Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Богартирьова Раїса - Раиса
17.12.2013

«Ми готові на ексгумацію тіла Вови Куделі, бо не віримо, що це самогубство.

22 грудня виповниться 10 місяців, як увечері під під’їздом 14-поверхівки по вул. Келецькій, 61-а м.Вінниці було знайдене тіло 20-річного Володимира Куделі, сина заступника начальника облуправління культури.

Кримінальну справу не порушено, бо правоохоронці дійшли тоді висновку, що всі факти вказували на самогубство — юнак сам упав з найвищого поверху будинку. Батьки у такі висновки не вірили і не вірять.

– Від моменту, коли вбили нашого сина, а його дійсно вбили, ми вважаємо, що прокуратура і міліція зговорилися, аби замовчати цей злочин, – вважають батьки. — До цього часу ніяких слідчих дій не велося і не ведеться. Через 9 місяців ми добилися повторно вийти на місце, де було знайдене тіло, і виявилося, що найперший протокол огляду місця події взагалі не відповідає дійсності. При іншому слідчому виявили велику розбіжність. Як можна вистрибнути з 14-го поверху, облетіти стіну шириною 1,4 метра і впасти біля під’їзду! Він на тому поверсі зовсім не був. Його викинули з вікна, але нижчого поверху, — переконують Галина та Володимир Куделі.

– У впізнанні тіла мені особисто відмовив майор-правоохоронець 22 лютого о 02.30 хв. ночі, так і о 10.00 год. 23 лютого, – стверджує Галина Денисівна. – І вже о 16.00 23 лютого ми привезли одяг, в якому мали хоронити сина, і без супроводу ввійшли в морг, бо там були привідкриті двері. Від побаченого стало моторошно — тіло сина було абсолютно чисте. Синці були тільки на правій руці і правому зап’ясті. Це говорить про те, що він захищався. Голова була розбита, а на обличчі жодного синяка. Зашита скроня, а жодного кров’яного потоку. Ампутована рука пришита рівним швом, і жодного синця ні на верхній частині, ні на передпліччі. І всі кістки цілі — хребет, таз! Про це свідчить судмедексперт. Чомусь переламані права лопатка і чотири ребра з лівого боку. І це всі травми!

Одяг сина батьки знайшли у смітниковому бачку біля судмедекспертизи. Кажуть: як так — весь светр у крові, а на куртці жодної плями. По светру видно, що вирізали рукав. Батьки припускають, що син був убитий у квартирі, лежав без куртки, захолов, кров висохла чи замерзла й далі тіло почали рубати.

Впродовж цих десяти місяців батьки провели власне розслідування і кажуть, що зібраних доказів достатньо для порушення кримінальної справи. І тепер ставлять запитання до слідства.

Сообщает портал «Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР» со ссылкой на СМИ.

– Що повинно було насторожити слідчих – це відсутність крові на місці падіння і на одязі. На стіні, об яку вдарився і де падав — жодних слідів крові. Пам’ятаю, як розбився хлопець, спускаючись перилами у «Книжці», де я працюю. Червоні плями і патьоки на стінах довго відмивали і врешті зафарбували. Светр сина був весь у крові, а куртка ні. Як так могло бути? Виходить, куртку одягали на мертве тіло, руку ампутували до того, як Вову викинули, місце події взагалі не встановлено. Огляд проводився неповних півтори години, у жодну квартиру працівники міліції не заходили. Мешканців цього будинку не опитували протягом 35 діб, а частина їх не опитана і до цього часу. Тож замість доказів по справі беруться до уваги сфальсифіковані факти. Ми 9 місяців вимагаємо від усіх правоохоронних органів — Ленінського відділу міліції, прокуратури Ленінського району, прокуратури області, обласного слідчого, Генеральної прокуратури – назвати час смерті. На це слідчий відповідає: «Якщо вам напишуть, що сина не стало о 19.00 год. 22 лютого 2010, то ви скажете, що його вбили...».

З нами керівництво УМВС області не зустрічалося ніколи, незважаючи на наші неодноразові прохання і чекання у фойє. Нас прийняв тільки начальник слідчого управління, з яким нам було дуже важко знайти спільну мову. І тепер чути, що нам співчувають, то чомусь таких слів нам не казали торік 22-23 лютого, а тільки паплюжили честь нашої невинно убієнної дитини. Ми готові на ексгумацію тіла сина, аби остаточно довести версію убивства.

За що могли убити Вову Куделю?

Батьки, вчителі, друзі стверджують, що Вова був дуже добрим, миролюбивим. Конфлікти для нього, як і спиртне — протиприродні. Він займався спортом, мав вагу 110 кг, вів здоровий спосіб життя, володів рукопашним боєм і міг поплатитися життям, ставши миротворцем.

– Ми знали, що Вова ходив у той будинок, і до кого він міг ходити. У будинку є домофон, який зафіксував Вовин вхід. Спочатку слідчі казали, що такі там не проживають, а через 9 місяців інше — що є такі люди. Залишається, щоб син встав і сказав: «Ось ці мене вбили», – або прийшов злочинець і сказав: «Візьміть мене у кайдани, бо я вбив Вову». Вони ще самі дуже молоді люди, мають дітей, батьків. Я не кляну, я єдине прошу: «Господи, нехай Твоя буде воля». Наш син безневинно загинув. А кров, пролита безневинно — це кров Авеля, і вона кричить до небес. Нам жити з нашим горем — це страх Господній, а їм жити зі страшним тягарем і передати його поколінням.

У свою чергу, у СЗГ УМВС області повідомили, що у слідчих органів відсутні достатні підстави для порушення кримінальної справи за вказаним фактом. Однак працівникам міліції були дані відповідні доручення для додаткової перевірки обставин загибелі хлопця. Перевірка фактів та опитування свідків триває.

http://33kanal.com/11-51/4013-11-51-20#comments

 

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Винница
Прочитано 2550 раз

Оставить комментарий

59 комментарии

 • Комментировать МАМА 22.01.2016

  Уже майже 5 років, як вбили Вовчика і жорстоко замордували його мертве тіло. Час минає,а біль залишається... Змінюються керівники, як у мінтів, так і у прокурорів,навіть створили поліцію, але нічого не змініилося. Ті ж самі обличча, та ж сама ідеологія. Всі хто стояв у першоджерел фальсифікування справи за ганебне покриття злочину отримали не тільки більші зірки на пагони, а й високі підвищення по службі, а тепер найкраще фінансовове забезпечення, зарплата у 30 тис. грн. Не зрозуміло тільки за що?- Може за те, що незаконно проводили обшук квартири, не проводили абсолютно слідчих дій, фальсифікували справу і нахабно покривали вбивців і роблять це до цього часу, навіть не дивлячись на результати експертизи, після екзгумації, якою офіційно підтверджено наші доводи, що Вовчика вбили. І все тільки через те, що Вову вбили у мінтовському дому, і саме мінти причетні до цього, при чому на самому високому рівні, і прокурори разом із експертами, так само, вмочили руки в кров нашого сина аж по самі плечі. Все вони знають: хто вбив, хто замовив, і хто дав коману покривати саме у такий спосіб. Тільки одного вони не розміють, а може не хотять зрозуміти що свій Хрест ми уже несемо, а от який прийдеться їм взяти у свої руки, ще ніхто не знає, і може не тільки їм?... Бо без Хреста життя не буває...То машина збила, то від пнівмонії помер, якось так... Дивні діла твої Господи.

 • Комментировать Ольга 17.12.2013

  Смолякова ти настояща шльондра, скільки треба було випити щоб злетіти з машини, жінку яка годиться тобі в матері обзивати шизофренічкою, показувати руку до лігтя, знущатися над інвалідом, воно ж тобі і твоїй дитині та твоїм онукам, якщо вони в тебе будуть все вернеться.

 • Комментировать Роман 17.12.2013

  Шановна Галино Іванівно ! Ви самі своїми язиками та вчинками дітям заробляєте гріхи і через те вони страдають. Бог бачить все.

 • Комментировать Смолякова Галина 17.12.2013

  Особа , що написала попередній коментар позбавлена людської гідності ,честі , безсоромності .Я стверджую це не тому ,що назвалися моїм ім'ям приховуючи власне. Ви цим ганебним коментарем не лише ятрите незгойну рану батьків та рідних , а оскверняєте пам'ять людини ,якої вже немає серед живих.Молодого ,розумного , осіченого юнака з перспективним майбутнім .На сьогодні ніхто не знає чому так сталося.Проте не вам судити смерть ціє людини є розплатою за чиїсь гріхи, чи покутою.Переконана, ким би ви не були ,маєте людей здоров'я та життя яких є для вас цінним.Перш, ніж писати подібні висловлювання, пам'ятайте , що за всі ті "добрі" вчинки , слова які ми робими по відношенню до інших настане час відповісти. І страховки від горя та втрат немає в жодного з нас.Не ганьбіть померлих.!!!

 • Комментировать Смолякова Галина 17.12.2013

  Галино Динисівно Ви мабуть комусь добре насолили, що навіть убили Вашого сина. Ви звинувачуєте правохоронні органи, а ви не з кращих.

 • Комментировать mastera.vn.ua 17.12.2013

  думаю в этом случае надо обязательно обратиться к экстрасенсам на СТБ -- "Вам нужна помощь? Вам не на кого надеяться? Вы считаете, что экстрасенсы – это единственная возможность найти правду? Пишите нам на [email protected] "

 • Комментировать Ольга 17.12.2013

  Наші так звані "правоохоронні органи" також мають дітей. Чи зможуть вони гарантувати їм безпечне життя, адже не тільки наших дітей оточують безкарні покидьки...

 • Комментировать Олена 17.12.2013

  Віриться, що нарешті співробітники крімінальних органів проведуть належне слідство і обєктивно зберуть всі докази по кримінальні справі за ознаками злочону трагічної загибелі Володі Куделі з м.Вінниці. Сподіваємось, що батьки нарешті почують на суді всю правду про загибиль сина.

 • Комментировать наталка 17.12.2013

  Співчуваєм батькам Володі Куделі! Чому правоохоронні органи бояться провести дорозслідування справи смерті Володі? Мабуть є що "приховувати". Батькам треба йти до кінця! Підтримуєм пропозицію щодо проведення додаткового розслідування!! !!!Віримо,що винні у смерті безневинної дитини будуть покарані. Наталка.Чечельник.

 • Комментировать Галина 17.12.2013

  Щиро співчуваю батькам і рідним Володі Куделі. Для встановлення істини обов'язково потрібно продовжити справедливе розслідування. Зло не повинне продовжуватися, зло має бути покаране! Цитувати

 • Комментировать Жмеринчани 17.12.2013

  Смерть Володі - великегоре не тільки для його родини. Насправді це горе спільне, всі ми, чиї діти навчаються у Вінниці відтепер немаємо спокою. Хто захистить наших дітей, хто гарантує нам, що подібне лихо не прийде в дім кожного з нас, тим більше, що правоохоронці покривають вбивць? Може переведемо своїх дітей навчатися в інші міста,нехай пустують ВУЗи, зростає безробіття і т.п. Може тоді влада почне реагувати на бездіяльність міліції і прокуратури. ВЛАДО! Ми не залишимо вас у спокої до тих пір, доки батьки В.Куделі не дізнаються правди, а вбивць буде покарано

 • Комментировать Батьки с.Вишеньки 17.12.2013

  Скільки можна знущатися над батьками, які втратили найдорожчого сина? Потрібно негайно порушити кримінальну справу і знайти виних.

 • Комментировать Молодь с.Соколова 17.12.2013

  Вбивці мають бути покаренні. Ми вимагаємо справедливості!

 • Комментировать Батьки с.Скаржинці 17.12.2013

  Читаємо 33 канал і ставимо запитання: Як нам зберігти своїх дітей від жорстоких вбивств? Дай Боже, щоб були покарені вбивці і ті хто їх прикриває.

 • Комментировать Зоя . Уланов 17.12.2013

  Как страшно сына потерять ... Когда вот так внезапно и трагично... Убийца должен быть наказан.

 • Комментировать Олександра Хмельник 17.12.2013

  Соболезнуем семье и верим, что правда победит ложь! Пусть Бог даст силы в неравной борьбе! Родители Володи не сдавайтесь, мы с Вами! А правоохранитель ным органам нужно помнить, что все мы люди и горе может настичь каждого.

 • Комментировать Олена 17.12.2013

  Висловлюю глибоке співчуття Галині Денисівні та Володимиру Вікторовичу .Розслідування потрібно продовжити, очікуємо справедливого розслідування.

 • Комментировать Марія 17.12.2013

  Співчуваю родині і вірю, що правда здолає брехню! Потрібно чимшвидше відновити справу В. Куделі і знайти винних.

 • Комментировать Антоніна 17.12.2013

  Вважаю, що потрібно провести об`єктивне розслідування і встановити причини, що призвели до жахливої трагедії. Я сподіваємось на добросовісність правоохоронців.

 • Комментировать ТЕТЯНА 17.12.2013

  Маю гіркий особистий досвід роботи правоохоронних органів моєї країни. І знаю, що при загибелі людини, і перш за все молодої, прагнуть повісити на неї «гріх» самовбивця. І у випадку з Володиком, як то кажуть, застосовано класику жанру. Не треба «паритись». Статистика на «мазі» , премії платять, зірки на погони падають. Офіційна судово-медична експертиза підтвердить все (наука і фізіологія – фігня). Чому ? Бо якщо комусь «з власть держащих» це вигідно, то буде. Це не політика – це щоденне буття пересічного українця. ВОЛОДЯ НЕ САМОВБИВЦЯ! ЦЕ ЛЮТА БРЕХНЯ! ВОЛОДЮ ВБИЛИ! І якщо ми не будемо стояти поряд з його батьками, то чекайте що… Що треба ? Перш за все порядного мента і прокурора. Але де його взяти у нас області ? Може хтось відгукнеться з нинішніх чи бувших?

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир