Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Тищенко Елена
27.08.2016

Нардеп БПП Сольвар - дід мороз?

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Святому Миколаю та Діду Морозу
Доповідна
Шановний Святий Миколай та Дід Мороз! Усі ваші розпорядження що до доставки від вас, подарунків які ви давали Руслану Миколайовичу Сольвару для дітей Макарівського, Фастівського, Києво-Святошинського району , виконано! Всі дітки, які вели себе чемно, упродовж усього року, отримали подарунки! Фото не викладаю,то му що фізично не змогли бути присутніми на кожному святі!!! Слава Богу що упоралися з доставкою подарунків!(щоб ні кому не було обідно!!!)))) З Різдвом та Новим Роком! Ми віримо в вас,наше маленьке майбутнє!

В Малій Снітинці, співають усі ! Від мала до велика! Хто не співає, той розказує вірші, але всі, обов"язково при ділі і звісно за це, Дід Мороз, всім роздає подарунки! З прийдешнім, Мала Снітинка, дай Боже щоб наступний рік, був самим кращим роком у житті вашого села!

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ