Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
21.04.2017

Руслан Сольвар: Колектори не дають спокою жителям села Грузьке, що на Макарівщині Избранное

Опубликовано в Резонанс

Представники ТОВ «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» закидають людей листами-погрозами і вимагають, щоб громадяни заплатили їм борг за нібито надані компанією «Укртелеком» телекомунікаційні послуги.

Як йдеться у листах колекторів, право вимагати заборгованості їм доручив ТОВ «Росвен інвест Україна», якому ці права, в свою чергу, відступила компанія «Укртелеком». Та зазначу, що ні дати договорів, ні інших суттєвих умов укладених угод колектори не вказують.

А от громадяни, яким надходять горе-листи, стверджують, що жодних договорів на телекомунікаційні послуги не укладали, і послуги, відповідно, не отримували.

Погодьтесь, історія заплутана і «попахує» банальним рекетом. Тим паче, увесь інтернет рясніє схожими розповідями, де замішані саме ці колектори з «Кредитексперс».

Доручив нашим юристам негайно розібратись у цій ситуації і попередити злочин. Наразі надіслали депутатське звернення на компанію «Укртелеком» з проханням надати інформацію щодо нібито укладених угод з жителями села Грузьке, і якщо такі насправді є, надіслати їх копії.

А якщо «Укртелеком», як я і підозрюю, і знати не знає про якісь ефемерні угоди, то одразу ж цією справою займеться поліція і прокуратура. Бо, мені здається, ознаки шахрайських дій - на лице!

P.S. Переконаний, якщо це шахраї, то вони сподіваються саме на те, що сума невелика (в районі 100-200грн), тому «жертва» не задумуючись сплатить борг, щоб від неї відстали. А ви уявляєте, яку чималу суму вони отримають «на виході»?! Тому тим, кому надійшли подібні листи, прошу не переживати і не боятися. Також до повного з`ясування обставин не раджу йти на вимоги колекторів і платити ці гроші. Побережіть власні нерви і кишені!

Дополнительная информация

  • Регіон:: Украина
Прочитано 149 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ