Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Васадзе Тариэл
20.07.2015

«Регіонали захоплюють партію Блок Петра Порошенка на Вінничині ???»

Опубликовано в Новости Винницы

Завжди працювала на виборах у Нашій Україні, Єдності, БПП. Живу я в Ленінському районі, наша виборча комісія в школі. Постійно телефонували мені з штабів, запрошували на роботу, яку я виконувала з честю і гідністю. Зараз тишина. Але все б було добре якби не одне «але»! Випадково дізнаюся, що така собі Інна Волкова, яка працювала минулого року на виборах Президента України від М. Добкіна, зараз телефонує до людей від імені БПП та пропонує роботу у комісії від цієї політичної партії!!! Як же так??? Куди дивляться партійні керівники??? Набирати на роботу представників Партії регіонів – це ж абсурд. Ви розвалюєте ідеї які формувалися роками. Кому тепер вірити? Політика та її «йовбаки» – це дійсно балаган, але я не думала, що на стільки!

 

 

 

Політичні «йовбаки» Вінниччини

Люди, що ж це таке твориться колишні «регіонали» як ті миші розбігаються по різним політичним партіям з метою тільки б потрапити до місцевих рад.

Так, у багатьох села Барського району люди возмущаються тим, що колишні регіонали перефарбувались, влізли у провладну партію Совість Поділля та хочуть повернутися до влади.

Це не тільки в цьому районі, є інформація, що відомі усім люди януковича влазять і в Народну партію, БПП, Самопоміч та інші.

Зараз більшість з них перефарбувалися у патріотів, набридло те, що їм все сходить з рук. Це ті люди які намагаються шляхом блискавичної шахрайської комбінації прийти до влади, і вони лише змінили колір і назву.

Шановні читачі! Якщо у ваших містах чи селах є такі самі «йовбаки», повідомляйте про це громадськість. Країна має знати своїх героїв!

http://vn.20minut.ua

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ