Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
12.04.2013

Львов - ОПГ на ОПГ

Прокурору Львівської області

п. Василенку О.В.

Шкоденка А.Б., 1967 р.н.

м. Київ, Жилянська,118\48Заява-повідомлення про злочин

(підлягає долученню до матеріалів кримінального провадження №42013150050000054 від 26.02.2013 року, внесеного в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 209 КК України )Звертаюсь до Вас, як до керівника структури, що створена з метою нагляду за додержанням законності при здійсненні службової діяльності як окремих посадових осіб так і цілих державних установ в надії на поновлення справедливості.

З впевненістю можу констатувати той факт, що на територіі Львівськоі області діє стійке злочинне угрупування до складу якого входять, як діючі так і колишні працівники правоохоронних органів, ряд представників фінансово-промислових груп метою яких є заволодіння нерухомим майном міста Львова використовуючи при цьому злочинні схеми та легалізовуючи кошти отримані злочинним шляхом.

Звертаю Вашу увагу на злочинну організацію на чолі якої стоять такі особи, як суддя господарського суду Львівської області Левицька Н.Г., засновники мережі концептуальних ресторанів «ФЕСТ» - Назарук Ю., Худо А., Герасимович Д., начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліціі управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області Іваник Т.Я., начальник відділу розслідування корупційних кримінальних правопорушень управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами,що ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією прокуратури Львівської області Заліско О.І., старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу протидії фіктивному підприємництву УПМ ДПС у Львівській області Мальков С.А. Проте, правоохоронці ретельно замовчують ці факти та дійових осіб.

Щоб пояснити, як пов’язані всі ці люди, проведу ряд паралелей, які підтвердять мою інформацію та наштовхнуть Вас на правильні висновки. Так, задовго до того, як ви стали прокурором Львіської області всі ці особи давно знаючись між собою створили злочинну організацію і почали впевнено грабувати місто та його мешканців.

Два доблесних прокурора Заліско О.І. та Іваник Т.Я. познайомились працюючи в органах прокуратури. Коли Заліска О.І. призначили прокуром Галицького району м. Львова він вже не міг обходитись без свого вірного, розумного помічника Іваника Т.Я., якого він взяв до себе заступником. Там ці обидвоє ще більше подружились реалізовуючи спільні злочинні плани по захопленню комунального майна та нерухомості Львівщини, а саме центральної частини міста де вони й властвували.

Іваник Т.Я. проживаючи в одному мікрорайоні м. Львова з працівником податкової міліції Львівщини Мальковим С.А., а також будучи пов’язаними по службовій діяльності (Іваник Т.Я. певний час був наглядовим прокурором підрозділів, де працював Мальков С.) за попередньою змовою розпочали свій «тіньовий бізнес» по захопленню комунального майна.

Оскільки, Заліско О.І., Мальков С. та Іваник Т.Я. знали, що у засновників мережі концептуальних ресторанів «ФЕСТ» є багато орендованого майна у відділі комунальної власності міста Львова, вони розробили схему по «легальному» захопленню та привласненню через підставних осіб цього нерухомого майна.

«Перевертні в пагонах» прекрасно знали та навіть були знайомі з засновниками та власниками фірми «ФЕСТ»- Назаруком Ю., Худо А., Герасимовичем Д. Розробивши план по наїзду та утворення штучних проблем власникам підприємства «ФЕСТ» Мальковим С. було заведено оперативно-розшукову справу відносно власників даного підприємства. Мальковим С. та Іваником Т.Я. за попередньою змовою під час ведення оперативно-розшукової справи було зроблено штучну проблему та зібрано інформацію, в тому числі приватного характеру, щодо Назарука, Худо, Герасимовича та їхнього бізнесу. Маючи необмежені можливості, вони прослуховували телефонні розмови цих людей, влаштовували слідкування, але все це було зроблено, щоб ближче підступитися до нерухомого майна громадськості.

Будучи заступником прокурора Галицького району Іваник Т.Я. добре орієнтувався, де знаходились приміщення, які можна захопити і давав чіткі вказівки про що саме потрібно отримати інформацію та на які слабкі точки потрібно натиснути. Своїми діями було зібрано необхідну інформацію, сфабриковано докази та в подальшому порушено кримінальну справу відносно підприємства «ФЕСТ» з метою захоплення приміщень та особистого збагачення. З метою вирішення штучної кримінальної справи даними перевертнями було отримано хабар у розмірі 1 млн. доларів США та частину приміщень.

На цьому вони не зупинились. Оскільки, Заліско О. мав особисті корупційні зв’язки набуті з представниками феміди та відвідував судові засідання, він добре орієнтувався як можна за рішенням суду визнати право власності на об’єкти нерухомого майна. Таким досвідом він поділився із своїми спільниками.

Поступово збагачуючись Заліско О., Мальков С. та Іваник Т.Я. почали реєструвати на підставних осіб і своїх родичів нерухоме майно, купувати дорогі автомобілі, відкривати об’єкти готельно-ресторанного бізнесу. Тим паче, батьки Заліска О. є власниками ресторанного бізнесу, тому йому були відомі всі нюанси з даною сферою діяльності.

Так, Мальков С. будучи сусідом судді господарського суду Львівської області Левицької Н.Г. познайомив останню з своїм прибічником Заліском О. між якими зав’язались романтичні стосунки та яка в подальшому також стала стійким членом даного злочинного угрупування. Ставши чітким членом даного угрупування суддя Левицька Н. стала негласним куратором усіх судових справ даної групи, передавала хабарі за потрібні судові рішення іншим суддям та сама виносила необхідні рішення і в подальшому через завуальованих осіб також стала співвласницею ряду нерухомості отриманої злочинним шляхом членами такої банди.

Однак, в подальшому не поділивши кошти отримані злочинним шляхом стосунки даної групи різко погіршились і вони почали ділити то майно та усіляко старатись захопити кожен більшу частку ніж мали інші.

Підтверджуючи дані обставини можна навести факт злочинного захоплення, а саме: у 2012 році в провадженні господарського суду Львівської області перебувала справа № 5015/634/12 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційні ділові системи" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Мережа концептуальних ресторанів "Фест". За ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» визнано право власності на 11 об’єктів нерухомості, зокрема на будівлі магазинів, автомийок, нежитлові будівлі за різними адресами. Серед цього переліку нежитлових приміщень, на які визнано право власності, є приміщення площею 314,9 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Валова, 20.
Справу розглядала суддя Левицька Н.Г.

Враховуючи дану інформацію прошу Вас в рамках ведення досудового слідства дослідити походження рухомого та нерухомого майна у всіх членів злочинного угрупування.

11.04.2013р. Шкоденко А.Б.Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Львов
Прочитано 7397 раз

Оставить комментарий

22 комментарии

 • Комментировать Активіст 07.03.2016

  Чим закінчилась дана справа.Напишіть.Цікаво.

 • Комментировать JoshuaHism 14.08.2015

  Трейдер - это профессия как инженер, доктор и юрист. Чтобы стать профи, нужно учиться . Состоявшиеся инвесторы , как правило, имеют соответствующую подготовку , нужные для трейдинга . Сегодня превеликое множество порталов предоставляющих дистанционное обучение, где можно получить знания, которые бесспорно будут полезны любому новичку.

 • Комментировать Руйнівник лічниці на Озаркевича повязаний з «!Фестом», - ЗМІ 16.01.2014

  Назар Городецький, директор ДП «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал», фірми яка має спільних засновників з ТОВ «Розвиток нерухомості», що зруйнувала лічницю Шептицького на Озаркевича, має спільний бізнес з іншою відомою компанією – «Холдинг емоцій «!ФЕСТ». Разом з холдингом Городецький розвиває кав’ярню «Львівська копальня кави». Спільний бізнес з рестораторами він розпочав ще у 2008 році. Саме тоді він придбав 25% ТОВ «Науково-технічна книга», яке орендувало приміщення на площі Ринок,10, де сьогодні розташована кав’ярня. Це стандартна схема отримання приміщень для ТОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ», так само вони стали власниками приміщень на Ринку, 14 («Криївка»), придбавши підприємство «Суверен» для отримання довгострокового договору оренди приміщення і пізнішого викупу. Щоправда, викупити Ринок, 10 ймовірно не вдасться, оскільки ця будівля є в переліку пам’яток архітектури національного значення, які не підлягають викупу. Щоправда, з огляду на те, що Назар Городецький є сином судді Галицького районного суду Людмили Городецької, яка власне приймала рішення щодо забудови на Озаркевича, напевно, немає нічого неможливого. За даними Єдиного державного реєстру, сьогодні власниками ТОВ «Науково-технічна книга» є Назар Городецький (25%), ТОВ КУА «Актив»(10%) та австрійська компанія «Фііх Файненс Інвесттмент Інновейнш Холдинг Менеджмент» (65%), яка є власником 90% ТОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ», повідомляють «Наші гроші».

 • Комментировать мп 26.07.2013

  пощади не будет

 • Комментировать Наталка 23.07.2013

  Орест перезаряди свій обрубаний жидовський хуй, чим і кого ти хочеш налякати, стукач мусорилий!

 • Комментировать ваша смерть 22.07.2013

  вам всем конец я перезарядил и иду за вами это всё будет как в страшном боевике

 • Комментировать Мальков, Я, мальков!!! 04.05.2013

  Ну ты и дурак! Ввозишь банан, а декларируешь как яблоко, ввозишь бренд, а декларируешь как китай... И т.д.... Мыто и ПДВ на первинку дешевле чем в натуре а зазор себе береш, остатки на Шурика с Льохой спишешь. И все дела. Тока щас ВБ налоговое на мытнице стоять будет, у них штат увеличили, так они галодные, за 200-300 гривасов на любэ готовые - фуры досматривать не будут ( те которые не надо ). Но тут проблема в другом. Сечас Гелон и Прожуган свои фирмы попрут на посты размытнюватысь тоже вчорную... Так шо ты, если узнаешь какие у них фирмы растамажываются - маячь, нам канкуренты лишние не нужны, сам панимаеш.

 • Комментировать Сандул 04.05.2013

  Причем тут фирмы к таможне?? Как тут нажыть можно? Не понимаю

 • Комментировать Мальков Серега 04.05.2013

  Ну всё Вася, доигрались. С седьмова новая штатка. Думаю ни тибя ни миня там не предустмотрено. Хуйня... Здадим в оренду то што нажыли и все пучком.. Багатенько у нас нажыто... Восемдесят квартирок у нас... Мда... До пенсии далеко. Хуйня. Щас ебанем пару-троек фирм новых, и закрутится карусель, Шурик в штаны насрал от шухера, на дно выпал, Вася скажи ему что все нишняк! Не ссы в сштаны, Алябьев! Шас перспективы новые окрываються! Этот лапух галава ГНА в таможне нихуя не смыслит, Камушек уже новые фирмы открыл, щас через них весь контрабас поедет!!!! Наша взяла!!!"

 • Комментировать 007 15.04.2013

  Синютка22:44 14.04.13 Пані Левицька, треба було на ратушу за фестом право власності визнати! Вован22:42 14.04.13 Наталя Георгіівна тримайтесь, відкупляйтесь, непереймайтесь, ще буде на чому заробити! Віталій00:35 14.04.13 Левицька то йобнуте тупе старе [***], давно пора вивезти в поле в пора спалити [***] сучару!!! Дред00:17 14.04.13 Попиздуєш на зону до Зварича, ти ж мужик! СІЗО00:15 14.04.13 Наталя Георгівна за вами нари плачуть, збирайтесь, автозак вже чекає! Сергій21:45 13.04.13 [***] галицькі!! Щоб ви всі здохли. Зеник13:00 13.04.13 Не ображайте Наталію Георгіївну, це найкваліфікованіша суддя у м.Львові! Бензин07:26 13.04.13 Той недороблений Фест треба спалити разом з Садовим!!! Не Галя07:23 13.04.13 Не давно, а менше року. Знатоки великі. Галя04:35 13.04.13 А хіба Левицька не в адмін.апелляції вже давно працює? Взагалі така неадекватна особа не може бути суддею. Хто був у неї в процесі-розуміє про що я))) підставили00:23 13.04.13 Наталія Георгіївна не розібралась добре у справі, хтось попросив, і вона послухалась, не підозріваючи, що то буде така резонансна справа Андрій21:59 12.04.13 Всім [***]ець! Гриб21:02 12.04.13 Не господарського, а обласного апеляційного суду. Степан є Степан))) Степан з міськради20:44 12.04.13 Увага!! Гелена родичка судді господарського суду!!! Цю стару каргу тримає тому Садовий!!! А кричить вона бо відкати не дістала!!! А піде вона лише тоді коли Садового не спіткає доля Сенчука який набрав майна на 25 000000 доларів і пішов гнити!!!! Ганьба аферистам!! Але їх шкода - у них придурків життя і так коротке))) Бандера20:13 12.04.13 В землянку суку!!! Сталін19:48 12.04.13 Дубник до державної нагороди, посмертно! А Левицьку розстрелять Н А [***] !!!! Нелегал19:45 12.04.13 Чому прокурор Василенко не порушив справу за винесення за відомо неправосудного рішення??? Сталін19:43 12.04.13 Зустрічайте героя Н.Г.Левицька, її рішення скасувала О.П. Дубник! Слава героям Сталінграда!!! Галя17:44 12.04.13 Рішення про визнання права власності було відверто куплене. Питання - чи буде прокуратура ініціювати притягнення судді до відповідальності? Чи напише в ВККС? Звичайно що ні. Тож це все одноразові акції, які звичайно ДУЖЕ ДОБРЕ що робить прокуратура, але системно прокуратура вирішувати питання не хоче, бо сама є частиною системи. Суддів треба саджати за такі рішення. Тоді іншому буде наука. А повна безкарність суддів провокує все нові і нові крадіжки майна у громади Львова. Садік17:14 12.04.13 суддю на нари!!! Садік17:14 12.04.13 Гелену на нари!!! назар16:20 12.04.13 Чи хтось із вас повірить що це все зроблено без відома керівництва міста? А ну спробуйте собі знайти 11 приміщень площею 1400 метрів і щоб це пройшло повз ЖЕКи чи районну адміністрацію і без відома мера? банкір16:16 12.04.13 УВАГА !!! Інформація для вкладників ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНКу" - банк практично збанкрутував. таке-то16:03 12.04.13 Хтось крім мене тут бачить проблему? про право сластості незаконне за діловими системати? чи тут зік чергову провокацію кидає в заголовки Суд незаконно визнав право власності на 11 будівель у Львові за «Фестом», – прокуратура Суд незаконно визнав право власності на 11 будівель у Львові за приватним підприємством. Зокрема, йдеться про рішення господарського суду Львівської області, яким за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» визнано право власності на 11 нежитлових приміщень, загальною площею понад 1400 кв м. 00715:37 12.04.13 Загидили місто тупими кнайпами,а точніше-центр

 • Комментировать Дубник 15.04.2013

  Суд незаконно визнав право власності на 11 будівель у Львові за приватним підприємством. Зокрема, йдеться про рішення господарського суду Львівської області, яким за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» визнано право власності на 11 нежитлових приміщень, загальною площею понад 1400 кв м. -AAA+ Про це інформує прес-служба прокуратури міста Львова. Прокуратурою Львова з’ясовано, що приймаючи таке рішення за позовом згаданого підприємства до ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест», судом порушено законодавство та не враховано усіх обставин справи. Так, із вказаних 11 приміщень лише об’єкт на вул. Валовій, 20 – майданчик у Бернардинському дворику – використовувався ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест». Водночас інші 10 об’єктів не мали жодного відношення до згаданих двох підприємств. Крім цього, міською радою не відводились земельні ділянки під їх будівництво та не надавались дозволи на виготовлення проектів землеустрою. Не виготовлялась і проектно-технічна документація на ці приміщення. Зважаючи на такі факти, за апеляційною скаргою прокуратури Львова зазначене незаконне рішення господарського суду Львівської області скасовано. Довідка IA ZIK. Львівська міська рада оскаржуватиме рішення господарського суду Львівської області, яким за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» визнано право власності на нежитлові приміщення на вул. Валовій, 20. Як зазначає начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, об’єкт на вул. Валовій, 20 не є нерухомим майном, тому визнання на нього права власності як на нерухоме майно суперечить нормам чинного законодавства, інформує прес-служба ЛМР. «У 2012 році в провадженні господарського суду Львівської області перебувала справа за позовом ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» до ТзОВ «МКАР «Фест» і Львівської міської ради щодо визнання права власності. Абсолютно випадково нам стало відомо про те, що 26 квітня 2012 року відбулося засідання господарського суду Львівської області у цій справі, за результатом якого судом було прийняте рішення. Повістки про виклик на вказане засідання Львівська міська рада не отримувала, як і не отримувала рішення господарського суду Львівської області від 26.04.2012 р. у вказаній справі», – розповіла Гелена Пайонкевич. З її слів, зазначеним рішенням суду визнано за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» право власності на 11 об’єктів, зокрема будівлі магазинів, автомийок, нежитлові будівлі за різними адресами. Серед цього переліку нежитлових приміщень, на які визнано право власності, є приміщення площею 314,9 кв. м за адресою: м. Львів, вул. Валова, 20. «Оскільки рішення господарського суду Львівської області прийняте без участі Львівської міської ради, яка не була належним чином залучена до участі у цій справі, ми подамо апеляційну скаргу на вказане рішення до Львівського апеляційного господарського суду, – підкреслила чиновниця. – Як я розумію, це штучно створений спір. Адже об’єкт на вул. Валова, 20 – це літній майданчик, який не є об’єктом нерухомого майна. Тому, визнання судом права власності на нього за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» або ТзОВ «МКАР «Фест» суперечить нормам чинного законодавства». Пайонкевич додала: «Слід зазначити, що в 2011 році на виконання рішення господарського суду Львівської області, яке було залишене без змін апеляційною та касаційною інстанціями та набрало законної сили, було проведено демонтаж самочинно здійсненого ТзОВ «МКАР «Фест» будівництва на вул. Валовій, 20. У будь-якому випадку, будемо знайомитися з матеріалами судової справи, з’ясовувати, чому до нас не надходили повістки про виклик в судове засідання, рішення господарського суду Львівської області».

 • Комментировать Прокурор 15.04.2013

  Да, сейчас и по иваныка помещениям пойдут с обысками.

 • Комментировать Тарас Плешков 13.04.2013

  Нагадую всім шо Руль сосав хуй в іваниа а іваник в кривуна.

 • Комментировать Ананас 13.04.2013

  Что у вас там ребятки в бендерштате твориться? Вся страна с вас рагули смееться

 • Комментировать Шкоденко 12.04.2013

  Звертаюсь до Малькова. Сергій, мені Сандул казав що ти гроші мені дати не погодився. Переказував Василь, що ти казав шо тіпа " тому лигарю більше 500 грн не давай за заяву, а то буде до нас бігати як по свячену воду". А я коли з тобою розмовляв ти що мені обіцяв? Відкриємо декілька фірм на тебе в різних областях, бапки серйозні будеш заробляти, криша у нас серйозна - Руслан з Серьогою кришують. Руслан київський чєл, любі питання рішає, не обідить. А що насправді? Завтра мене викличуть по тій заяві в прокуратуру, що маю там писати? Все розкажу про вас обох, як ви контролюєте фірми свої і Шуріка з Льохою, як гроші мили і з ким дружите, як квартири купляли з підвалами, все розкажу.

 • Комментировать Сандул 12.04.2013

  А ты Серёга вапше хотел на этого кренделя фирму хуйнуть! Ты прикинь как бы мы лоханулись, Алябьев нас бы премии месяца на три точно лишил. А если б его менты бы словили? Он же нас с потрохами сдал. Где ты его нашол? Там где и всех остальных? Так, теперь кадровыми вопросами буду заниматься я. Ато подведем и Шурика и Лёху. Юра нам этого не простит. И не видать нам Кубы как ушей своих. Тебе хорошо, ты позагорал недавно, а я теперь на моря не скоро рвану...

 • Комментировать Мальков 12.04.2013

  Сандул ты дурак!! Нада была сразу штуцер уроду дать! Смотри што он пишет в коментах, давай решай быстрее, беги в приват и Надьке на карточку деньки бросай. А то щас другие сайты перепостят хуй поснимаем всё это!! Жлоб ты Васька! За твоей жмотности мы и попалились. Гаварил тебе прокурорским даляху атдельна носить нада было, а ты - Камушек все сам носит. Блять! Что делать??

 • Комментировать Сандул 12.04.2013

  Да... Говорил мене Мальков, што нада была Шкодику еще бабла дать шоб малчал, а я зажал. А делов-то было рубль дать... Да, лоханулся я. Ну ничо, напишу на сайт, у них расценки не слишком, снять статейку 500 баксов, у кого и тыщу возьмут, ну я теперь и пятёрочку бы дал, но не за статейку а за коментик Шкодика... Слыш, Тарасик? Добазаримся? Коментик Шкодинка то убери? Жене на карточку пару тыщенок сброшу, номер карточки у меня есть... В приватбанке карточка? Номер не поменялся?

 • Комментировать Шкоденко А.Б. 12.04.2013

  Даною заявою про злочин, я Шкоденко, хочу допомогти Сандулу і Малькову. Дана заява написана мною по їх просьбі з метою очорнити працівників прокуратури Іваника та Заліска за те, що Іваник здійснив обшук у їх робочих кабінетах та показав напривселюдно їх корупційну діяльність

 • Комментировать Тарас 12.04.2013

  Руль сосав хуй в Іваника біля вероніки!

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир