Вы находитесь здесь:Главная/Резонанс/Олег Азаров врет избирателям, что правозащитник
13.07.2015

Торговець киснем або Коперфільд по-полтавськи

Опубликовано в Новости Полтавы

Незалежно від політичних чи інших подій в Україні, «Останній бастіон» не зупиниться в своїй боротьбі за очищення суспільства, в першу чергу, від високо-та-не-зовсім-посадових корупціонерів – можновладців, «кровосісів» на тлі народу та держави, таких собі «ОстапоБендерів» сучасності. Кожен опублікований матеріал буде доведений до логічного завершення – суду над корупціонером. Раніше «Останній Бастіон» писав, як «клан» полтавських рятувальників батька і сина Горбенків, руками підлеглих інспекторів, загнав кілька сотень підприємств області на обслуговування сигналізацій до своєї фірми «Пожежне спостерігання». Зверталася увага наших читачів і дописувачів на смертельні небезпеки для громадян від бізнесових дій «клану заробітчан» й 04.03.2015 в матеріалі «Пожежна безпека від «клану Горбенків» смертельно небезпечна для життя та здоров’я жителів Полтавщини»

(http://bastion.tv/news/pozhezhna-bezpeka-vid-klanu-gorbenkiv-smertelno-nebezpechna-dlya-zhittya-ta-zdorovya-zhiteliv-poltavshini/).

Журналістське розслідування триває, на сьогодні з декількох об’єктів спостерігання “клану Горбенків», керівники яких переглядають наші сторінки, надійшли копії «Договорів на послуги з пожежного спостерігання», де ТОВ «Пожежне спостерігання» іменоване в договорі Компанія за немаленькі кошти (300-500 грн. для невеликих об’єктів, та до 10 тисяч грн. з великих підприємств) фактично продає повітря, бо зобов’язується за кошти власника об’єкта:

   Цікаво, за що всі «спостерігаємі» об’єкти втрачають з таким трудом зароблені кошти, якщо «ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПУЛЬТА ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ» ВЗАГАЛІ НЕ ІСНУЄ і НІКОЛИ НЕ ІСНУВАЛОВ ПІДРОЗДІЛАХ ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНОЇ СЛУЖБИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НІКОЛИ НЕ БУЛО І НЕМАЄ АПАРАТУРИ ДЛЯ ПРИЙОМУ БУДЬ-ЯКИХ СИГНАЛІВ ВІД «ПОЖЕЖНОГО СПОСТЕРІГАННЯ».

«Останньому бастіону» достеменно відомо, що державна пожежна охорона жодної копійки від здирницького бізнесу «клану Горбенків» не отримує, все йде на збільшення статків родини, придбання елітних автомобілів та маєтків, придбання посад для «виконавця корупційних схем» - рідного сина, полковника цивільного захисту Горбенка Олега.

Цікавим також є ще той факт, що мати Олега Горбенка, яку поспішно вивели з засновників фірми та замінили іншим родичем продовжує керувати ТОВ «Пожежне спостерігання» та підписувати договори на надання послуг з пожежного спостерігання замість «зіц-директора». 

Залишається відкритим питання до МВС, СБУ, Прокуратури, ДСНС України, Антимонопольного комітету України та інших причетних та зацікавлених, коли Ви звернете увагу на конфлікт інтересів та ці побори в Полтавській області????

Представляємо на огляд читачів примірник угоди з «реалізації повітря»:

8

http://bastion.tv

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ