Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Мебель/Кумарина в суде не ждут
15.05.2014

Красненський сільський голова

Замість того,щоб виконувати свої прямі обовязки,Красне нський сільський голова,Гусятинського району Прок Марія Д. займається не зрозумілим,не законним бізнесом,порушу ючи норми законодавства.1. Здійснює видобування та постачання поверхневих і підземних вод без дозволу на спеціальне водокористуванн я. Це є порушенням законодавства у сфері використання надр.
2. Кожного місяця збирає гроші в людей за використану воду.Все це робиться без жодних документів.
3. Минулої осені зібрала з кожної хати по 2500 гривень на ремонт водопроводу.Всього біля 300000грн.Ремонт був зроблений найнятою бригадою косметичний,тоб то куплена пластмасова труба запхана в стару металічну.На даний час немає жодного документа про використання коштів.З найнятою бригадою договір не заключався,бо каже голова,що не вигідно.Однак по неперевірених даних бригаді за виконану роботу заплатила більше сто пятдесяти тисяч грн.
4. Збирання коштів на газ відбувалося і в с.Козина, і знову без жодних документів на використання.Село Козина входить до складу Красненської с.Ради.
5. В приміщенні с.Ради поряд із своїм кабінетом відкрила підпільну перукарню.Електроенергію оплачує з сільського бюджету.Податки не сплачує.Перукарня підпільно працює вже три роки.
6. Продала 7 км. газової труби.Кошти в касу не поступали.
7. Продала невеличке приміщення сільського млина.Гроші в касу не поступили.
8. Просимо перевірити дані факти і винних притягнути до відповідальност і.

Цей не законний бізнес прикривала її подружка ХоптянН,яка на даний час знаходиться в Ізраїлі,але бізнес по-красненське і далі процвітає..
Жителі с.Красне ,Гусятинського р-н
Тернопільської обл.

http://www.habaram.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6351:%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%BE&Itemid=171#comment-819

Поделится в:

Дополнительная информация

  • Регіон:: Тернополь
Прочитано 495 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ