Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Кожемякин Андрей
12.06.2015

Гунчик вирішив «почпокати» голів волинських РДА

Опубликовано в Новости Луцка

Упродовж двох днів, 12 та 13 червня 2015 року, триває навчання голів райдержадміністрацій. Тематичні семінари й тренінги читають фахівці облдержадміністрації. Варто наголосити, що організували відповідний захід за ініціативою голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, - йдеться на сайті Волинської ОДА. Тож, сьогодні учасники семінару-навчання слухають про пріоритети діяльності голів райдержадміністрації на сучасному етапі державотворення, забезпечення організації роботи з персоналом та формування кадрового резерву, основні напрямки модернізації державної служби, правове та методичне забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій.

Також керівники виконавчої гілки влади у районах аналізуватимуть нормативно-правові зміни у чинному законодавстві України в розрізі діяльності місцевих органів виконавчої влади. Поінформують голів і про зміни й доповнення в антикорупційному законодавстві. Також зачеплять тему люстрації. Окрема тема для розмови – впровадження електронного врядування.

На завтра заплановане комп’ютерне тестування та співбесіди голів райдержадміністрацій із керівництвом облдержадміністрації.

http://p-p.com.ua

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ