Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Спорт/Молниеносный Токарев Владимир Александрович: от УВД до министра и обратно в УВД
17.07.2015

Дорожній контроль спіймав нетверезим заступника начальника карного розшуку

Опубликовано в Новости Винницы

 

Сьогодні опівночі, 17 липня, журналісти „Дорожнього контролю” бачили з пивом, а потім за кермом заступника начальника сектору карного розшуку міського відділу міліції. До цього водія викликали працівників ДАІ, які врешті склали протокол про керування машиною в нетверезому стані. - Він спокійно та ввічливо себе вів і не відмовся проходити перевірку. Але здивувало інше, - каже журналіст Дорожнього контролю Денис Клімов. – Ця людина нас бачила, але без проблем сіла за кермо - з відчуттям повної безкарності.

 

На відео запису Дорожнього контролю зафіксований Сергій Дзьонь - старший брат Валентина Дзьоня, застреленого п’ять років тому в Староміському райвідділі молодого слідчого. Він займає посаду заступника начальника сектору карного розшуку міського відділу міліції і має звання майора.

Журналіст 20minut.ua телефонувала на мобільний спійманому „Дорожнім контролем” офіцеру-оперативнику, але він не відповів. Невдовзі його телефон вже був вимкнений. Тож почути його версію подій (на відео ДК немає прямих доказів порушення) не змогли.

Замість самого фігуранта ситуації запитали в секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції, чи відреагувало управління на факт. Там сказали, що після появи в мережі відео для з'ясування ситуації призначили службове розслідування, результати якого оприлюднять.

Що передувало запису на камеру і змусило зупиняти машину для перевірки її водія, знаємо тільки зі слів журналіста Дорожнього контролю Деніса Клімова. Він розповів, що сьогодні вночі, близько півночі, бачив, як правоохоронець разом зі ще одним чоловіком пив пиво недалеко від райвідділу.   

- Вони сиділи біля магазинчика, де роблять хотдоги і каву, за 10 метрів від райвідділку, і пили пиво, - говорить Деніс Климов. – Ми почули міліцейський жаргон, тому звернули увагу. Було сказано „мої хлопці злодєя упустили”. Специфічне слово „злодєй” міліціонери часто використовують. Потім вони посиділи ще в одному місці, а далі пішли до машини нижче по дорозі, сіли в неї і поїхали. Ми викликали екіпаж ДАІ.

До супутника правоохоронця претензій не було – він був на пасажирському сидінні, а потім взагалі зник, як кажуть в Дорожньому контролі. А от Сергія Дзьоня перевіряли на стан алкогольного сп’яніння. На відео не зафіксовані результати, лише коментар працівника міліції про те, що виклик був недаремним – експерт підтвердив, що водій був нетверезий.

- Він два рази продував, - уточнює Деніс Клімов. - Перший раз показало 0,42 проміле. Другий раз, через 20 хвилин - 0,90. Його починало потроху розбирати. За годину його оформили. Він повністю все підписав. Ні від чого не відмовлявся. Все спокійно було. Але не його ввічливість здивувала, а те, що він нас бачив (нас знають практично всі працівники міліції), але після цього без проблем сів у автомобіль і мав їхати - з відчуттям безкарності.

20 хвилин

http://vn.20minut.ua

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ