Вы находитесь здесь:Главная/ОРД и КОМПРОМАТ/БОГДАН ДАНИЛИШИН: - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
01.11.2014

Злодій в третьому коліні Ігор Терновий знищує населення села Деренівка

Жителі села Деренівка Теребовлянськог о району Тернопільщини звертаються до громади та правоохоронців зі скаргою на роботу асфальтобетонно го заводу, що розташований в нашому населеному пункті.
Уже двадцять років, як той завод гуде. Він нас усіх каліками поробив. Багато з нас має проблеми зі здоров’ям – зранку встати тяжко, ноги трясуться, у горлі дере, дихати немає чим.
Ми ні неділі, ні свята не маємо. Роками завод постійно димить. Відколи ми пам’ятаємо, відчиняєш зранку двері на вулицю, а там аж чорно. Наші діти з ангін не вилазять. У людей ноги пухнуть, тиск скаче. Увечері перед заходом сонця накрапує дощ. Із заводу в"ється густий дим. У повітрі відчувається неприємний кислуватий запах. Селяни покашлюють, чхають.
Збільшилася концентрація викидів газів у повітря. Просили санепідемстанці ю перевірити це і визначити наявність шкідливих речовин у стічних водах. Санлікар надіслав відповідь: все в межах норми. Районні чиновники нашою проблемою не переймаються.
— Асфальтний завод у Деренівці вже двадцять років функціонує і аж тепер задимів? — каже іронічно директор заводу Ігор Терновий. — Подумаєш, комусь щось не подобається. Ми зараз взагалі, практично, простоюємо, бо немає заказів. 
Багато з нас працює на цьому заводі і ми знаємо, що на ньому немає жодного сучасного обладнання, яке б запобігало забрудненню екології. Устаткування застаріле. На цьому підприємстві слід систематично робити заміри. Але на це дирекція шкодує коштів.
Від людей, які працюють в конторі заводу ми знаємо, що дирекції постійно вручався припис на усунення порушень природоохоронно го законодавства. Але завод і далі працює при відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в повітря. А ті гроші, що держава роками відраховує на зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу дирекція просто бере собі до кишені. 
Цей злодій у третьому коліні Ігор Терновий винен в тому, що ми усі хворіємо. Також він винен і в тому, що на заводі працівники перетворилися на його наймитів, бо не получають вже півроку зарплатні. Все почалося з 2012 року, коли він відмив півмільйони гривень через якусь черкаську підпільну фірму ніби за бітум. 
Просимо усіх, кому не байдуже наше здоров’я, звернути увагу на нашу проблему.

Громада села Деренівка.

http://www.habaram.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=7015:%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE&Itemid=171#comment-1920

Поделится в:
Прочитано 936 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ