Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Паракуда Олег
24.04.2017

За допомоги Руслана Сольвара в Фастові відкрили нове відділення гемодіалізу Избранное

Опубликовано в Резонанс

У Фастові відкрили відділення гемодіалізу після повної реконструкції однієї з старих будівель, що належать до міської лікарні. Наразі йде підготовка до встановлення сучасного обладнання, котре крім Фастова можна знайти лише в декількох відділеннях по всій Україні.

 

Дебати стосовно оновлення обладнання в Фастівській лікарні шли вже давно: адміністрація міста та інші посадовці наголошували на тому, що кошти на реконструкцію будуть от-от виділені. Але саме Руслан Сольвар добився того, щоб з державного бюджету виділили субвенцію на відкриття нового центру гемодіалізу в лікарні Фастова.

 

«Я завжди наголошував на тому, що в пріоритеті у моїй діяльності є допомога освітянській та медичній галузі, адже держава зараз не спроможна виконати свій обов’язок та забезпечити гідні умови праці її працівникам. Аби прості люди отримували гідне обслуговування у цих закладах, я докладаю всіх можливих зусиль. У своїй передвиборчій програмі я декларував, що працюватиму над осучасненням місцевої медицини, щоб люди отримували якісні послуги в комфортних умовах. Так, як у Європі. А свої обіцянки я виконую. Крім того, сьогодні налагоджена тісна співпраця з іноземними благодійними фондами, котрі радо відгукуються допомагати нужденним з Київщини», пояснив Руслан Сольвар.

 

Руслан Сольвар вже давно допомагає школам та зокрема лікарні Фастова з обладнанням. Відкриття сучасного відділення гемодіалізу, за словами народного депутата, — це лише черговий крок на шляху до покращення стану лікарської справи у Фастові. До речі, само відділення відкривається за чисельними зверненнями фастівчан, яким Сольвар раніше допомагав добиратися на такі процедури аж у Білу Церкву.

Дополнительная информация

  • Регіон:: Украина
Прочитано 169 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ