Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
17.07.2015

У Вінницькій ОДА не знають адміністративного устрою області

Опубликовано в Новости Винницы

 

Прес-служба Вінницької облдержадміністрації – оконфузилася. Вчора, 16 липня, на сайті адміністрації було опубліковано інформацію про обласну колегію, яка відбулася у Ладижині. Як відомо, Ладижин має статус міста обласного значення, відтак не має районного підпорядкування. Чи то держслужбовці Вінницької ОДА цього не знають, чи то з якогось дива забули, – але написали що Ладижин відноситься до Тростянецького району.

 

Як видно на фото (принт-скрин) у заголовку написано «На Тростянеччині під головуванням Валерія Коровія відбулось виїзне засідання колегії облдержадміністрації», а далі у тексті деталізується: «В актовій залі філії «Переробного комплексу» ТОВ «Вінницька птахофабрика», що в м. Ладижин, 16 липня підбивали підсумки ІІ кварталу та півріччя роботи обласної державної адміністрації з окремих питань соціально-економічного розвитку області».

  

Можливо, це видається дрібницею. Але з таких дрібниць формується «обличчя» державного службовця, його статус і громадська думка про нього. То, певно, роботу з органах влади треба розпочинати з елементарного – з «матчастини»?!

Нагадаємо, торік під час формування державного бюджету було визначено, щоВінницька ОДА обходиться найдорожче для скарбниці країни – 178,50 млн. грн.

http://i-vin.info/news/u-vinnytskiy-oda-ne-znayut-administratyvnogo-ustroyu-oblasti-12057

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ