Вы находитесь здесь:Главная/аналитика/Возможна ли смена власти в Украине в следующем году?
05.06.2014

Вадим Гладчук відповість за опудало Черновецького

Опубликовано в Гладчук Вадим

Минулої п"ятниці міліція затримала на три години Вадима Гладчука, 31 рік, керівника громадського об"єднання "Молодь — надія України".

Об"єднання провело біля стін КМДА мітинг проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Киян прийшло дуже мало, не більше трьох десятків. Акцію анонсували лише для преси, в житлових масивах ніхто не знав про очікуваний мітинг. О 13.00 організатори облили бензином із п"ятилітрової каністри і підпалили невдало зроблене опудало, котре мало б нагадувати мера Леоніда Черновецького. Потім самі його загасили.

— Після цього пожежна охорона попрохала зайти на перший поверх мерії. Мені інкримінують розпалення багаття на фасаді будинку за адресою Хрещатик, 36. Міліціонери разом із пожежними склали протокол про адмінправопорушення за статею 185, частина 1 (дрібне хуліганство), — розповів "ГПУ" Вадим Гладчук.

Керівник "Молодь — надія України" стверджує, що мав усі дозволи на акцію. Гладчук каже, що записав на диктофон розмову з міліціонерами, під час якої вони зізналися — вказівку про затримання дав безпосередньо мер, а виконував це розпорядження його заступник, Володимир Головач.

Вадим Гладчук переконаний, що судове засідання, на якому йому планують дати 15 діб адмінарешту, проведуть сьогодні, в понеділок.

— Мені сказали, що Черновецький занесе судді хабара, аби мене арештували в залі суду. Тому я в суд не прийду — мої інтереси представлятимуть хороші юристи. За часів Кучми були політичні в"язні, за Ющенка — ще ні. Мабуть, я стану першим, — впевнений Гладчук.

За часів колишнього мера столиці Олександра Омельченка організація "Молодь — надія України" проводила акції, спрямовані проти міської влади. Вадим Гладчук двічі був кандидатом на посаду мера Києва під час виборів 2002 та 2006 рр.

http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_vadim-gladchuk-vidpovist-za-opudalo-cernoveckogo/137797?mobile=true

Прочитано 3057 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ