Вы находитесь здесь:Главная/Новости России/Петровичу Казахстанскому не дали побазарить с Батей
18.03.2014

ЧДТУ БФ

Як на мене самий дорогий і корупційний факультет, 50% викладачів за екзамени, заліки, ргр і курсові бере від 200 до 800 гривень.. Битько, Смоляр, Березань, Іванова, Коновал, Пряник, Унрод, Веретільник, це ті з ким стикався. Також хочеться відзначити прийомні комісії, які за 400 баксів намалюють тобі любий вступний бал. На ФЕУ сесія коштує 1500 тищі грн, це з тим що ти набереш середній бал більше 4.0. Корупція всюди.. Всі про всіх все знають але диплом важливіше.. Зробіть щось з цим! Я звертаюсь до Чорновіл, як до голови антикорупційног о відомства, будьласка, зробіть нас вільними від хабарів..

http://www.habaram.net/

Поделится в:

Дополнительная информация

  • Регіон:: Черкассы
Прочитано 1679 раз

Оставить комментарий

2 комментарии

  • Комментировать Сашко 25.03.2015

    А ти навіщо давав хабаря? мабуть не дуже хочеться виконувати роботи самому?Чи у тебе хтось з цих викладачів не хотів приймати роботи чи іспит по знаннях? Треба було тоді наполягати про створення комісії, щоб приймало у тебе три викладача! Чи ти не був упевнений в своїх знаннях?

  • Комментировать Сашко 25.03.2015

    А ти навчатися сам не пробував? Робити всі роботи? Чи тобі може хтось відмовив у консультації? Ти хотів аби тобі поставили просто за те, що ти такий є? Я сам навчаюся і ніколи нікому не платив!

 
 

СМАРТ-БЛОГИ