Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/"Ужас" российской пропаганды покидает пост в США: у Путина радуются
02.04.2014

Віктор Анушкевичус: У США такого дурдому, як в нас немає Избранное

Днями міський голова Віктор Анушкевичус повернувся із США, де він перебував із робочим візитом. Туди він їздив разом із дружиною на церемонію інавгурації Президента США Барака Обами. Проте окрім інавгурації він бачив багато цікавого, адже ознайомився там і з політичною діяльністю, і з господаркою, і з життям пересічних мешканців.

«Такого дурдому, як в нас там нема, - сказав мер. – Я називаю речі своїми іменами, і буду далі робити це відкрито. У них не буває, щоб заради своїх корисливих цілей чи політичної кар’єри, людина попри те, що йому не подобається якась персона, чи мер, чи керівник, чи заступник обливала брудом на всі ЗМІ, на весь світ, а не тільки на всю Україну, рідне місто».


Мер зауважив, що у Вашингтоні теж є ями. Але американці цим не переймаються (!). Адже святе у них – це сплата податків, які платять багаті люди. Натомість у нас за комунальні послуги платять бідні, а з багатими навіть неможливо працювати. Адже згідно із законом про персональні дані, їх прізвища навіть неможливо оприлюднити.

Як сказав Анушкевичус, у США міські голови займаються господаркою, а не політикою. Мовляв, «мухи окремо, а котлети окремо». Якщо ж вони будуть займатися політикою, то в них не вистачить часу на господарку. Натомість у нас, порівняв мер, кожен політик пхає свого носа скрізь…


За словами Віктора Анушкевичуса у США він перебував два тижні. Один тиждень був оформлений як відрядження, а другий – за власний рахунок. Проте навіть той тиждень, що він був у відрядженні, не коштував бюджету ані копієчки. Бо як сказав міський голова, він вже давно їздить у відрядження за свій кошт. До речі, мера не було на роботі цілих три тижні. На жаль, про те де він був третій тиждень він журналістам так і не сказав.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ