Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Александр Дрозденко, коррупционер и вор, имеет наглость баллотироваться снова
29.11.2013

Мєнтовський безпрєдєл у Вінниці

В ніч з 06.10.2013 на 07.10.2013 працівником СКР 1-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області Мовчаном Я. В. було вчинено наїзд автомобілем марки ВАЗ 2108 (який в той момент перебував при виконанні своїх службових обов’язків ) на громадянина, після чого відносно вказаного громадянина вчинено інший злочин, а саме грабіж. Приїхавши у двір, до свого власного гаражного приміщення що знаходиться за адресою Червоних курсантів 41, чоловік помітив навпроти свого гаражу невідомий автомобіль марки ВАЗ 2108, з метою постановки автомобіля до гаражу, він вийшов з автомобіля та штовхнув колесо припаркованого поруч автомобіля1, в подальшому з автомобіля марки ВАЗ 2108 буквально вискочили 4 невідомих чоловіків, в подальшому встановлено працівників міліції, які, безпідставно почали брутально лаятись та погрожувати фізичною розправою, чоловік намагаючись уникнути конфлікту почав відбігати в сторону перехрестя вулиць Червоних Курсантів та Некрасова, двоє невідомих чоловіків його переслідували, чоловіки бігли за ним.

Чоловік зупинився за перехрестям, в напрямку Центрального колгоспного ринку, вказані особи також зупинились, і на певній відстані почали йому погрожувати фізичною розправою. В подальшому, один з вказаних 4 чоловіків, як в подальшому стало відомо працівником СКР 1-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області Мовчан Я.В., керуючи вказаним автомобілем, почав рухатись в сторону потерпілого чоловіка, який в той час перебував на проїжджій частині, в подальшому, автомобіль почав стрімко набирати швидкість, події відбувались дуже швидко, буквально секунди, через мить вказаний автомобіль вдарив його, внаслідок він впав, фактично автомобіль здійснив на нього наїзд. В результаті отриманого удару чоловік впав, і в нього випали мобільний телефон марки «I phone 4» та телефон марки «LG», ключі від автомобіля та квартири.

Потерпілий перебував в шоковому стані, почав тікати, побоюючись фізичної розправи, підбіг на перехрестя вулиць Коцюбинського та Некрасова, де побачив автомобіль «таксі», підійшовши до водія та попросив його викликати міліцію, а саме «102». Водій таксі викликав диспетчера та повідомив про вищевказані події, таким чином на місце події викликали чергову частину.

Хочу зазначити, що в той момент коли чоловік впав, хтось з працівників міліції вийшов з автомобіля та забрав усі його особисті речі, а саме: телефон марки «I phone 4» та телефон марки LG, ключі від автомобіля та квартири.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

У мене постає питання скільки часу буде продовжуватись «ментовський беспредел» у м. Вінниці, доки прокуратура буде покривати цих бандитів, які носять міліцейську форму?

Прошу мою статтю рахувати як звернення до Генерального прокурора та прокурора Вінницької області, начальника СБУ прошу їх взяти на контроль вказаний злочин та провести належне розслідування.

Також прошу взяти на контроль кримінальне провадження по вказаному факту, «імітуванням розслідування» якого займається слідчий прокуратури Стопінчук О.О.

http://20minut.ua

 

 

Поделится в:

Дополнительная информация

  • Регіон:: Винница
Прочитано 409 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ