Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
25.10.2017

Руслан Сольвар наголошує на необхідності нормального матеріального забезпечення українських медзакладів Избранное

Опубликовано в Резонанс

Кожного року сотні важкохворих українців потребують якісного лікування за кордоном. В Україні діє відповідна державна програма, за якою цього року уже було проліковано за кордоном 74 пацієнта на суму майже 204 млн грн. У черзі – ще 93 людей із важкими хворобами, у тому числі й ті, які потребують трансплантації кісткового мозку.

Народний депутат Руслан Сольвар переймається проблемами лікування важкохворих українців і зауважує, що тим часом Київський центр трансплантації кісткового мозку при належному фінансуванні міг би лікувати наших громадян. Тих пацієнтів, котрі зараз змушені виїжджати на операції в Ізраїль, Німечиину, Білорусь. Але із року в рік центр не отримує ні повного фінансування, яке переважно здійснюється з бюджету Києва, ні централізованих поставок медикаментів та інших засобів від Міністерства охорони здоров’я. І це у той час, коли українські медики можуть і готові рятувати життя своїх співгромадян.

«Ми повинні надати нормальне матеріальне забезпечення нашим медзакладам, аби вони лікували українців, а не відправляти хворих за кордон, а то і взагалі залишати без допомоги, наодинці із проблемою», - наголошує депутат Руслан Сольвар.

Із відповідним депутатським запитом народний обранець звернувся до Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів та Київської міської державної адміністрації. Депутат Сольвар просить забезпечити коштами Київський центр трансплантації кісткового мозку та розглянути можливість фінансування закладу із державного бюджету.

«Додам, що комплекс по пересадці кісткового мізку у нас вартує близько 200 тисяч гривень, а в тій же Білорусії така ж ціна тільки в у.е! Вони мудро діють, за ці кошти, вони лікують і іноземця, і ще двох-трьох своїх громадян, для яких лікування вдома є безкоштовним, тобто за наш раханок! Тут тільки питання: ми багаті чи дурні? Вибачте, звісно, за правду!», - зауважила помічник народного депутата Руслана Сольвара Олеся Бурдик.

Дополнительная информация

  • Регіон:: Украина
Прочитано 251 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ