Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Бизнес/Московская Зеркальная Фабрика
22.05.2020

Коржаков: Олігархи – народ дуже жадібний. Вони матері своїй грошей не дадуть

Опубликовано в Резонанс
Коржаков назвав олігархів жадібними

Колишній начальник служби охорони першого президента Росії Бориса Єльцина Олександр Коржаков у інтерв’ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону не погодився з версією, що на президентських виборах у РФ 1996 року Єльцин виграв завдяки олігархам.

Об этом сообщает Устинов троллит

Коржаков, який тоді очолював передвиборчий штаб Єльцина, зазначив, що спочатку рейтинг його кандидата був на рівні чотирьох відсотків.

"Якщо докладно читати документи, зрозуміло, що олігархи тут мають стосунку дуже мало. Олігархи ж – народ дуже жадібний. Вони матері своїй не дадуть. Якщо у гроші потрапив, маєш мільярди набирати, набирати й набирати – і збожеволіти", – пояснив ексначальник охорони Єльцина.

Коржаков: Я не сумніваюся, що Янукович був агентом КДБ. Читайте повну версію інтерв’ю

Вибори президента Росії 1996 року проводили у два тури, було 11 кандидатів. У першому турі Єльцин набрав 35,28% і вийшов у другий тур разом із головою Компартії Геннадієм Зюгановим (32,03%). У другому турі за Єльцина проголосувало 53,82%, за Зюганова – 40,31%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-korzhakov-oligarhi-narod-duzhe-zhadibnij-voni-materi-svojeji-groshej-ne-dadut-1501076.html”

Прочитано 28 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ