Вы находитесь здесь:Главная/форум Компромат Украины — России/Поліцаї вибили двері та побили адвоката в його житлі
05.06.2017

Поліцаї вибили двері та побили адвоката в його житлі Избранное

В м. Апостолове адвоката Кононенко О.В. побили поліцейські Нововороновського відділу поліції Херсонській області – за його правову позицію при виконанні адвокатської діяльності.

Історія почалася з того, що поліціянтами Нововороновського відділу поліції в Херсонській області було викрадено жителя м.Дніпра Скворцова Євгенія Олеговича, який навчається в Дніпропетровському технікумі зварювання та електроніки імені Патона на 3-му курсі на факультеті зварювального виробництва.

Все відбулося прямо в приміщенні технікуму, коли він 07 березня 2017 року прийшов в технікум на навчання, о 08:00 годині.

Цього ж дня об 08 годині 50 хвилин Скворцова Є.О. визвали в кабінет заступника директора технікуму – Майбороди Оксани Вікторівни.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

В кабінеті, крім Майбороди О.В., були дві невідомі Скворцову Є.О. особи – два чоловіка, один з яких був в спортивному костюмі, а інший – в цивільному одягу. Жодного процесуального документу на затримання Скворцова Є.О. у викрадачів не було.

Але ці особи в цивільному представились працівниками карного розшуку Дніпропетровської області і пояснили заступнику директора технікуму та самому Скворцову Є.О. про те, що вони, як поліцейські, доставляють Скворцова Є.О. для бесіди в карний розшук Дніпропетровської області на півгодини, як свідка, в зв’язку з тим, що він нібито був очевидцем ДТП.

При затриманні жодного документу про затримання в порядку відповідних статей КПК невідомими особами, які представились поліцаями, не складалось. Скворцов Є.О. жодного документу не підписував, при цьому, коли його без будь-якої санкції слідчого судді вивели з території технікуму, в нього невідомі особи, що назвались поліцейськими, забрали мобільний телефон, заламали руки ззаду шляхом викручування зап’ясть рук вверх і наділи наручники, після чого посадили в «Тойота Лендкрузер» чорного кольору з цивільними номерами.

Скворцова Є.О. проти його волі доставили в якийсь службовий кабінет, адреса йому не відома.

В цьому кабінеті були ще дві невідомі йому особи і на протязі певного часу (він втратив орієнтир часу через хвилювання, боязнь та біль, який був у нього в зап’ястях через надіті наручники), глумлячись над ним, ці особи погрожуючи йому відправити його в «гей-клуб» та зробити з нього «півня».

Застосовуючи катування, з метою принудити Скворцова Є.О. до виконання дій, що суперечать його волі, його примушували взяти на себе злочин:

він повинен був надати покази слідчому Нововоронцовсього віділу поліції Строгану А.В. та прокурору Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокурату Шеремету Є.В. про те, що він не ночував в ніч з 06 березня на 07 березня 2017 року у себе в м. Дніпро, а нібито вночі пішки з м.Дніпро добрався у Нововоронцовське відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, яке знаходиться в смт.Нововоронцовка Херсонської області, і там він нібито написав явку с повинною про злочин (який він не скоював – авт.), при цьому він повинен був взяти на себе напад на невідому йому особу, у складі групи інших осіб, із застосуванням кастета, а також – заволодінням транспортним засобом – мотоциклом «Мустанг».

При цьому один з мучителів сказав Скворцову Є.О., що якщо він не візьме на цей себе злочин, то його «опустять» та знайдуть у нього бойову гранату, і він буде арештований по статті за тероризм.

Через деякий час, Скворцова Є.О. «мучитителі» вивели з будівлі, де його тримали приблизно 1,5-2 години, і відвели до автомобілю «Ланос» сріблястого кольору, в якому були інші три особи в цивільному.

Зі Скворцова Є.О. зняли наручники перші особи, які затримали його в технікумі, а особи, які вийшли з автомобіля «Ланос», наділи йому свої наручники, скрутили руки ззаду та посадили Скворцова Є.О. на заднє сидіння автомобілю, де з ним сів один в цивільному, і повезли його в невідомому напрямі.

За весь час автомобіль декілька раз зупинявся, і Скворцова Є.О. постійно, багаторазово, тривало принижували, стискали наручники, викручували вверх кисті рук, завдавали численних ляпасів, погрожували закопати на кладовищі, – в результаті чого Скворцов Є.О. злякався і взяв на себе злочин, який він не скоював.

Все це відбувалося 07 березня 2017 року на протязі з 08 годині 50 хвилин – до приблизно до 17 години.

Приблизно в 17:00 годин невідомі особи привезли Скворцова Є.О. до якоїсь будівлі, що знаходилась на березі водосховища, витягли з машини, зняли наручники і посадили на лавку, при цьому пригрозили, якщо він буде намагатись втекти, то його пристрелять при спробі до втечі.

Тобто, Скворцов Є.О. вважав, що невідомі співробітники поліції викрали його, незаконно та протиправно позбавивши волі.

Ця обставина фактичного викрадення з кабінету заступника директора технікуму підтверджується офіційною довідкою за підписом директора Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки імені Патона Левчук Л.О. №394 від 09.03.2017 року та підтверджується відповідними доказами відеозапису за 07 березня 2017 року, які зберігаються в службі охорони технікуму.

Один із викрадачів, які везли його в «Ланосі» і який примінив до викраденого Скворцова Є.О. питки та катування (пізніше Скворцов взнав, що це – начальник карного розшуку Нововоронцовського відділу поліції), повів його до слідчого СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області, який назвався капітаном поліції Строганом А.В.

Капітан поліції Строган А.В. не був у поліцейській формі, але Скворцов Є.О. запам’ятав його, тому що тільки цей поліцай носить на пальці руки золотий перстень з великим коштовним каменем.

Це все відбувалось приблизно між 16 годиною та 17 годиною 07 березня 2017 року, але слідчий СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітан поліції Строган А.В. сказав, що протокол допиту та його «явку з повинною» він буде оформляти «заднім числом», –  нібито Скворцов Є.О. самостійно по добрій волі прийшов до слідчого Строгана А.В. вночі об 01 годині 30 хвилин 07.03.2017 року з метою признатись у скоєнні тяжкого злочину саме йому, а після того, як написав явку з повинною, – повернувся з Херсонської області в м.Дніпро на заняття.

Не маючи змоги терпіти муки психологічного та фізичного характеру, на вимогу слідчого СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітана поліції Строгана А.В. – Скворцов Є.О. підписав протокол допиту, в якому «признався» у скоєнні тяжкого злочину, при цьому він погодився, що нібито прийшов до слідчого в 01 годину 30 хвилин 07.03.2017 року, – незважаючи на той факт, що в цей час вночі він був в іншому місці: в м. Дніпро, і лише в 08 годин 50 хвилин невідомі особи, які представились полыцейськими, викрали його з кабінету заступника директора, в Дніпропетровському технікумі зварювання та електроніки імені Патона.

З метою укрити незаконне затримання Скворцова Є.О., та незаконне позбавлення волі 07.03.2017 року в період з 08 години 55 хвилин до 17:00, слідчий СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітан поліції Строган А.В. склав ряд фіктивних документів, які умисно підробив: про те, що Скворцов Є.О. нібито вночі 07.03.2017 року в 01 годин 30 хвилин самостійно прийшов в Нововоронцовський відділ поліції і нібито самостійно здався правоохоронцям.

Викрадачі не врахували одного: між м.Дніпро і смт.Нововоронцовкою Херсонської області відстань 220 км і відповідно до цього рух в дві сторони складає 440 км, який, з урахуванням якості дорожнього покриття, можливо проїхати не скоріш як за 10-12 годин.

З метою встановлення істини по справі, Скворцов Є.О. звернувся до прокурора Херсонської області – про порушення кримінального провадження за скоєння проти нього злочину слідчим СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітаном поліції Строганом А.В. та прокурором Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокурату Шереметом Є.В.

Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області в справі №766/6859/17, провадження №1-кс/766/4170/17 від 26.04.2017 року, було зобов’язано прокурора Херсонської області внести заяву Скворцова Є.О. відносно скоєння проти нього злочину слідчим СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітаном поліції Строганом А.В. та прокурором Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокурату Шереметом Є.В. в ЄДРДР.

Після цього прокуратурою Херсонської області відносно слідчого СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітана поліції Строгана А.В. та відносно прокурора Бериславського району Херсонсьої області Шеремета Є.В. порушила кримінальну справу за ст. 366 КК України.

 

Я – адвокат Кононенко О.В., і представляю інтереси викраденого Скворцова Є.О. в судах, поліції та прокуратурі.

З метою заставити мене, як адвоката, відмовитись від представництва інтересів Скворцова Є.О., 01 червня 2017 року о 13 годині 56 хвилин до мене в особисту квартиру, вибивши вхідні двері, ввірвалися три невідомі молоді особи спортивної статури в спортивних костюмах, один з яких мав військову виправку, а два інші були схожі на «тітушок», і намагались забрати та знищити справи, які я веду як адвокат.

При цьому нападники завдали мені декілька ударів по обличчю, по рукам та по тулубу, повністю знівечили обличчя.

Лише після того, як головний нападник хотів заставити мене поставити свій підпис в документі про відмову в захисті викраденого Скворцова Є.О., я зрозумів, що переді мною працівник карного розшуку Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області, який є причетним до викрадення та застосування катувань до Скворцова Є.О. і, заставляючи мене, як адвоката, підписувати сфальсифіковані документи, він намагається сам уникнути кримінальної відповідальності та уникнути кримінальної відповідальності слідчого СВ Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області капітана поліції Строгана А.В. та прокурора Бериславського району Херсонської області Шеремета Є.В.

 Секунда відеозапису – до того, як поліцейські вибили з рук телефон

 Людина, яка представилась начальником карного розшуку Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області

 Помічники поліцейського

Адвокат Олександр Кононенко  після побиття (м. Апостолове Дніпропетровської області)

Я вважаю, що в діях поліціянтів Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області, крім перешкоджання моїй професійній діяльності адвоката є склад злочину, передбачений статтями – 162, 364, 397, 398 КК України.

Крім того, відповідно до статі 162 КК України «Порушення недоторканності житла», поліцай, який вибив двері в квартиру адвоката і проник в житло, повинен нести відповідальність:

Незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, а так само незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян вчинені службовою особою або із застосуванням насильства чи з погрозою його застосування, – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Мною подана заява по фактам злочинних дій поліціянтів Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області в Апостолівський відділ поліції Нікопольського відділу поліції в Дніпропетровській області, тобто за місцем скоєння злочину.

Який буде результат – згідно Законів України чи «по понятіям» – покаже час, але я хочу нагадати поліцаям Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП у Херсонській області, що вироком Тернівського районного суду м.Кривого Рогу від 26.12.2016 року в справі №215/6523/13-к (1/215/2/16), за вибиття показів та застосування катувань до підозрюваних, колишні міліціонери Апостолівскього РВ ГУМВС в Дніпропетровсій області тримали від 5 до 9 років позбавлення волі.

Поделится в:

Дополнительная информация

  • Регіон:: Украина

Оставить комментарий
 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир