Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Гройсман Владимир
01.10.2017

Щогодини в Україні помирають 67 українців

Опубликовано в Разное

Кожного дня в нашій країні помирають люди. Помирають від найпростіших хвороб, які вже давно успішно лікуються навіть на пострадянському просторі. Кожного дня хтось залишається без шансу на нормальне майбутнє, залишається інвалідом або рахує місяці свого життя. Маленькі діти з захворваннями, які не виявили своєчасно і не почали лікувати ще до того, як уже нічого не можна зробити, онкологіія, запущена або вчасно невиявлена, яку можна правильно діагностувати та лікувати тільки за кордоном. Тисячі пенсіонерів, багатодітних, які не ходять в суччасні крініки, тому що там одне обстеження коштує стільки як річний дохід їх сімей. Країна вимираєтому що найрозумніші лікарі виїжджають туди де їх місяячна заробітна плата дає змогу не заглядати в кишеню кожному пацієнту а просто якісно робити свою роботу: лікувати людей. Скоро у нас не залишиться ні тих, хто лікує ні тих , хто взмозі матеріально лікуватись , саме тому потрібно щось змінювати .
Я не кажу , що реформа, яку планує МОЗ-ідеальна але вона хоч кимось чином змушує рухатись не в провалля а змінювати теперішній стан справ. Саме тому я підтримую реформи охорони здоров'я бо краще"п'ять років помилок, ніж 50 років саботажу". Це доведено нашими успішними сусідами, куди ми без вагань погоджуємось їхати на заробітки .
Звичайно, страх змін закладений генетично в нашій пам'яті, бо нічого доброго ті зміни протягом останніх років нам не приносили але якщо ми почнемо широкий суспільний діалог, обговоренніі і фітбек будь-якої реформи , можливо ми таки почнемо змінювати нашу країну? Бо далі уже просто нікуди...Ми стоїмо на краю воронки, яка затягує нас все глибше на дно провалля.
Я за медичну реформу, бо якщо ми не спробуємо , звідки знатимемо як воно жити в європейській країні , де кожної години не помирають 67 громадян?

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ