Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Жвания - Давид Жвания/Давид Жванія: Янукович – узурпатор влади
20.12.2013

Допоможіть позбутися такого директора

Ми, батьки учнів школи Вінницького району (в листі вказується назва), вимушені звернутися до вас за допомогою.

Почнемо з директора, який школою не займається зовсім. Він комерсант, тільки збирає гроші на потреби школи по 100 грн. з учня, але ці гроші йдуть йому в кишеню, бо батьки роблять все самі за власні кошти. Він тільки купує нові машини для всіх членів родини. Понабирав земельних ділянок, продав і всім побудував будинки. Ігнорує свої уроки фізики, яку викладає у школі. Проведе перший урок на початку року і останній - наприкінці року.

У школі директор втратив авторитет. Своїй дружині, а вона - вчитель математики, уже на пенсії, він дав дві години предмету. В школу взяв учителя інформатики, який не має педагогічної освіти, а також його сина-інваліда на посаду лаборанта, з якого учні сміються і дражнять “Іванушкою-дурачком”.

На уроки до учителів керівник школи зовсім не ходить, а тому під таким керівництвом і учителі працюють так. Усюди грублять, тільки «двійки» вміють ставити. Працюють ще за дідівськими методами. Не знаєш – «2», а ми віддаємо в школу дітей, щоб вони навчалися. Сьогоднішні вимоги – працювати без «двійок»! Так, учителька англійської мови працює на уроці тільки з відмінниками, а весь клас незадіяний. Про це розповідають діти вдома. З учнями поводить себе грубо, не зацікавлена у їхніх знаннях. Таким способом працює і учителька математики. Тільки з кращими учнями. То хіба це вчителі? Грубо поводить себе з дітьми і учителька географії, Невиховані, на наш погляд, і педагоги з української мови та співів, звертаються до дітей тільки матюками! На уроках учителі працюють як-небудь, а після уроків за гроші займаються репетиторством. То хіба це вчителі?! Адже ми колись також навчалися у цій школі й пам'ятаємо, як учителі залишались після уроків, допомагали, пояснювали нам, щоб ми знали більше. А зараз ніхто зайву хвилину не приділить учням безкоштовно. Це для сучасної школи і вчителів ганьба!

З дітьми працювати треба з усіма, а не з відмінниками. Також немає належної виховної роботи. Висновок який? Все залежить від керівництва школи. Ганьба такому директорові. З цієї школи вже пішло багато учнів через таке навчання.

Дуже просимо допомогти нам позбутися такого директора і таких вчителів.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

Батьки учнів, які навчаються у цій школі.

38 підписів.

Хто почує вчителів з Хмільника?

Зміна влади завжди супроводжується змінами в усіх сферах життя, але вам і не снилося, які зміни відбуваються в освітній галузі міста Хмільника.

Розпочалося зі звільнення директора середньої школи (в листі вказується назва закладу), який пішов ніби за власним бажанням. На його місце «успішним конкурсним відбором» був призначений перспективний друг влади, який 15 років не працював в освіті. Не знаючи нормативної бази освіти, вимог до організації навчально-виховного процесу в школі, він керує педколективом. Але й цього було замало. Наступним «успішним конкурсним відбором» на місце заступника управління освіти прийшла людина (дружина товариша заступника голови міської ради) з загальним стажем роботи 2 роки, без стажу роботи на керівній посаді. Хоча за умовами конкурсу стаж керівної роботи мав би бути не менше 5 років. Як така людина буде керувати освітніми закладами міста, вчителями-методистами, старшими вчителями, директорами та їхніми заступниками, коли їй самій ще потрібно вчитися? Які поради та рекомендації вона буде роздавати?

Та й це ще не все. Необхідно ж прилаштувати всіх, хто підтримував владу на виборах, а вакантних керівних місць немає. І розпочалося цькування директора СЗШ (в листі вказується назва закладу), місце якого вже планує зайняти ще один із друзів нової влади. До порад та пропозицій ніхто не прислухається, думка колективу ігнорується. А критерії кадрового відбору оригінальні: «Чим ближче до влади, тим вища посада».

Хотілося б звернути увагу і на відсутність елементарної вихованості та чемності окремих представників нової влади. Хто з нас не знає, що, зайшовши до школи, знімаєш капелюха, а зателефонувавши – вітаєшся. Виявляється, такі є! І це «еліта» міської громади. Ця «еліта» на даний момент вирішує всі освітні питання: як учителям проводити уроки, як організовувати виховну роботу, як заготовляти продукти на харчування.

Недолугість влади не дає їм можливості зрозуміти, що такий стиль керівництва приведе освіту до повного краху. Вчителі - мудрі люди і намагаються толерантно сприймати «владні вибрики», але у всьому є межа терпіння. І якщо на сьогодні освіта - це єдина галузь, яка працює, незважаючи на всі загальнодержавні проблеми, то чому б просто не дати їм можливість працювати?

Складається враження, що головна мета нової міської влади – повний розвал освіти міста.

Сказати б їм про це, та хіба ж почують?

Вчителі міста Хмільника

Прокоментувати листи ми попросили заступника начальника управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Олену Чорну.

- Звісно, дуже неприємно чути такі негативні відгуки в бік освітян, - каже Олена Афанасіївна. - Щоб конструктивно вирішити проблему і визначити основні її причини, потрібно детально вивчити ситуацію. Жодних заяв зі скаргами чи претензіями, які стосувалися б вищезгаданих навчальних закладів і їхніх керівників, ми не отримували. У випадку, якщо до нас надходить офіційне звернення, то створюється комісія, яка виїжджає на місце та проводить перевірку конкретних фактів. Цього року при нашому управлінні освіти і науки була створена Рада директорів шкіл Вінницької області у складі 33-х осіб, основним завданням якої є підвищення ефективності управління освітою та вдосконалення навчально-виховної роботи у школах. Крім того, щороку в червні обов’язковим є звітування керівників шкіл. На зборах обговорюються всі питання навчального процесу, а також велика увага приділяється фінансовим питанням. Представники громадськості теж беруть участь у зборах. Вони можуть оцінити роботу того чи іншого директора шляхом таємного голосування. А щодо питання вихованості та чемності педагогів, то ніякого зв’язку з політичною приналежністю тут немає. Якщо у когось є зауваження чи претензії до роботи навчально-освітнього процесу, то просимо повідомляти на «гарячу лінію» нашого управління освіти і науки: (0432) 35-10-98

http://33kanal.com/11-18/2173-11-18-09#comments

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Винница
Прочитано 5319 раз

Оставить комментарий

17 комментарии

 • Комментировать ира 29.09.2015

  А у меня ситуация с класним руководителем.Полное безразличие и нежелание помочь .Даже делает назло(например посадила дочку с таким что голову ей отривал бил, матюкал)просила пересадить так пересадила с еще хужим а потом сказала ти сама не можеш не скем сидеть когда дочка ей пожаловалась.вобщем можно говорить и говорить Куда пожаловатся?

 • Комментировать наталя 21.05.2015

  В нас ,у с.Геройське Голопристанського р-ну,Херсонської обл. теж подібна ситуація у школі,село далеко розташовано від міста,найближча школа-30 км.,тому директорка геть знахабніла,розуміє безвихідне становище батьків і дітей.Тому у школі зовсім відсутній виховний процес.Що робити і як нам бути далі?

 • Комментировать просто вчитель 20.12.2013

  Чомусь я ДУЖЕ сумніваюся, що ніяк, крім матів, не звертаються до дітей учителі. Сучасні діти б на голові щось тим учителям склали , якби до них так звернулися. Тому даний факт викликає сумніви. Школярі за словом у кишеню не полізли б. Так послали б... Конкретно і безповоротно! Можливо, когось і дістали окремі "індивіди", але мало віриться, що крім легких слів обурення та ототожнення недисциплінован ого учня з бараном чи дубом, якісь інші речі мали місце. Той, хто це пише, не знає сучасної школи. Для експерименту: прийдіть у клас та пошліть когось привселюдно з учнів. Побачите ефект! Вам зразу ж знайдуть місце і застосування.

 • Комментировать Іван 20.12.2013

  Чого ви вважаєте, що тут редакція не читає відгуки? Для цього і створено цей сайт, щоб люди могли висловлювати свої думки

 • Комментировать Платон93 20.12.2013

  Я що до коментарів. по перше: Вінницький район це є такий район- читати треба уважно перш чим писати. по друге: дійсно не вказано призвищ батьків. свобода слова пишіть і призвище директора тоже, в третіх: коментарі до редакції посилайте на їх адресу. тут вони не читають. що пишуть люди. так як і не перевіряють помилки.

 • Комментировать Вчитель із Хмільника 20.12.2013

  Я маю 14 років викладацького стажу, бачив багато чого на своєму життєвому шляху, але такого хамства та непрофесійності з боку влади, ще небачив. А щодо листа, або як дехто вважає - "анонімки", то хочу сказати, що потрібно бути сліпим та глухим щоб небачити сьогодні у Хмільнику того, про що написано у "вчительському воланні про допомогу".

 • Комментировать Просто гість 20.12.2013

  В мене питання, до редакції. Чому газета 33 канал опустилась до опублікування анонімних листів. Лист "вчителів із Хмільника" не підписував ніхто. Отже Ви надрукували неперевірену, не підтверджену інформацію. Тут можливий і судовий позов. Отже потихеньку 33 канал перетворюється на "жовтеньку газетку" з відповідним іміджем.

 • Комментировать Петро 20.12.2013

  Я звісно перепрошую за можливу грубість, але як можна вимагати від вчителів неможливого? Якщо дитина не хоче навчатись то її вчитель змусити не в змозі, от і працюють вчителі з тими хто хоче навчатись! Я особисто закінчив цю школу, і жінка директора в мене викладала математику, і на першому курсі ВНТУ на факультеті ФіТКІ я майже не звертав на цей предмет уваги оскільки мав дуже достойну базу знаннь... P.S.Та і задумайтесь, якщо вже така погана школа та її директор, то чому підписів тільки 38 із 542 учнів? робіть висновки..

 • Комментировать Макар 20.12.2013

  Наскільки мені відомо, цю школу завжди вважали найгіршою. Але це тільки тому, бо дуже вже активно протягом багатьох років йде ополчення всіх шкіл проти цієї, де змінили директора... Хоча учні там не дурніші, та й вчителі добре навчають. Піар, товариші! Піар завжди з "ничего непредставляемы х" робить класними й неперевершеними .

 • Комментировать Просто гість 20.12.2013

  Пупсік, а чи не Ви чи Ваші друзі "состряпали" таке звернення. Щось "заказухою" аж на 60 км. тхне. :-x

 • Комментировать Пупсік 20.12.2013

  Останні приколи з Хмільника: pravo-hm.org.ua/.../

 • Комментировать Пупсік 20.12.2013

  Це - про легітимність мера: pravo-hm.org.ua/.../

 • Комментировать Олександр Васильович 20.12.2013

  Коли вже увірветься терпець Хмільничанам, адже така ситуація не лише в освіті міста, а й в інших галузях в тому числі і в житлово-комунальній. Вміння "розставляти" кадри міський голова продемонстрував ще починаючи "преобразовувати " апарат виконкому міської ради, потім комуналка, освіта і так далі. Усі хто має найменші шанси балатуватись на наступних виборах у мери терміново звільнені незважаючи на професійність та інші чесноти. Р.S: З таким розвитком подій хмільничанам може увірватись терпець і вибори можуть бути незагорами. При цьому не слід забувати, що діючого Мера Хмільника підтримало лише близько 12% виборців, а тому питання легітимності В.С. Грушка завжди залишалось відкритим ...

 • Комментировать Пупсік 20.12.2013

  Шановний Хмільничанин. В статті написано "Ми, батьки учнів школи Вінницького району"... Вінницького району, зрозуміло? Як не дивно, Вінниця має також свій район і навіть районну раду, також Вінницьку)))

 • Комментировать Мирослав 20.12.2013

  Тепер про призначення. Рука руку миє. Офіційна заява " офіційно не звертались" Так і не звернуться, хіба хто з глузду зїде, обо робити надоїсть. Повірте і в інших районах також твориться щось подібне. Стосовно зборів особливо представників громадскості, то як сказав герой мультфільма " не смешите мои копыта." Яка громадьскість. Про збори заноють одиниці, особливо перевірених батьків, інакше питання почнуть різні задавати. Про загальношкільні батьківські збори, то вже й не пам"таю коли їх проводили. ВИБОРИ, вибори спочатку директора закритим таємним глосуванням, з прилюдим перерахуванням глосів. А ще в директора є тяжка артилерія, яка завжди підкреслюю завжти б"є по неугодним. І постійно влучає. Жалітись. Читай в попередньому повідомленні.Вчитель який хоче чесно працює в школі, це рарітет. Якщо сказано виставляти оцнку не нижче ніж... будуть виставлені. А всілякі сільські заходи, куди директор водить вчителів майже строєм..... Районо це взагалі Олімп

 • Комментировать Мирослав 20.12.2013

  Почну підряд. Директор і машини. Директор і бізнес. Це дуже часто буває нажаль. Директор робить все щоб збагатитись. Він в школі самий гловний. Король. Жалітись кудись не ньго це собі ж дорожче. Сьогодні вчитель пожалівся, при атестації і розподілі годин постраждає. І це точно. То заміну на себе пише, або не дружину, то вчителів безкоштовно на заміну посилає. І машини міняють, і квартири купують і на всіх плюють... зверху. А стосовно безкоштовних занять з дітьми, як було колись... то то було в іншій державі, з іншим рівнем життя та іншими зарплатами. В школі для вчителя безкоштовно вистачає... підписка на районні та обласні видання, купівля книжок та газет присланих з області (які вчителю потрібні як... далі Ви заєте) зараз письмові екзамени. А ремонт за гроші батьків, по всій Україні, нажаль. Держава не до фінансовує, а директори ще й економлять як можуть, порушуючи до речі права вчителів.

 • Комментировать Хмільничанин 20.12.2013

  Така реакція обласного чиновника (чиновниці) сві дчить про те, що освітянська галузь вінничини сьогодні некероване поле хаосу, яке цілком залежне сьогодні від свавілля місцевих "царків", які інколи навіть не знають, як правильно "Заяву" написати. Тому у мене конкретне запитання до Пані Олени: Хто конкретно (П.І.Б) в управлінні освіти ОДА погоджував кандидатуру заступника в управління освіти Хмільницької міської ради. Чи буде офіційна реакція від ОДА щодо кадрового "дебілізму" в освіті у м. Хмільнику. Чи буде направлено звернення відповідним структурам від управління освіти Вінницької ОДА з висловленням "своєї" позиції в захист освітян міста Хмільника.

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир