Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Яценюк Арсений
04.04.2016

Сольвар: Росія наш друг, а США не виконує Будапештський меморандум Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Влада США – одного з гарантів суверенітету України за Будапештським меморандумом – переконана, що наявність ядерної зброї не була гарантом територіальної цілісності нашої держави, а Київ зробив правильний крок, відмовившись від ядерного арсеналу. Про це заявили в Білому домі під час перебування президента України в Сполучених Штатах. Подібні твердження в багатьох із нас викликають праведний гнів, адже, як показав досвід, у ХХІ столітті найнадійнішою гарантією суверенітету будь-якої держави залишається здатність захистити себе самотужки. Сьогодні ми добре розуміємо, що ядерна зброя захистила б Україну від російської агресії точно не гірше, ніж міжнародне право і занепокоєність світових лідерів.

Можливо, не найкращий, але яскравий тому приклад – Північна Корея, попри політичну і економічну маргінальність якої, жодна країна світу наразі не дозволить собі анексувати чи окупувати частину її території. Але, як би не хотілося це визнавати, американці все ж мають рацію – ядерні боєголовки нас не врятували б. Так само, як водневі, нейтронні чи будь-які інші. Так само, як розвинена технологічна економіка і найкраща армія.

Насправді Росія окупувала Україну ще задовго до початку реальних бойових дій. Майдан і АТО стали не початком вторгнення РФ, а початком звільнення від багаторічної російської окупації.

Історія знає тихі революції, які відбувалися без крові, а Москва здійснила тиху окупацію України через повний контроль української влади, історичної пам’яті і символічної інфраструктури. Який сенс було мати ядерну зброю, коли країною правили тотально підвладні Кремлю маріонетки? Ця влада повністю віддала сектор національної безпеки і оборони під управління Москви, а Міноборони, Генштаб і СБУ були місцевими філіями ГРУ і КДБ. Тому, якби Київ і зберіг свій ядерний потенціал, ним все одно б фактично управляв Кремль. Жодна зброя, відтак, не здатна убезпечити країну від п’ятої колони, зрадників і симпатій ворогу, які не покидають свідомість великої частини суспільства. Ми значно вразливіші перед Росією, ніж думаємо. І не тому, що в нас немає ядерного арсеналу, а через те, що «російському світу» в нас є на що спиратися. З єдиною проукраїнською позицією нам було б значно простіше боротися з Путіним, ніж з ядерними бомбами і ракетами.

ЛБ

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ