Вы находитесь здесь:Главная/Новости России
29.03.2014

Чечельник (Вінницька обл) Два регіонали - Шумило С. та Соломко В. доять народ при любій власті Избранное

Доброго дня! Оліник А.Д. - голова Вінницької ОДА - ігнорує рішення народу та приймає рішення в користь "колишніх регіоналів".Головами РДА стають ті ж самі люди,які й були при владі при "РЕГІОНАХ" !  Особисто у нашому районі так відбувається! Два регіонали - Шумило С. та Соломко В. учора їздили по Чечельницькому району та "збирали" (змушували,залякуючи керівників,а ті в свою чергу працівників) підписи за свого кандитата - Пустового С.М.,кандидатуру якого ДУУУЖЕ сильно підтримує Олійник А.Д.,бо йому уже Каленич П.Є. та двоє вищезгаданих регіоналів,заплатили кошти .Та тепер сильно добиваються,щоб переміг Пустовий,бо ж треба "відмивати"вкладене...тай не потрібні їм тут люди "з народу",адже скільки махінацій буде викрито та скільки ще не вдасться зробити.Щоправда не кругом погоджуються на підписи,а в районній лікарні були примушені підписатись усі.

Вибачте,але стоїть питання - це у нас, як "РЕФЕРЕНДУМ" ,"АНТИМАЙДАН",чи що?бюджетників примушують підписуватись за кандидата "РЕГІОНАЛІВ"! Вони уже і "Спілку воїнів -інтернаціоналістів" купили,ті ОДНОГОЛОСНО підтримали кандидата "регіоналів". Навіщо понад сотню смертей? Навіщо тисячі поранених,скалічених?

Допоможіть нам!

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Украина
Прочитано 1197 раз

Оставить комментарий

4 комментарии

 • Комментировать Игорь 08.05.2014

  Такой чуши я еще не слышал!!!!!

 • Комментировать Танюшка Сторчак 29.03.2014

  100%.правда

 • Комментировать Вячеслав Березовський 29.03.2014

  Хто вам має допомагати? Чекаєте якогось пана із Вінниці, який заборонить місцевому обивателю ставити підписи за кандидата від ПР? На Майдан ви очевидно не їздили, а запхавши памперса до матні тихо спостерігали через дірку у паркані, як прості хлопці здобували Україні перемогу. Вони не боялись, ані свого начальника, а ні "президента", навіть убивці-снайпера. А, ви у когось, чужого просите допомоги? То, збирайте активістів, оголошуйте свою незгоду, поширюйте правду про претендента та про вашу позицію. Збирайте людей до купи, а вже тоді кличте інших для допомоги!

 • Комментировать Николай Космочевский 29.03.2014

  Куда смотрит майдан? Надо снова собиратся!

 
 

СМАРТ-БЛОГИ