Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
30.11.2014

Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін: «Наше завдання — прищепити людям здоровий спосіб життя»

Опубликовано в Сафиуллин Равиль

Естафетну паличку спілкування з Равілем Сафіулліним ми отримали з рук президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки,  який саме завершив свою розмову з міністром і  водночас першим віце-президентом НОК.  Тому без зайвих передмов перейшли від спорту високих досягнень до ймовірності виховати нових чемпіонів.

—  Равілю Сафовичу, наприкінці минулого століття українці вважалися однією з найспортивніших націй у Європі. Сьогодні ситуація інша: значна частина дитячо-юнацьких шкіл не має елементарних умов для занять. Більше того, лише сім відсотків наших дітей закінчують школу відносно здоровими. Як новостворене профільне міністерство збирається виправляти становище?

— Ви правильно зауважуєте, що українці були одними з найспортивніших. Власне, ми й залишаємося такими поки що — все-таки чотирнадцяте місце на Олімпійських іграх у Лондоні чи одинадцяте на попередніх Пекінських —це високий результат. Наголошую: поки що. Бо якщо сьогодні не втрутитися у ситуацію, то через певний час результати будуть плачевними.

Міжнародні експерти довели: серед складових здоров’я людини 50 відсотків — це здоровий спосіб життя, 20 — стан довкілля, ще двадцять — спадковість і лише 10 відсотків — медицина.

Справді, не все сьогодні може вирішити система охорони здоров’я, завдання якої — лікувати вже хворих. Усе інше — це профілактика, в основі якої здоровий спосіб життя. І, як бачимо, значення саме способу життя у п’ять разів вище за лікування. 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ