Вы находитесь здесь:Главная/Резонанс
28.02.2014

Гройсман Вова, на мільйон! або Великі апетити маленького мера

Опубликовано в Гройсман Владимир

Здається, наш євро- Вова Гройсман вже дістав усіх остаточно. Якщо вже вінничани, які так масово підтримували це «юне обдарування» на останніх виборах, почали збирати йому гроші, аби від нього відкупитися, то це вже край.  Останніми краплями, що переповнили чашу терпіння вінничан, стали незаконна забудова шкільного стадіону, який Вова продав інвестору, та рішення запхати пам’ятник Шевченкові на Музейну, де його ніхто не побачить. А як побачить, то не впізнає. Народ із гаслами «Гройсман– українофоб», «Облдержадміністрація – маріонетка Гройсмана», «Гройсман, не руйнуй стадіони», «Маленький Гройсман проти ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ» приєднався до мітингуючих під ОДА 8 листопада, коли проходила чергова сесія облради.Слушна думка підкинути нашому мерові такий собі «викуп», аби він залишив у спокої громаду, виникла у мешканців нещасної Вишеньки, чиї поки що незабудовані землі узявся розпродавати Гройсман. Ефективним способом відігнати євро-Вову від землі й бодай на якийсь проміжок часу втамувати його вовчі апетити поділилися з сусідами жителі будинків по Стахурського. Стахурчани цей спосіб випробували і він виявився ефективним. Спосіб простий. Свого часу мер хотів віддати (читай – продати) під забудову і їхній стадіон. Народ зметикував, якими незручностями для нього обійдеться будівництво комерційних висоток і зібрав 50 000 гривень. І Вова перевів погляд на інший стадіон, біля 18-ої школи…
А зібрали люди Вові аж мільйон євро! Правда, настільки ж справжніх,- як сказав голова ГО «Голос народу»Віктор Малиновський, -наскільки справжня турбота Володимира Гройсмана про наших вінничан.
Ех, шановні! Мерська турбота про вас, звісно, липова, але гроші Вова любить справжні! Отакі, які він отримав від інвестора. Тому, боюсь, ваш стадіон таки забудують висотками. Якщо не втрутиться прокуратура, до якої ви звернулися на явно незаконні дії мерії. Всім уже зрозуміло, що мер узявся за ваш стадіон ґрунтовно. Он навіть знайшлися мешканці Вишеньки, які… просять мера забрати цей зайвий стадіон під забудову!
А й справді: навіщо він здався? Здоровому спорт не треба, а хворому не допоможе. Бери, Вова, зводь нам під носом хмарочоси. Таких представників громади, щоправда, знайшлося лише 8 чоловік, але й 8 – це люди. Вони навіть написали звернення в газети, аби мерові не перешкоджали робити з Вінниці Нью-Йорк. Щоправда, написали однаковим почерком, але це, мабуть, тому, що вони однодумці.
Схоже, креатив у мерових чиновників уже закінчується. Як закінчується і вільна земля у місті. Як помітили вінничани, останнім часом комерційні магазинчики, кіоски та інші так звані «малі архітектурні форми», які аж ніяк не додають краси місту та світла в квартирах нижніх поверхів будинків, з’являються у найнесподіваніших місцях. Можуть раптом вирости перед лікарнями, поряд із зупинками, у скверах. Словом, ще трохи, і вільного від забудови клаптя землі у Вінниці не буде. Хіба що на окраїнах. Але інвестори, забудовники, окраїнними землями не цікавляться – їм у центрі давай, там, де готові комунікації і тому менші витрати! І Вова дає. Ущільнює існуючі будинки так, що скоро нещасним мешканцям доведеться між ними просочуватися у вузькі шпарини. Які там скверики й двори! Які стадіони й спортивні майданчики! Які газони та квітнички! Забудьте. Скоро ці зелені острівці остаточно стануть історією.
А  так як «виривати» отакі майданчики під майбутнє будівництво все складніше, то наш мер і ціну за них підвищує. Вдвічі! А чого розмінюватися на дрібниці?
Так, із наступного року, земля значно зросте в ціні: орендувати квадратний метр міської поверхні коштуватиме майже 291 грн.замість нинішніх 159,70 грн. Тобто, дорожче на 45,12%. Таким чином муніципалітет планує «економічно врегулювати земельні відносини».
Що до оренди, то це така хитра штука, яка плавно і майже непомітно перетворює орендовані сотки у… власність.
Суми «відкатів» за отаку «оренду» називають різні, бо вони залежать від місцезнаходження «ласого шматочка». В середньому це 10% від вартості збудованого об’єкта. Але чим ближчий цей об’єкт до центру, тим дорожче обійдеться для забудовника.
А для того, аби не траплялося таких прикрих казусів, як із спортивним майданчиком на Вишеньці, мерія прийняла «Стратегію розвитку міста до 2020 року». (Очевидно, саме стільки відміряв на «ощасливлення» вінничан своїм мерством Вова Гройсман).
Отже, у тій стратегії написано: «Межа розширення забудови має ключове значення для стимулювання більш ефективного використання наявної інфраструктури та оновлення (ревіталізації) вже урбанізованих територій».
Простіше кажучи, вчіться, вінничани, літати. Скоро лише таким чином – через вікно – ви зможете потрапити у рідні пенати. Саме так спеціалісти «розшифровують» положення хитрої Гройсманової «стратегії». Як ось, наприклад, це «зашифроване місце»: «Передбачається балансування керованого використання землі у належній щільності в місцях з уже наявним високим рівнем доступності з одного боку та поліпшення транспортної інфраструктури для забезпечення кращої доступності менш освоєних територій з іншого. Установчі документи цього заходу – стратегія просторового розвитку та документ з політики транспортної системи – мають реалізуватись в конкретних проектах розвитку територій міста».
Такщо готуйтеся, шановні, відстоювати власні двори й міжбудинкові проходи, бо в разі чого вам не тільки не буде де погуляти з дитиною, а й «швидка» чи «пожежна» до вашого помешкання не проб’ється через ці урбанізовані джунглі. І громадських слухань більше проводити ніхто не буде, бо вони, як каже мерія, необов’язкові. Якщо й проводяться, то це винятково «добра воля» й «винятковий демократизм» нашого градоначальника.
До слова, такі слухання, якщо й проводяться, то теж нічого не вирішують. Видимість демократії є? Є. От і досить! Це побачили мешканці будинків по Келецькій, яких мер та забудовник збираються «ощасливити» двома новими багатоповерхівками під вікнами. Людям, які хотіли щось запитати у чиновників з мерії на отаких слуханнях, просто не давали мікрофона. Аргумент? Мікрофон дорогий!!!
Тим часом у нашого мера є чудові друзі, які отримують все, тоді як усі інші, не друзі, лише закон.
Таким «любим друзем» є славний генеральний директор чудового концерну «Поділля» Тимофій Гіренко, розквіт бізнесу якого співпав із губернаторством Олександра Домбровського, про що ви можете дізнатися детальніше із нашої публікації «Хресний батько «тіньової приватизації» Вінниччини – Домбровський».
Пана Гіренка та його будівельний бізнес урочисто, як перехідний вимпел, передано від Домбровсього до рук Мовчана та, звісно ж, Гройсмана. Так як Тимофій Гіренко – людина своя і добре знає існуючу систему розцінок та «відкатів», то й преференції від влади має апетитні. Наприклад, нещодавно пан Гіренко виграв прекрасний тендер на зведення школи в мікрорайоні «Поділля». Школа велика, на 1200 місць. Відповідно і тендер «жирний», аж 68 млн. грн.. Цікаво те, що тендер пан Гіренко виграв у конкурента за прізвищем… Гіренко. Отакі чудеса у нас трапляються!
Питаєте, а де жДержавна фінансова інспекція, Антимонопольний комітет України, прокуратура? Чому не бачать такого нахабного порушення Закону «Про здійснення державних закупівель», де вказано, що «пов’язаними особами вважаються учасники тендеру, у статутних капіталах яких понад 25% контролює один і той же власник»? Згідно з цим Законом, тендерний комітет мерії повинен був відмовити Гіренкові. Але ж я кажу – він «свій», для якого «все». А закон для інших.
Земельні махінації та афери нашого євро-Вови – дуже багата тема. І ми її обов’язково продовжимо!

Прочитано 4134 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир