Президента Януковича), Юрій Мірошниченко (представник Президента Януковича у Верховній Раді), Юрій Павленко (дитячий омбудсмен за часи Януковича). Але проект не відбувся, і напередодні парламентських виборів «ПРУ» влилась в новостворений «Опозиційний блок».
На хвилі громадського невдоволення і люстраційних процесів Сергій Татусяк не ризикнув відкрито афішувати свої політичні уподобання і фактично самоусунувся від «Опозиційного блоку». Проте «відрядив» на політичний фронт свого найближчого соратника Олексія Гаврилова – а саме: у виборчий список «Опозиційного Блоку» до Верховної Ради під № 44.
За бажану посаду Сергію Татусяку ще доведеться поборотися. Серед охочих покерувати «Опозиційним блоком» на Вінниччині називають ще Григорія Калетніка, а також «старожилів» Партії регіонів  - Аксельрода, Антонець, Антемюка.
Окрім того, у цієї партії вже є керманич  – це депутат обласної ради Сергій Чорноокий, який в не кращий для екс-регіоналів момент вирішив взяти штурвал «ОБ» в свої руки.
Тому група Сергія Татусяка не шкодуватиме ані сил, ані грошей, щоб отримати суттєві дивіденди  вже восени 2015 року.


Андрей Кавунец, Дмитрий Лашин и Александр Мендусь стали новыми депутатами областного совета

Винницкий областной совет пополнился тремя новыми депутатами. Соответствующее решение  6 марта приняла территориальная избирательная комиссия. Так, отныне избранными по списку Партии регионов считаются председатель Всеукраинского физкультурно-спортивного общества «Колос» Александр Мендусь, заместитель директора госпредприятия «Винницкое инженерно-строительное управление» Дмитрий Лашин и руководитель ресурсно-информационного центра развития общин «Громады Винниччины» Андрей Кавунец.
Они значились следующими в партийном списке за Тимофеем Гиренко, Любовью Коваленко и Натальей Рекутой, которые, напомним, по собственным заявлениям отказались от депутатских мандатов.
В какой фракции будут работать новоизбранные депутаты, очевидно, станет известно уже на ближайшей сессии, ведь в настоящее время Партия регионов своей фракции в областном совете не имеет.

ТАРАСОВА ПРАВДА

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ