Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/Вимагання, пікети і скандали: Як бандити-рекетири об’єдналися під крилом партії «Справедливість»
08.08.2017

Вимагання, пікети і скандали: Як бандити-рекетири об’єдналися під крилом партії «Справедливість» Избранное

Опубликовано в Новости Украины

Лідер нещодавно створеного громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко напевно навіть не здогадується, що у столичному регіоні його імям прикриваються відверті бандити і проводяться замовні протестні акції, які переслідують одну мету – комерційну.

У Києві та Київській області останнім часом громадські організації ростуть, як гриби. Більшість з нихспекулюють на темі демократичного суспільства, патріотизму і боротьби з корупцією для заробітку політичних дивідендів або матеріальних благ.

Саме таку тактику обрала для себе ГО «Стоп свавіллю». Організація називає себе борцями за чесне будівництво та доступ громадян до водних об’єктів столичного регіону. Та під голосною назвою насправді стоїть група людей з кримінальним минулим, які зробили з акцій протесту прибутковий бізнес. Молоді підкачені хлопці трощать паркани, інколи «для картинки» штовхаються з поліцією, а потім все дивним чином затихає.

Цікаво, що «активісти» пікетують виключно ласі об’єкти у столиці чи 30-кілометровій зоні навколо Києва. Воно й не дивно – за забудовами в елітних районах стоять серйозні гроші. При цьому на офіційній сторінці «Стоп свавіллю» в Facebook є тільки відео пікетів, але не публікуються жодні офіційні звернення чи інші документи, а також відповіді офіційних органів. По суті, українці навіть не знають результатів їх «бурхливої діяльності». Зламаний паркан в Козині – не показник боротьби із забудовою берегів Дніпра.

Заснували цю громадську організацію в кінці 2016 року люди, які зараз знаходяться у лавах партії «Справедливість» і всюди позиціонують себе як соратники Валентина Наливайченка. «Стоп свавіллю» не має офіційного телефону, хоча й зареєстрована у місті Києві за адресою вул. Стеценка, 19/81, офіс 18. Як з'ясували журналісти, це адреса масової реєстрації фіктивних фірм, в тому числі й сумнівної репутації.

Керує ГО «Стоп свавіллю» якийсь Сергій Северин -педагог-спортсмен, який ще недавно шукав роботу водієм по оголошеннях в Інтернеті. Одним з підписантів організації числиться Антон Козловський. Людина з таким іменем була ліквідатором скандальної київської фірми «АВС Ф'юче», яку очолював Андрій Півдня. Останнього в 2000-х роках ЗМІ охрестили членом ОЗУ «Рибка». Ще тоді писали, що йому вдалося рейдерськи захопити управління в ГО «Київський міський союз автомобілістів», щоб згодом «віджати» 40 га київської землі.

Ще одним підписантом є Ян Грабар – юрист штабу Київської обласної регіональної парторганізації партії «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Він також керує «Київським міським союзом автомобілістів» і входить до адвокатського об'єднання «Український правовий альянс».

Але найбільш одіозною персоною серед засновників ГО «Стоп свавілля» є скандально відомий активіст Костянтин Бєдовой. Свого часу він був депутатом Києво-Святошинської районної ради, помічником на громадських засадах екс-регіонала Валерія Бондика і навіть нинішнього мера Києва Віталія Кличка. Після невдалої спроби пройти в парламент йому вдалося офіційно очолити регіональне відділення партії Наливайченка в Київській області.

У буремні дев’яності Костянтин Бєдовой був активним учасником бандитського руху, часто «тусив» з бригадними, при цьому умудрявся навіть виставляти у соцмережах старі фотознімки у компаніях відомиху кримінальних колах Києва людей. Всі його задекларовані посади є лише офіційними ширмами, що підтверджується помітними нестиковками біографічних даних з його практичною діяльністю.

Додамо до цього ще й деякі несподівані регалії Бєдового, які взагалі ніяк не стикуються ані з освітою, ані з кар’єрою. Костянтин Анатолійович – член Національного союзу журналістів України, член Об’єднання ветеранів розвідки України, член Київської обласної організації Федерації боксу України, адвокат, блогер, а відтепер ще й активний пікетувальник.

Про останні дві юридичні структури в офіційній трудовій біографії Бєдового можна стверджувати, що це ефемерні місця працевлаштування, які слугували лише для формального прикриття його реального промислу. Одне з таких – Адвокатське об’єднання «Сіваков та партнери».

Леонід Сіваков відомий тим, що, незважаючи на суспільну мораль, професійну етику та закони, займається адвокатською практикою у Господарському суді м. Києва, де суддею працює його дружина. Він навіть намагався засудити за наклеп газету «Юридична практика», яка оприлюднила цей факт, натякнувши на те, що цей «сімейний підряд» не дуже в’яжеться із антикорупційними запобіжниками у законодавстві.

Крім того, Леонід Сіваков брав участь у рейдерському захопленні НАК «Надра України» у 2005 році на стороні екс-голови правління Петра Демченка, який тоді лобіював інтереси британської компанії «RegalPetroleumCorporationLtd.» у тяжбі з державним підприємством за право експлуатації газових свердловин. Як тоді зазначалося у ЗМІ, втрати держави від передачі свердловин іноземній компанії могли обраховуватися у сотні мільйонів доларів.

Однак, попри те, що близький по духу товариш Костянтина Бєдового згодився офіційно працевлаштувати його у своєму, існуючому тільки на папері, адвокатському об’єднанні «Сіваков та партнери», їхні політичні шляхи розійшлися – Сіваков пішов у Радикальну партію Ляшка, а Бєдовой, як писалося вище, втерся у довіру до Валентина Наливайченка.

Останнім часом помітним напрямком діяльності Кості Бєдового стає його дедалі завзятіша активність як Інтернет-блогера, коментатора та активіста у соціальних мережах. Зазвичай Бєдовой бореться у мережі лише з тими, хто йому не до вподоби, або хто критикує його близьких друзів. Але Інтернет-активність йому потрібна щоб імітувати політичну діяльність і не викликати підозр у свого партійного шефа, в той час як періодично організовані ним акції протесту є банальним вимаганням коштів із столичних забудовників і перетворилися на спосіб постійного заробітку.

Про зв'язок ГО «Стоп свавіллю» і руху Наливайченка свідчать численні публікації про спільні акції протесту молодиків Бєдового і Федоренка.

Навіть «дружні» ГО, які сидять на тому самому хлібі та спеціалізуються на рейдерстві та вимаганнях, визнають «авторитет» Бєдового. Ось один із коментарів таких активістів:

«Во время акции «Київського віче»против земельных махинаций на Печерске как руководитель общественной организации «Громадський нагляд», я поддержал киевских активистов. Тем более, что на акции присутствовали крепкие ребята из Киевского областного отделения общественно-политического движения «Справедливість» – с ними выступать против мафии как-то спокойнее (Косте Бедовому за это отдельное спасибо)».

Показові слова… Цікаво лише, чи в курсі Валентин Наливайченко, що його політичний імідж використовують ділки для особистого збагачення, а в лавах партії «Справедливість» групуються бандити і кримінальні елементи..?

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир