Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Антикоррупционный портал
30.04.2014

МЕДВЕДЧУК ЗАПЕРЕЧУЄ СВОЮ ПРИЧЕТНІСТЬ ДО ФІНАНСУВАННЯ "ПРАВОГО СЕКТОРУ"

Опубликовано в Медведчук Виктор

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук заперечує свою причетність до фінансування "Правого сектору".

Про це повідомляє прес-служба руху.

"Народний депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель заявила, що радикальну організацію "Правий сектор" може фінансувати в тому числі Віктор Медведчук. У ситуації, коли згадані пані Кужель радикали зі зброєю в руках вламуються в будинки українців, пропонують "захист і опіку" підприємствам і організаціям – питань, звідки у "Правого сектору" гроші на дорогі машини й екіпіровку, навіть не виникає. Сама спроба представити добре організовані групи озброєних людей, що загрожують чиновникам і політикам, як чиюсь політичну іграшку виглядає смішно і безглуздо", – йдеться в заяві.

У Медведчука наголошують, що "Український вибір" неодноразово заявляв про небезпеку неконтрольованих і незаконних збройних формувань на вулицях українських міст.

"Подібні заяви народного депутата Олександри Кужель свідчать про одне: вона всіма силами намагається дистанціюватися від тих, завдяки кому "Батьківщина" прийшла до влади. Даремна праця. Громадяни України добре знають, хто сьогодні очолює державу і несе відповідальність за розгул бандитизму. І дасть оцінку цим людям на майбутніх виборах", – наголошується в заяві.

Прочитано 4590 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ