Вы находитесь здесь:Главная/Болотское дело или, Как наживаются главные спасатели на украинцах - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
03.12.2013

Милиция с народом. Со стариками и детьми

Це пані Любомира Хоптій! Ми з нею познайомилися при захисті Гостинного двору. Мабуть, я не бачив ніколи в житті біль толерантної, інтелігентної та доброзичливою людини. Пані Любомира достатньо часу проводить у Німеччині. Передостання наша зустріч сталася на Майдані, здається, 29 листопада. Вона тільки повернулась з Німеччини і взялася за приготування каши в польовій кухні.
 
Сьогодні я зустрів її знову у трубі на Майдані разом за Роман Стецюк. Побіг обняти. Посмішка: “Полегше, Толю!” У пані Любомири зламана рука. Зламав її якийсь беркутовець у ніч 30 листопада 2013 року. Пані Любомира каже, що коли почалася атака, вона розуміла, що позаду неї зовсім молоді люди і вона вирішила, що, мабуть, найкраще, що вона зможе зробити — це розвести руку у різні сторони, показуючи, що в них немає зброї і в той же час захищаючи дітей, які були позаду. Пані Любомира так і не зрозуміла, чому на одну з її рук впала палиця беркутівця. Ще більше вона не зрозуміла, чому її кудись тягнуть. Потім, каже, уже у автозаку, беркутівці вдивилися в неї. Мабуть, зрозуміли, що ця людина точно не терорист і не тітушка. Так що відпустили, підштовхнувши ногою с заду ……………….

Сказати, що в мене немає слів — нічого не сказтати. Тому що слова в мене є, і я би їх вимовив, незалежно від камуфляжу та статусу. Якщо би знав – кому… Пані Любомиру нині турбує декілька речей. До неї вже приїжджали додому представники міліції, але розмовляти з ними вона не збирається. За допомогою безкоштовних адвокатів пані Любомира збирається почати судову справу проти людей, які чомусь носять погони. Каже, вже готується спільний позов. І ще каже, що багатьох хлопців та дівчат, кому перепало тієї ночі, сильно пресують і вони просто бояться… Пані Любомира просить їх не боятися. І дуже просить виходити з нею на зв’язок через ФБ. Вона дасть телефони безкоштовних адвокатів. Вона вважає, що це судове рішення треба виграти… Скільки я її знав, я завжди захоплювався цією жінкою. Вона у своєму житті зробила дуже багато гарних справ. Але, мабуть, якщо цей позов до міністерства внутрішніх справ буде виграний — це стане найкращим з того, що вона зробила. І ще… Вважайте, що я теж в цій справі. Не як постраждалий і не як адвокат. Але як людина, яка все зробить, щоб винні були покарані… ФБ адреса пані Любомири: https://www.facebook.com/lubomira.kiev?fref=ts

http://ord-ua.com/2013/12/03/miliciya-s-narodom-so-starikami-i-detmi/?lpage=1

Поделится в:
Прочитано 463 раз

Оставить комментарий

4 комментарии

 • Комментировать Вопросу 03.12.2013

  Ну и дыбильный у тебя вопрос. марш на пуй

 • Комментировать вопросу 03.12.2013

  Тебе не понять…

 • Комментировать вопрос 03.12.2013

  А Любомира Хоптій, что тоже юная студентка одного из ВУЗов??? Она бомжует на майдансе???, или заранее заняла очередь к новогодней йолке???

 • Комментировать За ЕС! 03.12.2013

  А де інформація про двох загиблих на Майдані біля “Стелли” — хлопця і дівчини, якіих по звірячому побив ”Беркут”?

 
 

СМАРТ-БЛОГИ