Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/В Минобразования назвали регионы Украины, где учебный год начнется дистанционно
13.02.2020

У восьми станціях метро навесні з’явиться 4G

Опубликовано в Резонанс

В київському метро невдовзі ловитиме 4G. Усі необхідні документи та оснащення є, потрібно лише встановити. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Радіо Свобода.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Навесні на восьми станціях метро уже повинен з’явитися швидкісний інтернет. Директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут заявив, що оператори завезли до України спеціальне обладнання для побудови мережі. Вони очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро.

– Повноцінна реалізація інвестиційного проєкту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності, – зауважив пан Когут.

В березні 2020 року запланований старт 4G на перших станціях метро: «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Сирець», «Дорогожичі», «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь». Наприкінці 2020 – на початку 2021 року 4G-покриття має з’явитися на всіх станціях та тунелях. Про це повідомили у мерії.

Фото: radiosvoboda.org


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/34639-u-vosmy-stantsiiakh-metro-navesni-z-ia”

Прочитано 31 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ