Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
10.01.2014

Синдром міліційного імунодефіциту

Росте в українському законодавчому полі тендітна квіточка, кволе пташенятко, вразливий орган правоохоронний… Якщо Ви, отримавши в скроню носком беркутівського черевика чи почувши хрускіт власного ребра від удару правоохоронного кийка, схочете вилаяти потвору, що вам таку радість принесла, обірвіть свої матюки на півслові, зупиніть зло на кінчику власного язика – адже ще невідомо, чий біль зараз нестерпніший і кому з вас сидіти за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

 

Коли злі язики стверджують, що в міліціонера своя конституція, не давайте обдурити себе удаваною легкістю розшифровки цієї максими та не смійте підозрювати правоохоронців у вибірковому ставленні до наявних та уявних законодавчих норм. Усе значно простіше: «конституція» в даному разі є не юридичним, а анатомічним терміном, і доказів тому в нинішній Україні – хоч міліцію клич, хоча з огляду на вищенаведене краще не треба. Знову ж вигребуть ні за що – потім збирай їх по реанімаціях, щоби президентські нагороди вручити.

Отже, найголовнішою рисою конституції українського міліціонера є її яскраво виражена віктимність. Достатньо переглянути низку тематичних офіційних повідомлень українського МВС, щоби переконатися: для отримання тілесних та моральних ушкоджень українському правоохоронцеві можна навіть не виходити з відділку. Хижий світ, повсякчас плетучи підступні змови з дестабілізації ситуації та підриву довіри до владних інституцій, розглядає міліціонера винятково через оптичний приціл провокацій, заворушень та опору законним вимогам працівника правоохоронного органу. А щойно кістлява рука суспільства простяглася до ніжної шийки сержанта, майора чи й самого підполковника, нещасну жертву не здатен врятувати ні щит протиударний алюмінієвий «Форт-ЩПА», ні юридичний статус «при виконанні», ні навіть сам Дюша Клюєв зі своїм чемоданчиком.

 

Утім, найдивніше, що відрізняє міліційну конституцію від людської, – це характер ушкоджень, які здатні заподіяти правоохоронцю злочинці, мітингувальники, пенсіонери, вагітні жінки, діти, горобці й тушканчики. Ушкодження ці бувають настільки несподіваними, що людина несвідома, порівнявши свідчення міліціонера з характером зафіксованих на ньому дефектів, неодмінно звинуватила б бідачку в брехні та фальсифікації. І лише досвідчений прокурор не зморгнувши оком накине тушканчику-терористу заслужену десяточку, бо ж проти конституції не попреш.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

 

От скажіть відверто: як ви сприйняли сьогоднішню звістку про те, що плювок Андрія Дзиндзі в обличчя інспектора ДАІ Мухи О.А. заподіяв тому «тілесні ушкодження у вигляді синця»? Певно ж, здивувалися? А не варто! Адже ще з часів «справи унсовців», упійманих після штурму Банкової 9 березня 2001 року, українські криміналісти вивчають знамениту фразу з міліційних протоколів«Потерпілий Бутко одержав удар каменем по голові, чим було заподіяно ушкодження суглобу лівої ноги». Уже під час того славетного судилища прокуратура висувала обвинувачення адвокату унсовців Тетяні Монтян за те, що вона, будучи вагітною, спричинила конвоїру «фізичний біль», обізвавши його «Підорастом» (саме так, та ще й із великої літери – як записано в протоколах). Історія знущань Монтян над беззахисною міліцією взагалі виписана в ментівських літописах більш ніж яскраво – чого варте хоча би повідомлення про те, як адвокатша прямо в подільському райуправлінні міліції «почала порушувати певні процесуальні норми: кидалася на співробітників міліції, чинила їм опір, порвала куртку співробітникові херсонської міліції, вкусила за палець київського міліціонера». Однак не лише воїтельку реєстрів та кадастрів варто боятися скривдженим та упослідженим правоохоронцям: півтора роки тому під час «мовних акцій» під Українським домом МВС звітувало, що на лікарняні ліжка потрапляє до 10 працівників спецпідрозділу «Беркут» на день. Що ж тоді дивного в тому, що після подій під АП 1 грудня 2013 року МВС та нардепи від Партії регіонів уже говорили про «триста беркутів у реанімації з проломленими черепами»?!

Після цього всього якось інакше починаєш дивитися на легендарний тренос Михайла Чечетова за смертельним польотом головешок. Якщо звичайний плювок в обличчя викликає в українського міліціонера синці, а удар по голові вивертає суглоби на ногах, то вміло кинута головешка здатна запустити складний заразо-бацильний комплекс від хвороби Альцгеймера до метеоризму та ще й добити цирозом по імпотенції.

Звісно, допустити подібного знущання над особовим складом Міністерства внутрішніх справ яко гаранта дотримання законності й правопорядку Україна не може. Проте на виділення для кожного міліціонера державної охорони в держави просто нема грошей – усе в майбутньому бюджеті, як відомо, піде безпосередньо потерпілим ментам у кишеню. Може, по тюрмах та СІЗО їх усіх розсаджати, щоби хоча б за грати пазурі хижого суспільства не дотяглися?

http://ord-ua.com/2014/01/09/sindrom-militsijnogo-imunodefitsitu/?lpage=1

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Украина
Прочитано 294 раз

Оставить комментарий

12 комментарии

 • Комментировать Для антибота 10.01.2014

  Антиботу1. Не хрюкай.

 • Комментировать antibot1 10.01.2014

  to 777, — , =, антимайдан3030 “БОТЫ, В СТОЙЛО!”

 • Комментировать Антимайдан 3030 10.01.2014

  Кстати, как работает вы без милиции, можно убедиться в сюжете громТБ “подземелья свободы” Админ, зачем удаляешь комментарии? Вроде, раньше ваш сайт таким не страдал…

 • Комментировать Антимайдан 3030 10.01.2014

  В 2003 в Оклахоме, в демократических США, некто Джон Маркез был приговорен за плевок в лицо полицейскому к ПОЖИЗНЕННОМУ заключению Годом ранее в Техасе Бобби Фергюсону за такое добавили 50 лет тюрьмы (оскорбление должностного лица при исполнении). В 2008 за плевок в лицо полицейскому американец Вилли Кэмпбелл приговорен к 35 годам тюрьмы. В 2010 в Израиле за аналогичный плевок Шейх Раед Салах был приговорен к 9 месяцам тюрьмы и 7500 шекелям штрафа. А теперь возникает вопрос — автор не видел трактор, которым давили солдат? Не видел коктейлей Молотова, камней, горящих бревен, цепей и прочих шалостей “мирных детей”? Или автор думает, что у милиционера или солдата ВВ тело из стали? Тогда можно тоже потроллить Ильенко, который побежал плакаться, всего лишь раз схватив в пятак,покрытый таким слоем жира, что его, разве что, Кличко пробить сможет. А по поводу мыслей какого-то недоразвитого что без милиции было бы лучше — то объясни, дебилоид, что ж ваша Черновол, получив в дыню,не сказала: “я не хочу, чтобы в результате действий милиции кто-то выбросился из окна, поэтому отказываюсь подавать заявление”? Почему все майдауны сразу бегут в милицию, даже обнаружив, что кто-то у их дверей разбил зеленку? Вопрос риторический.

 • Комментировать To 777 10.01.2014

  Клоун, якби мусорня не виповзла на роботу, то статистика до вечора відзвітувала б про таке: нікого не вбили при затриманні, ніхто не викинувся з вікна в РУВс, нікого не згвалтували, нікого синій убознік не збив на пішоходному переході… Тобто- якщо ти і твоі соплемінники здохнуть в один момент, то єдине що зміниться в державі- це зменшиться статистика злочинності, бо вже давно ви перетворилися із “правоохороноого органу” в гангрену, яка безкарно творить злочини. Добавте себе до цього синдикату всі прУкурвори, судді, фсбушники і решта дармоідів

 • Комментировать = 10.01.2014

  дзындзя-конченая тварь и провокатор,трогать его нельзя,а ему всё должно сходить с рук? А если б он палец яйценюку показал? Юрко,кончай писать дурь…

 • Комментировать 777 10.01.2014

  Конечно профессионально подано. Смешались в кучу люди, кони… Беркут, ППС, народные депутаты… Все абсолютно правильно. Надо только, чтоб в один день, например завтра, все менты, мусора, мусорье взяло и не вышло на работу. Вообще. Проникнувшись словоблудием Юрка КОСМИНА и подобных ему правдолюбов, правдорубов, словоблудов. И уже послезавтра, ближе к вечеру, сложится еще одно общественное мнение, более толерантное, терпимое и человечное, возможно даже у Юрчика К.

 • Комментировать davust 10.01.2014

  Спасибо! Насмеялся от души…

 • Комментировать - 10.01.2014

  профессиАнально подано. Статья ни о чем, бред… Судя по логике автора так же не мешало бы отправить в клетку… В зоопарк, с той же Мунтян, Черновол, Кужель, Колисниченко (от рыгов). Это вот так по памяти первые неадекваты, активно вирисчащие и несущие полную чушь.

 • Комментировать Бодя 10.01.2014

  Бойко респект!

 • Комментировать Георгій 10.01.2014

  Космина +1000% ! Браво.

 • Комментировать обыватель 10.01.2014

  Все написано с издевкой,но факты имели место и в данном случае умело подано.Профессионально.

 
 

СМАРТ-БЛОГИ