Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Сергей Пашинский /Сергей Пашинский хочет запретить Facebook
24.05.2013

Цікаво, що підкинуть — вибухівку, чи пакет кокаїну?..

Коли ми хочемо дізнатись “Що ж буде далі?” – варто просто згадати: “А що ж було до того?” Історія іде по спіралі і має здатність повторюватись.

Особливо історія повторюватиметься, якщо розбирати справи, в яких фігурують менти, СБУ і інші захисники режиму. Ці люди підходять до виконання завдань, суворо дотримуючись методички, фантазують мало, тому всі їхні дії можна доволі легко прорахувати.

Другого квітня СБУ офіційно повернулись до виконання завдання “Боротьба проти націоналістичних політичних сил”, оригінальне формулювання звучало десь як “Пора уже их гасить”.

Того дня кілька сніжок влучили в народних депутатів під час акції під Верховною Радою. Привід дитячий, але наказ є наказ. Наші силовики розгорнулись з масштабом ведення повноцінної війни. На розслідування справи “Сніжкових терористів” було кинуто міліцію, СБУ, ГУБОЗ. За кілька тижнів опитано майже тисячу людей. Про законність цих допитів говорити не варто. Людей викрадали, заманювали обманом, або вчиняли тиск на родичів.

Але так як це був лише перший етап, то тут стояла мета не посадити активістів, а лише поновити та розширити базу контактів та стукачів, які знадобляться силовикам на наступному етапі.

Наступний етап почався четвертого травня, біля свого дому був побитий Володимир Назаренко. Голова Молодіжної свободівської організації Соломянского району. Нападали 2 спортсмени. Нічого не сказали, нічого не забрали. Просто побили.

Десятого травня почалось тероризування Андрія Медведька, також свободівця. До нього додому приходили злодії, які представлялися колекторами. Потім почались постійні дзвінки його батькам.

Тринадцятого травня після візиту тих самих колекторів Євген Мацько опинився в лікарні з тріщинами черепу. Колектори працювали кастетами, але так як Євген не має жодного відношення до політичних партій і вся його вина закінчувалась лише на політичних переконаннях, то йому — пощастило. Того ж вечора в під’їзді колектори атакували брата Євгена Карася — Володимира Карася. Його забивали три спортсмени-колектори кастетами прямо під дверима його квартири. Наслідок: тріщини черепа, дірка в черепі, 2 зламані щелепи, кілька зміщень кісткок, посічене обличчя.

Чотирнадцятого травня було виявлено оперативну групу, яка слідкувала за Андрієм Медведьком. В цей раз “колектори” потерпіли неочікуваний крах. На камеру були зняті їхні обличчя, прилади СТЗ на тимчасовому корсеті, номери телефонів та прізвища злочинців оперативної групи.

Останні події трохи сплутали карти людям, які звикли працювати по інструкції і у яких перестройка завжди йде по плану.

18-го травня бійка зі спортсменами — третій етап кампанії по знищенню патріотичних сил як єдиних, які зараз чинять реальний опір бандформуванням у владі. Розгорнута ціла баталія. Навіщо? Щоб закріпити базу інформаторів та стукачів. Правда тепер будуть намагатися вербувати більш високопоставлених особистостей. Характерно, що і повістки на допити тепер вручаються з вибиванням дверей, погонями і т. д.

Весь описаний вище період супроводжується постійним терором людей з націоналістичного, часто не партійного середовища. Дзвінки, погрози під парадним.

Показовий випадок: до одного бізнесмена почали грюкати в двері і кричати, нібито той вкрав у когось велосипед. Цікаво, навіщо людині, у якої в гаражі стоїть чудовий позашляховик, велосипед? Був викликаний дільничний, який приголомшив ще більше: “Ви не випендрюйтесь, вам пощастило, не всім так щастить, про кастети чули? Краще мовчіть”.

Що ж буде далі? Це нам підкаже історія.

Далеко ходити не треба. 23-тє серпня 2011 року. У Василькові в помешканні Володимира Шпари, одного з лідерів “Патріота України” знаходять вибухівку! Через якийсь час експертиза доведе, що то зовсім не вибухівка, але на той час Володимира Шпару, Сергія Бевза та Ігора Мосійчука садять в СІЗО і віддають під суд за намір здійснити вибух на Майдані в День Незалежності. Про всю ідіотичність цієї справи можна знайти купу матеріалу в інтернеті, але хлопці і досі сидять.(http://www.kyivpost.ua/opinion/op-ed/yak-v-sbu-z-mene-robili-terorista-28433.html)

Через якийсь час в офіс Патріота України в Харкові заходить п’яна людина з пістолетом і починає стрілянину по черговим. За що отримує молотком в голову від охоронців, а охоронці ідуть під суд.(http://tsn.ua/ukrayina/nevidomiy-vidkriv-strilyaninu-v-ofisi-organizaciyi-patriot-ukrayini.html)

Осінню в лідера Патріота України стріляють під його під’їздом. Потрапляють в щелепу і руку. Поки він лежить в лікарні проти нього піднімають старі справи і віддають під суд.(http://tyzhden.ua/News/36115)

29-го грудня спецпідрозділ СБУ “Альфа” штурмує офіс Патріота України. При обшуку знаходять кулі у бочці з фарбою. Цікавий момент: ті, хто шукали, вже знали, що вони там є.

Це можна вважати кінцем діяльності організації. По подібній схемі також працювали в свій час проти УНСО, а потім Тризубу. (http://www.unian.ua/news/467754-alfa-shturmue-ofis-organizatsiji-patriot-ukrajini.html)

Повертаючись до сьогодення, очікую: провокації на тему “Гей-параду” 25-го травня. Скоріш за все комусь підкинуть гранати. Або якомусь невезучому гею опера прострілять ноги під парадним. Очікуйте, що ствол, гільзи якого лежатимуть під цим парадним, знайдуть у якогось націоналіста, який активно проявляє свою громадянську позицію. Інакший варіант –  у активістів, які не п’ють і не курять, почнуть знаходити мішки з героїном.

Провокації будуть нахабним, безпідставними і безжалісними, як і виконавці цих провокацій. 

Виборча кампанія 2015 року стартувала. Незгодні з теперішнім режимом мають або сісти за грати, або стати інвалідами, або померти.

 

Тож пильнуйте себе і свої помешкання. Можливо, поки ви були на роботі, за вами проводили стеження, а в парадному стоїть черговий Румин з кастетом, а до цього у вашій квартирі ходили невідомі і вже встигли зробити певні закладки. Перевірте все своє барахло та шафи у які не зазирали 100 років, можливо, там звідкись з’явилась гарненька Ф1.

Поделится в:
Прочитано 2942 раз

Оставить комментарий

10 комментарии

 • Комментировать не при делах 11.11.2013

  Обывателю: Именно НСДАП нанимала необремененных моральными принципами пацанчиков для избиения неугодных поодиночке. Так что насчет фашистов в лице украинских националистов — вы сильно промахнулись.

 • Комментировать Андрій 11.11.2013

  Що робити? Самоорганізація, вступ у існуючі політ. партії(кому яка подобається), організація дворових, вуличних самооборон, юридична взаємодопомога, просто допомога постраждалим родичам, сусідам — ТІЛЬКИ НЕ ВІДСИДЖУВАТИСЯ ПО СВОЇХ “КРАЙНІХ” ХАТАХ.

 • Комментировать а шо делать? 11.11.2013

  Каждая партия должна создавать отряды самообороны и зная что будет ответная звиздюлена в стране воцарится порядок.Пора кончать с ментовским беспределом.

 • Комментировать немент 24.05.2013

  отстрели. сядеш образцово-показательно за умышленное убийство. это еще может и гуманно но ты даже до сизо не доедешь. запинают еще в рувд. – тоесть оффициально сам себя убьешь с целью избежать отвецтвенности и подпортить жизнь порядочным правоохранителям… что такое ментовские понятия? я незнаю точно но думаю там 100% безпредел. суть проста: надо лизать попку тому кто сильнее и щимить того кто слабее. и так до поры до времени. потом УТИКАТЬ! воровские понятия: тоже малоясный кодекс. он нигде не прописан толком. каждый трактует их поразному. вроде есть понятия долга, отвецтвенности, уважения, взаимопомощи… но посути тюрьма занимается выбиванием денег из зеком для ментов. те кто держат общак — красавчики! классно вам ребята, завидую…. все кто незнаком с понятиями и поглупости или неосторожности, иногда даже послучайности заехал — тупо делает все для вашей пользы, клянчит деньги на свободе и знакомых и это все! как решили что насильники самые непорядочные? их меньшинство было? колхоз согласился щимить именно их? а как же понятия типа свободское натюрме не качается… а тюремное наволе становится неактуальным…??? думаю что порядочные преступления это те статьи которых большинство… пришол суперумный воровитый босяк и сказал: какая самая распостраненная статья? кража грабеж…. вы порядочные… какая самая редкая? изнасилование… а вы будете все за нас делать. понятия! палюдски? еще бы. стаду удобно. лохов нашли… а как же наши? вольные, демократические понятия? конституция, ук, упк, апк, и другие документы… настоящие понятия должны быть НАПИСАНЫ И ПРИНЯТЫ НАРОДОМ!!! но почемучто вместо народа понятия творят нар депы. и явно не для стада. а скорее для сильных. выконавчя влада не правопорядок стережет а любые заказы выполняют которые финансируют. мы налоги платим а они наших детей лупят потомучто показатель надо… прокуратура тупо вымогает бабки и в случае провала предлогает признать хоть чтото или сидеть дальше. суд боится мести ментов и прокуроров + сбу… все решения в пользу етих бандосов!!! я думаю что необходимо дать народу возможность влезать в деятельность судов! нужно вообще вернуть народу права о которых говорится в конституции! и право управлять государством тоже. ненравятся законы? соберитесь и требуйте перемен. просто пока изменений нет бо корупция работает. но думаю скоро конец. деньги кончатся у всех кроме партии регионов и мвд сбу и всех остальных бизнесменов… а тогда я — быдло! и подобная мне быдлота встанет! мы возьмем палки и отлупим вас зажравшихся уродов! мы выбьем из вас все дерьмо! и поделим поровну ваши бабки. мы массово разъедемся помиру и достанем всех кто уже вывел имения и задницу зарубеж. привезем их назад и они будут должны за то что когдато обокрали наших родителей. мы будем действовать согласовано и активно! небудет равнодушных. мы сделаем закон который понравится всем без исключения. мы будем строить будущее а не дожирать остатки ресурсов… ждите етих времен. и время настанет…

 • Комментировать Драгунов 24.05.2013

  Просто надо эту босоту отстреливать! Открывать двери — и на пороге валить из помпового ружьишка! Стрелять в голову — на поражение! После одного-двух случаев желающих делать поквартирные обходы поуменьшится!

 • Комментировать Слава 24.05.2013

  Ну! Фашист — це нині звучить вельми благородно! Аби не шовінюги й.обані. Яких людей класних записали нині у фашисти! М-м-м-м. Світочі нації! Інтелігентні, освічені, моральні, високодуховні. Приємно спілкуватися з такими людьми! В порівнянні з ними трамадольна алкашня хахляцка (бо ж її справжні російські націоналісти — до речі геть нормальні люди! Разом ще х..яритимемо всю цю спільну шлоєбєнь! - сприймають за реальну біомасу) та інтернаціональна підарня гопняцька із шапкокрадом на чолі і поруч не валялась. Слава Україні!

 • Комментировать Обыватель 24.05.2013

  Побитых “свободовских” фашистов почему-то совсем не жалко.

 • Комментировать Дмитро 24.05.2013

  До мене 5 днів тому ввечері о 22-30 приходив якийсь пінгвін (тверезий), котрий представився дружині “направленим із банку” (я сам був у службовому відрядженні). Налякав малолітню дитину :(. Себе так і не назвав (як звати, з якого банку, звідки знає як мене звати і т.д.). Настирливо спочатку намагався поговорити зі мною (гадав, що дружина мене покриває), а потім випитати у дружини мої контакти. Благо, що дружина суворо проінструктована про подібні моменти, тому пінгвіну спочатку було заявлено, що квартира знаходиться на сигналізації в ДСОУ і зараз буде ввімкнена, а потім пінгвін був посланий нахуй. Куди й відправився.

 • Комментировать Старий кінь 24.05.2013

  После прихода к власти снять погоны, отправить нах без пенсии всех причасных. Допустивших беззаоние привлечь к уголовной ответственности.

 • Комментировать ВЕСЕЛЬЧАК-У 24.05.2013

  Буде не сумно… навіть ”весело”…

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир