Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Наливайченко Валентин
14.06.2015

Псевдопатріот Голомша на захисті шахраїв та аферистів!

Опубликовано в Новости Киева

Або, як перший заступник генерального прокурора Голомша М.Я. став у ряд ошуканих шахраєм та аферистом Германовим Д.І.. Складається таке враження, що для деяких українських чиновників, навіть дуже високого рангу Інтернет взагалі не існує! Здавалось би, найпростіше, що можна зробити навіть самому, або доручити можливо більш «освіченому» в сучасних інформаційних технологіях помічнику – ввести в любій пошуковій системі прізвище «просителя» та отримати інформацію з відкритих джерел – хто, що, де і коли. Навіть, якщо і не вірити всьому, то загальний «фон» навколо стане зрозумілим дуже швидко. Не кажучи вже про спеціалізовані «закриті» бази, доступ до яких певно в таких чиновників існує. Потім, може навіть зателефонувати певно знайомим людям – також бувшим високим чиновникам та поцікавитись, як їх вже ошукав прийдешній «проситель».

Але, ні, так у нас в ГПУ, як виявляється, не роблять – прийшла до тебе людина, принесла лист, купу паперів до них, і відразу наш високий чиновник починає активно займатися… Виходячи за рамки службових повноважень, пише листи в інстанції, до яких по посадовим обовязкам не має відношення, ставить на контроль., скеровує для розгляду і таке інше.

 

А все це чому? Тому що цей «проситель» певно наобіцяв віддячити горами золота та поверхами нерухомості, як в нього це заведено.

Тому що для «простих смертних» все залишилось як завжди. Навіть якщо твою скаргу приймуть та зареєструють, то проблема, викладена в ній, вирішена не буде. Буде чергова «відписка».

Річ йде про афериста та шахрая Германова Дмитра Ігоревича, що наразі ввів в оману та «розвів на довірі» першого заступника генерального прокурора України Голомшу Миколу Ярославовича.

Все почалося ще у 2004 році, коли на будівельному ринку України починалося певне зростання. Тоді всі, кому не було ліньки почали займатися будівництвом.

1. ЗАТ «ДБК №1» розпочинав будівництво за адресою: м. Київ, узвіз Герцена 32. Задля фінансування початкового етапу такого будівництва залучив ТОВ «Новітні будівельні технології-1», який залучив в свою чергу ТОВ «Тотем». Фізичні особи – інвестори внесли кошти у купівлю житлової нерухомості саме у ТОВ «Тотем». За рахунок вкладених коштів ПрАТ «Домобудівельний комбінат № 1» було розпочато будівництво та зведено декілька поверхів будинку, побудована підпірна стінка та виконані інші будівельні роботи на зазначеному об’єкті.

У 2006 році задля прискорення будівництва та стабільного фінансування будівельних робіт ПрАТ «ДБК № 1» було залучено до співпраці ТОВ «БІК Інтербудінвест», де директором та співзасновником на той час був саме той Германов Дмитро Ігоревич. ТОВ «БІК Інтербудінвест» на той момент мало ще один проект будівництва на проспекті Перемоги 131 у Києві і також на підставі договору з Службою Безпеки України, що додавало певної довіри до компанії. Проте, це не лише не прискорило будівництво, а навпаки, погіршило стан справ: і ТОВ «Тотем», і ТОВ «БІК Інтербудінвест», наразі, банкрути.

Намагаючись врятувати будівництво та врешті відбудувати наші квартири ПрАТ «ДБК № 1», звернувся за допомогою до Державної будівельної корпорації «Укрбуд», і отримав згоду на участь в будівництві. На цей час будівництво на об’єкті відновлено.

Проте, Германов Дмитро Ігорович, чиє керівництво вже призвело ТОВ «БІК Інтербудінвест» до банкрутства та «виведення» коштів, вдався до відвертих рейдерських схем та спроб по відчуженню проекту. Користуючись власними корупційними зв’язками з бувшим заступником Голови КМДА Кучуком Міхайлом Іллічем, він отримав нікчемні рішення суду, прикриваючись якими та не вклавши жодної копійки в проект така собі компанія ТОВ «ІБГ Київміськбуд» (Статуний капітал 10000грн., єдиний засновник саме Германов Д.І., зате яка звучна назва!!!) виказує претензії на право реалізації проекту. Наразі ми маємо ситуацію, коли:

- «спір» між компаніями ТОВ «БІК Інтербудінвест» та компанія ТОВ «ІБГ Київміськбуд», що мають одного власника, позбавляє інвесторів законних прав на проінвестовані квартири та вирішує права ПрАТ «ДБК №1», при чому навіть не залучивши його стороною у справі;

- компанія ТОВ «БІК Інтербудінвест» під керівництвом Германова Д.І., отримавши багатомільйонні прибутки, банкрутує та намагається уникнути відповідальності перед інвесторами, які вкладали власні кошти у будівництво але не отримали житла,

- невідома компанія ТОВ «ІБГ Київміськбуд» намагається привласнити будівництво, не вклавши насправді жодної копійки, з наміром отримати додаткові надприбутки.

Тобто, ситуація з «Еліта-центр» - це простеньке «непорозуміння» у порівнянні з тим, що відбувається зараз.

Однак, навіть на цьому пан Германов Д.І. не зупиняється: розсилаються скарги у всі можливі інстанції, звинувачуються Державна будівельна корпорація «Укрбуд» та ПрАТ «ДБК №1» у неправомірних діях, що відволікає від будівництва об’єкту. Більше за те, ця група рейдерів намагається долучити ряд народних депутатів України до написання скарг на дії правохоронних органів, що стали на захист закону, та затягнути у корумповані відносини деяких відповідальних осіб правоохоронних органів.

За низкою вказаних фактів, за заявами інвесторів в Шевченківському РУ ГУ МВС України в місті Києві вже відкрито кримінальне провадження, де Германов Дмитро Ігоревич є головним фігурантом справи, а інвестори визнані потерпілими.

Крім цього, наскільки відомо, знову за безпосередньої організації пана Германова Дмитро Ігоревич здійснено розбійний напад на голову правління ПрАТ «ДБК №1» Скока Юрія Петровича з нанесенням тілесних ушкоджень з метою залякування задля заволодіння земельною ділянкою. Матеріали справи знаходяться в Солом’янському РУ ГУ МВС України в місті Києві.

Наскільки нам відомо, в за низкою вказаних фактів в ГУ МВС України у місті Києві відкрито декілька кримінальних проваджень, що були об’єднані, стосовно шахрайства при будівництві та продажу квартир на вулиці Автозаводській 29а та ще декількох об’єктах, де фігурантами є та ж ТОВ «ІБК «Інтербудінвест» та той же Германов Д.І.

Інвестори будинку № 2 по просп. Перемоги 131, що його будував ТОВ «ІБК «Інтербудінвест» та той же Германов Д.І. об’єдналися в громадську організацію і фінансують будівництво свого будинку власними силами, додатково вносячи власні кошти у будівництво, але шансів бути добудованим будинку № 3 (саме тут знаходяться квартири Національного банку України і СБУ), як і офісно-торгівельної частини цього будівництва, практично не існує, оскільки зібрані Германовим кошти на їх побудову були незаконно витрачені на інші цілі.

На нашу думку, кінцевою ж метою злочинних дій корупційної групи осіб на чолі з Германовим Д.І. є, у тому числі, «рейдерське» заволодіння земельною ділянкою на узвозі Герцена 32 з подальшою її реалізацією.

Задля запобіганню здійснення таких протиправних дій, Прокуратурою Шевченківського району міста Києва, відкрито кримінальне провадження за фактом незаконної реєстрації права власності за ТОВ «Інвестиційно-будівельна группа «Київміськбуд» на об’єкт незавершеного будівництва за адресою узвіз Герцена 32 в Шевчеківському районі міста Києва.

Зважаючи на всі наведені факти, за заявою ПрАТ «Домобудівельний комбінат № 1» Прокуратурою Шевченківського району міста Києва відкрито також кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння об’єктом незавершеного будівництва, що знаходиться за адресою: узвіз Герцена 32 в Шевченківському районі міста Києва.

Однак, всі зазначені кримінальні провадження можуть не мати свого логічного завершення, так як у зазначеній корупційній «схемі» Германов Д.І. відверто пропонує всім, до кого він «проривається» і хто ще не знайомий з його аферами великі хабарі у вигляді частки від ще навіть не збудованих будинків. До речі, він і не має намірів і можливостей їх будувати. Репутація Германова Д.І. та структур, з ним повязаних, не дає навіть можливості сподіватись, що хтось інвестує свої гроші в об’єкт, за яким вони стоять.

Таким чином ТОВ "Інвестиційно-будівельна група "Київміськбуд", яка не несла ніяких витрат по проектуванню, підготовці до будівництва та будівництву Об’єкта робить спроби його привласнити. Здійснюється спроба рейдерського захвату.

Проте, на жаль, це ще далеко не кінець. Германов Д.І. намагається використати у власних протиправних інтересах і правоохоронні органи. Так, на його неодноразові заяви, що містять склад злочину передбаченого ст. 383 та 384 КК України, реагують деякі працівники прокуратури шляхом порушення справ проти потерпілих від дій Германова та його угрупування. А це вже склад злочину передбаченого ст. 372 КК України.

Прикро, що органи та їх керівники, що покликані та призначені державою захищати права своїх громадян, не лише покривають – але й і діють в інтересах ненажерливих шахраїв, замість об’єктивного розгляду даної справи, та законного її вирішення, адже за самим визначенням діяльність органів прокуратури спрямована на всебічне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку і має своїм завданням захист від неправомірних посягань.

І що далі робити «простим смертним», що вклали свої власні кошти в об’єкти Германова Д.І. та його «партнерів» ????

Компромат Украины и России

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир