Ошибка базы данных с номером 2006
MySQL server has gone away SQL=SELECT * FROM j25_k2_categories WHERE id=129 AND published=1 AND trash=0 AND access IN(1,1)
Вы находитесь здесь:Главная
02.04.2014

Після дурдому Колесніченко хоче трохи відпочити і отримати російське громадянство Избранное

Нардеп, уродженець Умані Вадим Колесніченко припинив своє членство в Партії регіонів. Він вважає, що з'їзд ПР, що проходить у Києві, не має права висувати будь-якого кандидата в президенти, «бо таким чином освячується цей потворний державний переворот». Про це він сказав в ефірі на Радіо Вести, повідомляє сайт «Експерс online».

«З'їзд Партії регіонів обслуговує бізнес-структури. Він не обслуговує інтереси виборців, як і було раніше», - заявив Колесніченко.

«Хоч весь з'їзд може висунутися кандидатом у президенти. Ми розуміємо, хто переможе. Чесних виборів не буде, пів України голосуватиме під дулом автоматів», - вважає він.

Колесніченко зазначив, що сам він припинив членство в ПР «у зв'язку з тим, що ми знаходимося на території держави РФ» (Колесніченко з Севастополя - ред.). Він також визнав, що поряд з іншими жителями Криму отримує російське громадянство. На питання про те, чи планує тепер Колесніченко балотуватися в російські органи влади, він відповів: «Мені після цього дурдому під назвою Верховна рада України треба трохи відпочити. А потім подивимося».

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ