Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Предсказания на 2015 год
15.03.2013

Кобель Сергій Ульянович - Літинська ЦРЛ на колінах, і вся Літинська банда Избранное

Кобель Сергій Ульянович - Літинська ЦРЛ на колінах під його керівництвом, краде бензин, продае посади, платить собі премію а людям зарплати не доплачуе. Тема розширенна і тут обговорюються інші проблеми нашого міста, хто краде, де і скільки, будемо мовчати будуть нас за бидло мати!

 

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Винница
Прочитано 26118 раз

Оставить комментарий

146 комментарии

 • Комментировать Олег 10.11.2014

  Блядська точка. А шо там одна курва в болніці?

 • Комментировать Ужас 29.10.2014

  Вчора з Вінниці троє її одночасно чпокали. Курва і прастітутка!

 • Комментировать Винница Виталий 31.08.2014

  Да,,, то что моя бывшая - дура кончаная - так я еще сразу увидел, а вот что она стала всеми уважаемой местной проституткой - так это для меня новость, молодец, хвалю, да тут и наклонности стервы конченой были видны сразу, слабенькая на передок, с утра до вечера интересовал только секс, а поговорить???. Желаю перепустить через себя как можно больше. Вот только малую жалко, хатя эта недоразвитость и рахитность, как я вижу, видно от бабы Тани генами из поколения передаются, все три под одну масть косят. Поздравляю Литин с новоиспеченной блядью, и тебя как там Кобель. Удачи!

 • Комментировать Анютка 24.05.2014

  "Когда ЛЕВ голоден - он бросается даже на ПАДАЛЬ"

 • Комментировать герега 23.05.2014

  Сьогодні була в больніці шоб побачити ту хвальнозвісну і популярну Леську так от шо вам розкажу люди добрі. Перед своєю смертю мій чоловік покаявся мені у своїх грішних ділах і от шо я почула, колись мій тепер уже покійник робив водітєльом у Вацика Новотарського так він мені розказав як кухарка Танюшка з невісткою Новотарського Ганькою забавляли чоловіків у день зарплати, останні копійочки витягували пили і розвращалися от гадюки підколодні . То і тої Таньки це і є дочка Леська то коли ж ви людоньки бачили шоб у курви були діти порядні. То та Танька поки гуляла і веселилась з нашими чоловіками вигнала свого чоловіка Юру з хати і устраювала гульки свободо а коли той Юра не видержав і помер з голоду під забором то та поховала його у целохвановому мішку то так шой і люди не знали і не бачили. Так буде і тому Леськиному чоловічині спочатку саміж засадили гадюки в тюрму а потім і тишком порішат, а такаж його перша жіночка гарна і добра одним словом дурний. Таких курвів нечестивих треба без суда і слєдствія А доктора жалко шо вляпався в цю громку історію бо вона того не стоїть є і кращі. Курви якшо плодяться то табунами от і в їхній сімї тільки баби і найменшу тоже навчать як на тії машини заробляти і з чужими мужиками спати вони її саміж і підкладуть.

 • Комментировать Литин 22.05.2014

  Сергій Ульянович краще самі перестаньте пиздити то може й інші не будуть а то людей відправляє за власний рахунок а в кінці року премію між собою ділять.. Такий срач не тільки в црл а й в нашій краіні. З такими керівниками нам бистренько прийде ПИЗДЕЦ!!!!!!

 • Комментировать Х.О 19.05.2014

  Збирають благодійні в хірургії а хазяйка собі забирає говорить що розраховується з долгами то за фарбу то за унітаз,бо римонти ідуть,а своїм друзям хвалиться що зарплату не тратить вистачає і цих грошей .Шо за бидлота.

 • Комментировать літинчанка 19.05.2014

  Сергій Ульянович зверніть увагу на хірургічне відділення,який там бардак, грязно,гидко аж.І до речі не Леську вигнати з хірургії, а хазяйку , вона розвела срачі,постіль нову получила но її вже половину не має.Для чого її там утримувати коли санітарочки всю роботу за неї роблять,ви зайдіть до неї в кабінет і там все само скаже яка з неї хазяйка.Ось не давно чула її розмову з санітаркою, 5 днів лежала її знайома в хірургії,коли жінка пішла додому хазяйка наказала санітаркі зняти постільний набор цей де вилижалась5 днів хвора і застилити врачам.Скажіть як можна після цего в хірургію коли там така халатність хазяйки.ГИДКО. Будь ласка зверніть на це увагу я думаю в інших відділеннях такого не має.

 • Комментировать ртмо 19.05.2014

  Дааааа вона вже не Данелючка така вона пиздата шо Вітьок відать нахлебався цього щастя і благополучно сєбався цікаво яка Леськина жертва наступна????

 • Комментировать РТМО 17.05.2014

  Леська не тільки "кончана", а ще і недорозвинута: - вигнати з дому чоловіка Вітька і говорити усім, що за нею Кобель ухажує. Да, Ульянович, ніхто і не міг ніколи собі й уявити, що така "манада кончана" візме і пошиє Вас у дурні. ГАНЬБА !!!

 • Комментировать Кінець... 26.03.2014

  Кінець...

 • Комментировать РТМО 24.03.2014

  Люди, до чого тут Віталік , Света і Крокус. Ви думаєте що вона не кусає собі лікті, а Віталік нічого не втратив і має ще кращу сім'ю і нехай кожен дивиться за собою , а не обливає когось брудом!!! А Леська -кончана людина вона не варта того , щоб про неї писали!!! А Кобель за свою поведінку з медпрацівниками і людьми заплатить. Все ж прийде час розплати!

 • Комментировать Літин 24.03.2014

  О, так, хто знавець фотошопу у дитячому відділенні, то це ваша Світланка(уже Крокус). От вона показала Віталіку, дійсно, професійний фотошоп у Городищанській "Казковій Долині", виручило її тільки те, що старий Крокус на ній одружився. А от в ситуації Кобеля з Данилючкою - не знаємо, побачимо. Заперечують ті, хто набожно вірить в ідеали, хоча усім відома приказка - "Диму без вогню не буває", за других мовчать - засвітилась лише Леся, от і самі міркуйте чи то здогадуйтесь??? Було б усім всеодно, якби ще не її зухвалі із висміюванням розповіді? Як вам тепер віра в ідеали ?. А про "шопіт" ви не праві, тепер час народної демократії, мовчати ніхто не буде.

 • Комментировать Хвора з дитячого відділення 16.03.2014

  Ну якщо тут є майстри фотошопу то нехай покажуть себе у всій красі а підфотошопити і звести слухи і я можу попрошу говорити до нього на ви і шопотом !

 • Комментировать Ірина 13.03.2014

  Хочеться поцікавитися у "працівника хірургічного відділення", чого це та Леська так тобі дорогу перейшла? Вже надоїло читати про її походеньки. А щодо ешафоту, то ще невідомо хто перший буде на ньому, може і ти. Не задумувався? Якщо ти одобраєш режим Сталіна, то який ти українець?

 • Комментировать працівник хірургічного відділення 11.03.2014

  На палю - ні, а от на ешафоті гойдався б гарно із своєю Данилючкою. Скільки ще, це падло Леська, буде в нашій хірургії Контрою, скільки ще ця сука буде на нас усіх тобі доносити, доки нам її терпіти? Коли керівництво не хоче чути слово народа, то на ешафот, як у 1933 при Сталіні (тоді не говорили і не писали, досить було лише пальцем показати і на слідуючий ранок людини немає). Щож, попереду нестабільність і неспокій, і хто знає.....

 • Комментировать Пора 05.03.2014

  Поясніть, будь ласка, мені скільки ще треба заплатити нашим бідним докторам за іхнє скотське відношення до людей, хворих або відвідувачів. Три роки ходимо з інвалідом, щоби надали йому інвалідність і просять три тисячі гривень для комісії- половина членів комісі з Вінниці кожному дай по 100 євро. Половині колишніх чиновників Літина за гроші дали інвалідність, чим більша морда тим краща група. Скільки цей блядун і алкоголік керуватиме лікарнею. А що роблять врачі, приватизували кабінет УЗІ і за меше 50 гривень не зайдеш а інші вже по 100 гривень требують. Де Правий СЕКТОР? НА ПАЛЮ ЇХ!

 • Комментировать Сергій 08.02.2014

  У нашій лікарні справжній Беверлі Хілз, їбуть хто кого вспірве : опера - зеків, зеки - Данилючку, Данилючка - Кобеля, ну а Кобель уже народ. ПРИКОЛЬНО.

 • Комментировать Тетяна Василівна 04.01.2014

  Скільки суку не годуй - а вона все не насититься, як вила тенети кругом Кобеля, так і продовжує (от уже навила і 2-у машинку,- це за зарплату санітарки, звісно, і з чоловіком зеком), (розказує Леся -"І нехай Галя у мене тепер викусить"). А тобі Галя скільки ще очі відкривати на Олеську ?

 • Комментировать Ольга Миколаївна 12.12.2013

  Та це що кобель Данилючку ебав пару чоловік і знає, а де її чоловік, а де інтернет. Чи може добрі люди розкажуть, тоді жаль Кобеля, пизди получе, аж гай зашумить.

 
 

СМАРТ-БЛОГИ