Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Антикоррупционный портал
23.07.2015

У Вінниці недолюстрували керівників СБУ та податкової

Опубликовано в Новости Винницы

 

22 червня, міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що СБУ, правоохоронці органи, прокуратура та Державна фіскальна служба намагаються приховати інформацію про осіб, які підпадають під люстрацію. Про це йшлось в повідомленнях прес-служби Міністерства юстиції. Справді, далеко не всі чиновники часів Януковича потрапили під звільнення. Наприклад, Громадський люстраційний комітет вніс до реєстру осіб, що підлягають люстрації чотирьох керівників СБУ Вінницької області: начальника УСБУ у Вінницькій області Сергія Ратієва, першого заступника начальника – Андрія Сорочана, колишніх заступників начальника управління, – Олега Саліхова та Петра Короля.

 

На сьогодні, звільнено з посади лише заступників. Сергія Ратієва люстрація не зачепила, він й надалі працює на посаді і продовжує виконувати свої обов’язки.

Податківців часів Януковича люстрація також торкається вибірково. Колишня заступник голови Державної податкової служби Вінницької області Ілона Заскіна, яка на посаді з 21 лютого 2012 року, й досі є працівником Міндоходів, щоправда, не виконує обов’язки, - вона вже більше року у відпустці.

Під люстрацію із забороною 10 років працювати в органах державної влади, потрапив лише Володимир Ліщенко, який у період з 4 червня 2013 року по 16 березня 2015 року обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.

http://i-vin.info

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ