Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Наливайченко Валентин/Наливайченко: власть вернула страну в атмосферу цензуры и лжи
27.10.2017

В Ірпені започатковуємо відкриті фахові зустрічі! Избранное

Опубликовано в Разное

Кожного тижня плануємо запрошувати в наше місто експертів, науковців, Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади для відкритих фахових зустрічей за напрямками, які надзвичайно важливі для розвитку і життєзабезпечення громади!
ТЕМА першої зустрічі:
Медична реформа в Україні: що вона означає? Які зміни очікують пацієнтів та медичних працівників? Та скільки ж все-таки коштуватиме наше здоров’я?
Звичайно, життя та здоров’я кожної людини – безцінне. Безумновно, ст. 49 Конституції України гарантує громадянину право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Доволі широкого дискусу набрало питання медичної реформи в Україні, яка запрацює з 1 січня 2018 року та Проекту Закону України №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». Це питання хвилює не лише людей пенсійного віку, які ледве розраховуються за медикаменти, а й усе населення. З цього приводу ми запросили в Ірпінь заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Народного депутата України Сисоєнко Ірину Володимирівну.
27 жовтня, в п’ятницю о 14:00 год. в приміщенні Ірпінської міської ради пані Ірина поділиться досвідом та перевагами змін, які відбудуться в галузі медицини для українців.
Запрошуємо усіх медиків Приірпіння на фахову зустріч, де ви зможете отримати відповідь на усі хвилюючі вас питання.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ