Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Павел Ливинский И ПАО «Россети»: Как Смотрящий Собянина И Ученик Чубайса Уничтожает Госкомпанию
21.05.2014

Адвокат: Шепелев взяв прізвище дружини і втік до Канади

Опубликовано в Шепелев Олександр
Адвокат одного із фігурантів кримінальної справи стосовно розкрадання коштів Родовід Банку Сергія Щербини Олег Поваляєв вважає, що за санкцією влади родині колишнього депутата від Партії регіонів Олександра Шепелева дозволили покинути Україну, щоб вони не дали свідчення у справі.

Про це Поваляєв заявив газеті "Коммерсант-Украина".

"Якщо брати до уваги інформацію, що він громадянин Канади і взяв дівоче прізвище дружини - Фрезенталь, то його не знайдуть. Але навіть якщо він не змінював прізвище, і його знайдуть, Канада його не видасть. Він знав, куди їде, щоб його не дістали. У нього тесть в Канаді", - говорить він.

"Я неодноразово звертав увагу органів на справжнього організатора злочину, але до цих пір ніяких дій щодо нього влада не застосовувала", - додав Поваляєв.

Нагадаємо, вчора в МВС заявили, що колишній народний депутат від Партії регіонів Олександр Шепелев оголошений у міжнародний розшук. Його підозрюють у замовному вбивстві і розкраданні коштів Родовід Банку.

Шепелев фігурував у кримінальній справі, відкритій в рамках розслідування розкрадання коштів з Родовід Банку (йдеться про 315 млн грн).

В обвинувальному висновку СБУ у справі N594 говориться, що провадження у справі було відкрито 22 лютого 2011 року за ознаками злочинів, передбачених п'ятьма статтями Кримінального кодексу. 17 березня його справу вивели в окреме провадження, але навесні 2012 року закрили.

За даними СБУ, Шепелев організував за державні кошти фіктивну реконструкцію будівлі, що належить його дружині, за адресою провулок Рильський, 4, а також здав в оренду будівлю площею 5,2 тис. кв м за ціною 550 грн/кв м.

Виконавцем реконструкції був керівник "АК Інжиніринг" Володимир Артюх, який на відкритому судовому засіданні в серпні 2012 року підтвердив це, але тоді до депутата не було проявлено жодної уваги.

Другий фігурант справи N594 - колишній тимчасовий адміністратор Родовід Банку Сергій Щербина, який нібито підписав договір про реконструкцію та оренду, - вже три роки перебуває в ізоляторі СБУ.

Разом з тим, про яке вбивство йдеться – невідомо, зазначає "Коммерсант-Украина". У 2006 році глава МВС Юрій Луценко називав Шепелева підозрюваним в організації вбивства полковника УБОЗу Романа Єрохіна. А в 2012 році його ім'я згадувалося у зв'язку з розстрілом автомобіля віце-президента Родовід Банку Сергія Дядечка, який не постраждав.

http://tyzhden.ua/News/70894

Прочитано 3378 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ