Вы находитесь здесь:Главная/форум Компромат/Кто стоит за развалом Луганского Национального аграрного университета?
30.11.2014

Владислав Каськів: Для Пінчука це стало особистою справою

Опубликовано в Каськив Владислав

Місяць тому був реалізований перший з національних проектів, яким займається Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами („Держінвест”). В Кіровограді за участю президента та олігарха-мецената Віктора Пінчука був відкритий перший з запланованих 27 перинатальних центрів. Так називають спеціалізовані лікарні, які надають допомогу недоношеним дітям, серед яких спостерігається підвищений рівень смертності.

10 лютого 2012 р. відбулось відкриття Київського перинатального центру, а згодом у Дніпропетровську відкриється третій на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

Пінчук приймає і надалі прийматиме  участь в закупівлі реанімаційного обладнання для центрів, на що планує витратити загалом 100 млн грн.

Кажуть, що відкриття мало відбутися раніше, але Віктор Янукович мав більш важливі справи, ніж іхати на відкриття дитячої клініки. Незабаром після урочистого відкриття з’явилася інша інформація, що відразу після відкриття центр у Кіровограді був закритий до 20 березня. Звісно, влада назвала це вигадками. Але закриття таки відбулося, тому що лише цього тижня з’явилася новина про те, що центр прийняв першого малюка.

Цікаво, що перші перинатальні центри мали бути відкриті ще минулого року. Але на це не було грошей.

Незважаючи на патронат президента, агенції Владислава Каськіва весь минулий рік не давали навіть тих грошей, які були прописані за ним в бюджеті. Кажуть, що не останню роль у цьому зіграв Микола Стеблинський, якого називають людиною прем’єр-міністра Миколи Азарова. Так це чи ні, але за нашими даними, в минулому році „Держінвест” отримав річне фінансування лише в останні дні грудня.

Прочитано 1543 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ