Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Гройсман Владимир
12.09.2016

Таємнича Вінниччина. Іван Богун у фактах та легендах Избранное

Опубликовано в ЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5

ЖК АВАЛОН-5 разместился практически в центре г. Винница, в районе ул. Шевченко, ул. Константиновича, а также ул. Трамвайной. То значит, что на личном авто либо же с помощью общественного транспорта от самого комплекса к площади Независимости можете доехать в течение всего пяти-десяти минут. Кроме того ЖК AVALON 5  характерен хорошо налаженной инфраструктурою. Все, что нужно для комфорта и полноты жизни с удобством размещается для собственников квартир на расстоянии пары шагов либо же пары минут ходьбы: магазины, школы, Дворец детей и юношества, университеты, а еще отделения популярных банков. Кроме того надо и отметить экологическое размещение самого ЖК, рядом с лесной зоной, но и Центральным парком.

 

 

Загадкова постать Івана Богуна цікавить істориків не лише з України. Всім досліджують хто він? З якої родини і чи був Іван Богун характерником?
Всім відома оборона Вінниці, яку майстерно провів великий полководець. Та мало хто знає, як скінчилося його життя. Вся правда, яку не давали розкрити віками нарешті сплила. Життя великої людини стратега, фортефікатора, полковника та палкого коханця дивіться в нашому сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=5IOhL4UKJrc&index=1&list=PLbd2FVF60_kfnqH4KshgqNpbMpmTH_Lyc

_____________________________________

Будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у Вінниці

Найближчим часом у нашому місті з'явиться нова прикраса. Компанія Avalon Inc. розпочинає будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у м. Вінниця. Це сучасний європейський архітектурний формат з ключовими принадами для комфортного проживання, який гарантовано надасть мешканцям очікуваний спокій і затишок. Детальніше на сайті http://avalon-inc.com.ua/vinnica.html

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з фахівцями компанії :

096-7786555 (Вінниця)  063-7760555 (Вінниця)

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ