Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Чекальский Юрий
17.07.2015

Разоблачены схемы руководителей Укрзализныци Бланка-Остапюка

Опубликовано в Новости Киева

 

Через коррупционные схемы одиозного «регионала» Петра Мельника продолжается отчуждение в частные руки имущества университета стоимостью в десятки миллионов гривен. Помогают экс-ректору его близкие родственники и ранее судимые лица. Об этом во время брифинга в парламенте заявила народный депутат Украины, член Совета партии «Воля» Ирина Суслова.

 

«Укрзалізниця» майже банкрут, а Бланк і Сольвар грабують державу на вантажних перевезеннях. Розслідування. Документи

 

Державний монополіст «Укрзалізниця» в останні роки вважається збитковим підприємством. Хоча в розвинених країнах такі компанії, без перебільшення, є локомотивами економіки. Цікава вимальовується ситуація. В час фактичного банкрутства, «УЗ»закуповує рухомий склад, пальне, запчастини, та навіть постільну білизну, у 2-3, а інколи і в 5 разів дорожче. Чому? Відповідь проста, керувати підприємством ставлять людей, які свідомо доводять його до банкрутства, аби потім отримати майно «Укрзалізниці» за безцінь. За заниженими тарифами «УЗ» перевозить товари не лише для "Інтертрансгруп", а й для ряду інших фірм. В один із останніх приходів на "УЗ" Остапюка він вирішив заробляти на вантажоперевезеннях, взявши на озброєння схему, яка діяла при Сім'ї.

 

Схема Бланка: «Укрзалізниця» майже банкрут, а вантажні перевезення - по занижени

Державний монополіст «Укрзалізниця» в останні роки вважається збитковим підприємством.

Всі угоди на вантажоперевезення мають оформлятися через фірму-"прокладку", де в інтересах нових кураторів "Укрзалізниці" кожен клієнт має залишити певну суму відкату - зазвичай, 3% від суми угоди. Нині всі договори проходять через фірму "Ніка-транс" - і приносять Бланку та його команді щонайменше 150 млн грн. щомісяця. Тож цей "проект" не менш прибутковий, ніж вигаданий Бланком Український пасажирський логістичний центр, який на перепродажу пасажирських квитків дозволяє забирати собі по 5% від вартості кожного проїзного документа. За 12 місяців, за минулорічними показниками, тут набігатиме всього лише якісь "злиденні" 350 млн грн. Восени перевіряючи "Укрзалізницю" і її службовців, правоохоронці наштовхнулися і на випадки зловживань на користь конкретних фірм під час проведення тендерних закупівель. Зокрема, в довідці щодо виявлених зловживань згадується історія з закупівлями, які проводить "УЗ" у ТОВ "Експозиція" - "підводні камені" у відповідних угодах правоохоронцям вдалося виявити завдяки залученню фахівців з Мінекономрозвитку. Наразі правоохоронні органи вивчають інші тендерні угоди "Укрзалізниці" і "Укрзалізничпостачу". Зокрема, особливо ретельно вивчатимуть тендерні угоди, укладені держпідприємством з компаніями, близькими до керівництва "УЗ" та "Укрзалізничпостач". Під питанням - ТОВ "Нікатекс-Трейд", у якої залізниця закуповуватиме текстильну продукцію, ТОВ "Елемент-Оіл", що отримала право постачати мастила та дизпальне, "ТОВ "Компанія "Галнафтоінвест", котра мала подавати залізниці будівельні матеріали.

Наразі після проведення оперативно-економічного аналізу встановлено, що лише за три місяці поточного року ці підприємства отримали від ДП "Укрзалізничпостач" 25 млн грн. З яких близько половини - 11,65 млн було перераховано на підприємства з ознаками фіктивності. Хоча, зрештою, тут правоохоронцям ще лише належить відшукати переконливі докази причетності керівників української залізниці до цих фірм. Тоді як Остапюк далеко не завжди був таким обережним. Чи не одразу після призначення гендиректором він домігся від керівництва тендерного комітету ДП "Укрзалізничпостач" обрати у якості постачальника деревини для шпал ТОВ "Форест", яка запропонувала ціну, на 1 млн грн вище, ніж найближчі конкуренти. Секрет - у прізвищі засновника цієї фірми. Це О.М.Вислинська, яка є не тільки поставником деревини для "УЗ", а й дружиною для Остапюка.

Правоохоронні органи не один раз порушували кримінальні справи проти керівництва «Укрзалізниці» та її структурних підрозділів, але жоден чиновник так і не поніс реального покарання за багатомільярдні розкрадання. В той же час, «Укрзалізниця» з року в рік скаржиться на катастрофічну зношеність вагонного парку і колосальні збитки від пасажирських перевезень. Але на її заклики про допомогу ніхто не реагує.

Solvar-Ruslan1-500x333

Народний депутат від президентської партії та людина “регіонала” Колеснікова вже понад 10 років нагріває руки на вантажних залізничних перевезеннях в Україні.

Як показує практика, представники “серйозного” бізнесу в політиці прекрасно почуваються за будь-якої влади. В Україні ж серйозний бізнес доволі часто дивним чином пов’язаний зі “збитковими” державними підприємствами. Так, наприклад, народний депутат 7-го та 8-го скликань Руслан Сольвар у попередньому скликанні був першим заступником голови комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку, який очолював “регіонал” Борис Колесніков.  У 2012 році Сольвар також став головним радником гендиректора Асоціації траспортно-експедиторських організацій України «Укрзовніштранс». У нинішній же Раді він є членом Комітету з питань транспорту, крім того, -  представником впливової президентської партії “Блок Петра Порошенка”.

Водночас, як стало відомо, наразі Руслан Сольвар отримує прибутки від цілої низки фірм, що спеціалізуються на вантажних перевезеннях. Зокрема,

—   ПП «Фреш Лайн», м. Київ, вул. Щорса, 29, код ЄДРПОУ 3239927, засноване у 2000 році зі статутним капіталом 1 тис. грн, засновник та директор — Мозговий О.М. Підприємство спеціалізується на транспортно-експедиційному обслуговуванні транзиту вантажів залізницями України.

У 2014 році обсяг експедиції становив понад 1,6 млн тонн (залізна руда, нафтопродукти, чорні метали, кам’яне вугілля тощо), відповідно дохід склав приблизно 30 млн грн, у 2015 році перевезено лише 6 тис. тонн (кам’яне вугілля), прибуток — 10 тис. грн.

Мозгового було призначено директором «Фреш лайну» у 2003 році, коли засновником фірми був Руслан Сольвар, який вийшов зі складу засновників «Фреш лайну» у 2004 році, однак не втратив контроль над підприємством. Як свідчить сайт Верховної Ради України, Мозговий наразі є помічником нардепа Сольвара на громадських засадах.

Solvar-Ruslan2

Як відомо, «Фреш лайн» уклав угоду з «Укрзалізницею» 17 грудня 2010 року, тобто через тиждень після призначення міністром інфраструктури Бориса Колеснікова з партії регіонів (першим заступником якого в комітеті Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку згодом став Сольвар).

 

Попри постійне подорожчання залізничних квитків для українців через “збитковість” держпідприємства, основне джерело доходів — саме вантажні перевезення, які становлять 80% від усієї діяльності “Укрзалізниці”. І одним з “улюблених” зловживань “Укрзалізниці” є необґрунтоване заниження тарифів на перевезення вантажів для “своїх” компаній, що виливається в мільйонні збитки для підприємства, а отже і для держави. Одним із таких “своїх” підприємств тривалий час було ПП “Фреш лайн”, яке завдяки зниженим тарифам економило щомісяця сотні тисяч доларів.

 

Лише в 2014 році, коли у Сольвара стався особистий конфлікт із колишнім гендиректором “Укрзалізниці” Борисом Остапюком, «Укрзалізниця» ініціювала розрив угоди з ПП «Фреш лайн» на організацію перевезень транзитних вантажів залізницями України. Офіційною причиною стало те, що приватна фірма кілька разів зривала перерахування грошей залізниці за транзитні перевезення, у зв’язку з чим тричі призупинялась дія «десятизначного» коду «Фреш лайну», що і дає право на виконання транзиту. В результаті чого «УЗ» вирішила взагалі розірвати відносини.

 

Крім того, ще раніше Тарифною комісією Укрзалізниці з ПП «Фреш Лайн» стягнуто штрафні санкції на суму 3,5 млн грн через невиконання у 2013 році цим експедитором задекларованого річного обсягу транзиту нафти сирої зі станцій Республіки Казахстан у напрямку припортових станцій України.

 

Однак на цьому історія не завершилася. За заявою ПП «Фреш Лайн» УМВСУ на Південно-Західній залізниці зареєстроване кримінальне провадження №12014100130000053 від 29.09.2014 за фактом зловживання службовими особами Укрзалізниці своїми службовими повноваженнями, слідство триває.

 

А оскільки в  Укрзалізниці більше немає Остапюка, який став “незручним” для Сольвара, у “Фреш лайну” є хороші перспективи знову почати паразитувати на державному підприємстві та живитися державними коштами.

 

Ще одна фірма, що працює на кишеню пропрезидентського нардепа,

 

— ТОВ «МетРудТранс», м. Київ, вул. І.Кудрі, 2, оф. 8, код ЄДРПОУ 34980991, засноване у 2007 році, статутний капітал 40 тис. грн.   Товариство    спеціалізується    на   транспортно-експедиційному обслуговуванні експортно-імпортних та внутрішніх перевезень вантажів залізницями України.

 

У 2014 році обсяг експедиції 757 тис. тонн (різні вантажі), дохід близько 15 млн грн. У 2015 році — 69 тис. тонн (різні вантажі) дохід — 100 тис. грн.

 

З “Вісника державних закупівель” стало відомо, що вже 19 січня 2015 р. ДП «Рогатинське лісове господарство» (Івано-Франківська обл.)  уклало угоди з ТОВ «Метрудтранс» на послуги перевезення вантажів залізничним транспортом на суму 1,55 млн грн. Перевезення замовлено по території України і країн Європи (обсяги і характеристики послуги – див. табл.).

 

Засновником і директором «Метрудтрансу» у 2007—2013 рр. був Артем Мініч. Наразі власником фірми значиться Володимир Пашко. Директором з вересня 2014 р. є Андрій Федоровський. У 2005 р. Мініч працював директором ПП «Українська дезинфекційна компанія ДП», власником якого значиться Федоровський.

 

Артем Мініч щонайменше до початку 2013 р. був засновником ТОВ «Укрзернотранс-К». Віднедавна його частку переоформлено на Володимира Пашка. Відомо, що в «Укрзернотранс-К» у 1999—2012 рр. на посаді комерційного директора працював Руслан Сольвар, а до 2004 р. входив до складу її засновників.

 

Єдиним конкурентом, допущеним до оцінки, було ТОВ «Моноліттранскомпані», де засновником є Микола Бачала, а директором – Богдан Вікторович Катрук. Фірму засновано в квітні 2013 р.

 

Свого часу Богдан Катрук розміщував у мережі інтернет резюме для пошуку роботи, де вказав, що походить із смт Піщанка Вінницької області. Нагадаємо, що уродженцем саме цього селища є Руслан Сольвар.

 

За даними ВДЗ, «Метрудтранс» отримує підряди на послуги перевезень від лісгоспів з березня 2012 року. Сума підписаних з компанією договорів складає 9,90 млн грн.

 

Станція відправки Рогатин (код 361609) Укрзалізниця-22 Рогатин (код 361609) Укрзалізниця-22 Рогатин (код 361609) Укрзалізниця-22
Найменування вантажу лісові грузи (код 24), лісоматеріали круглі не поіменованів алфавіті (код ЕТСНВ 081135) лісові грузи (код 24), деревина паливна для технологічних потреб не поіменована в алфавіті (код ЕТСНВ 102026) лісові грузи (код 24), деревина паливна для технологічних потреб не поіменована в алфавіті (код ЕТСНВ 102026)
Країна призначення Україна Словаччина (код 703) Словаччина (код 703)
Станція призначення Одеса-Пересип експ. (код 400700) Лискова (код 130716) Нижний Грабовец (код 159905)
Місце прикордонних переходів ЧОП, 380309 Ужгород, 381104
Код вагонів 60 -піввагони . 90-лісовози 60 -піввагони . 90-лісовози 60 -піввагони . 90-лісовози
Кількість вагонів в місяць – штук 5 10 5
Кількість тонн в місяць 310 500 250

 

 

 

Ще одна компанія, пов’язана з Сольваром,

 

— ТОВ «Транссеть», м. Київ, вул. І.Кудрі, 2, оф. 7,код ЄДРПОУ 36387427, засноване у 2009 році, статутний капітал 60,5 тис. грн, засновник та директор Хомич Ю.В. Спеціалізація: транспортно-експедиційне обслуговування транзиту вантажів залізницями України. У 2014 році обсяг експедиції склав 12 тис. тонн (кам’яне вугілля, нафтопродукти, агрохімія тощо), прибуток близько 20 тис. грн. У 2015 році перевезення відсутні.

 

Протягом майже року, починаючи з квітня 2014 року, використовуючи сприятливу політичну ситуацію в Україні та статус народного депутата, Руслан Сольвар вдається до всіх можливих засобів, щоб переорієнтувати на користь підконтрольних йому структур основні високодохідні маршрути залізничного транзиту, отримати якомога більше привілеїв для своїх компаній і водночас “задушити” конкурентів.

 

Так, чинить тиск на менеджмент Укрзалізниці (насамперед, на Тарифну комісію Укрзалізниці та ДП «Український транспортно-логістичний центр»), щоб ставити палиці в колеса конкурентам, зокрема ТОВ «Лемтранс Транзит», ТОВ «ІТЕК ТРАНС», «РLASКЕ», ТОВ «Тенгизшевройл» – перешкоджає погодженню їхніх планів “Укрзалізницею” та отримання ними знижок до тарифів.

 

Як розповідають джерела, Сольвар використовує шахрайський метод заволодіння прибутковими маршрутами — попередньо домовляється з вантажовласниками про майбутні перевезення за демпінговою ціною, а далі тисне на Тарифну комісію Укрзалізниці, ставлячи перед фактом необхідності зниження тарифу на перевезення за конкретним маршрутом.

 

СольвараЗ іншого боку, підробляє та поширює розпорядчі документи, в т.ч. урядові, з метою дискредитації конкурентів та службових осіб Укрзалізниці; підбиває колег-нардепів на направлення звернень до органів державної влади та правоохоронних структур з надуманими звинуваченнями стосовно конкурентів.

Solvar-Ruslan3

Підроблений лист Яценюка щодо перервання “Укрзалізницею” відносин із конкурентами фірм Сольвара

Solvar-Ruslan4

Звернення до Яценюка щодо незаконного тиску “Фреш лайну” на конкурентів

 

Ініційовані Сольваром депутатські звернення компрометування конкурентів:

Solvar-Ruslan5

Solvar-Ruslan6

 

Варто зазначити, що наразі правоохоронні органи перевіряють інформацію про фіктивну підприємницьку діяльність ПП «Фреш Лайн» та ТОВ «Метрудтранс», які ухилялися від сплати податків та переводили у готівку власні прибутки (близько 45 млн грн) з використанням безтоварних господарських операцій.

Однак, враховуючи, що людина, яка стоїть за цими компаніями, має високий статус нардепа та членство в парламентському комітеті, що дає можливість впливати на всю транспортну політику держави, навряд чи справа зрушить з місця і ситуація кардинально зміниться. А одночасна підтримка олігархів та влади дає в Україні стовідсоткову гарантію недоторканності.

ПРАВДА

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир