Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Антикоррупционный комитет
23.07.2015

Депутатів Вінницької обласної ради розвели

Опубликовано в Новости Винницы

Депутатів Вінницької обласної ради розвели, вони проголосували за міфічний державний курорт, який виявляється приватним підприємством з кримінальним минулим.

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Вас кинули, голова Вінницької обласної ради та комісія яка готувала проект злочинного рішення

Нагадую, що два мільйони гривень Вінницькою обласною радою були виділені ніби на благу ціль: розвиток дельфотерапії
але є купа але:
1)Читаємо рішення Вінницької обласної ради № 927 від 14 липня 2015 року:
"
5. Внести до Обласної програми ,,Здоров‘я нації на 2013-2015 роки”, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 413, такі доповнення:

5.1 Пункт 2 додатка 1 ,,Напрями діяльності та заходи Обласної програми ,,Здоров’я нації на 2013-2015 роки” доповнити підпунктом 2.6. ,,Впровадження методики дельфінотерапії на базі Державного курорту ,,Поділля” м. Хмільник для реабілітації дітей – інвалідів”.
НІЯКОГО ДЕРЖАВНОГО КУРОРТУ "ПОділля" м. Хмільник НЕ ІСНУЄ
є ТОВ "Санаторій "Хмільник" - приватна структура
тобто обласна рада ввела нас в оману, віддаючи два мільйони БЮДЖЕТНИХ грошей ПРИВАТНІЙ структурі!!
2) Приватна структура "Поділля" має проблеми з законом через рейдерські захоплення. І саме цій структурі з кримінальним шлейфом видають гроші
http://forumhm.org/za-vkradenyj-sanatorij-podillya-dovedet…/
3) Людина, якій безпосередньо належать дельфіни є членом партії Петра Порошенка, тобто підозрюю що кримський контрабандист, який працює під прикриттям блоку ПП отримує кошти через структуру з скандальним шлейфом http://forumhm.org/za-vkradenyj-sanatorij-podillya-dovedet…/
4) Підприємство пана власника дельфінів не є перереєстрованим і тому теоретично платить податки і здає звіти в м. Алушта окупованого Криму. Тобто ніякої користі від пана як платника податків для громади Вінниччини немає, бо він нічого не платить в бюджет Вінницької області. То чому ми , платники податків, маємо доставати зі свого карману йому 2 мільйони гривень?
Далі буде.....

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ