Вы находитесь здесь:Главная/форум больницы/Хмельницька обласна лікарня
01.05.2014

Корупція в роддомі по вул.Джамбула

Доброго дня!

Я впевнена, що всі жінки які народжували у Львові стикались з добровільно-примусовим хабарництвом в роддомах нашого міста. І для цього, щоб це зупинити, потрібно розголошувати факти з датами, прізвищами і т.д.
Отже, роди приймав Островський Любомир Збігневич, імен решти персоналу незнаю - не представились я не перепитувала. Ціни мені він назвав зразу ж в родзалі після пологів скільки і кому потрібно залпатити, а саме: санітарці - 100грн, акушерці - 500грн, з дитячим лікарем сказав самій розбиратись, але назвав її приблизну "таксу" 500грн, для себе суми не наголошував сказав: "скільки вважаєш за потрібним", але його колега акушерка натякнула на його тарифи в розмірі 1500-2000грн.
Враховуючи, що як і акушерка так і сам лікар були лише на самих пологах, а в процесі схваток навідувались раз в 2-3год (процес тривав 10год) і роди мені штучно викликав лікар, бо як потім виявилось, він просто мав на наступний день їхати по роботі в Київ, тому вирішив пришвидшити цей процес, звісно щоб він заробив ці гроші, а не хтось хто б вразі його заміняв, врезультаті чого пішло не все так "гладко" як він собі думав (не буду вдаватись зараз тут в подробиці) Він і половини з цього не заслуговує, але як було вже сказано попереднім автором:
"Не заплативши комусь, хто має виконувати свою роботу - відношення зразу різко міняється, дитину починають шарпати, або взагалі на тебе "забивають"."
Можу хіба додати, що не заплатиш - зразу в дитини виявляють, наприклад, "жовтушку" по причині якої вас, точніше дитину, не виписують, забирають дитину на кварцування, причому на дитинку на очі замість спеціальних окулярів одягають пояс-ризинку від ПАМПЕРСА(!!!). Але як тільки розрахуєшся, зразу ж все в дитини проходить і вас виписують!
Також процесом можливо не хабарництва, а здирництвом чи обманом є кімнати виписки і мед.сестри, які супроводжують при виписці. Вони в породіллі по дорозі до кімнати виписки вимагають кошти за те що помагають нести дитину та речі, а потім в родичів, які зустрічають - за народження сина/дочки, за внука/внучки з поясненням, що то така традиція їм платити викуп!!!

http://www.habaram.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=14508:%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE&Itemid=171#comment-613

Поделится в:

Дополнительная информация

 • Регіон:: Львов
Прочитано 17190 раз

Оставить комментарий

10 комментарии

 • Комментировать Юля 10.02.2017

  Ви не з того починаєте. Медицина в Україні безкоштовна. А з. п. лікарів - 3 200 грн. Реально на них прожити??? Дивіться з того боку, що ви дякуєте людині, яка брала участь у народженні вашої дитини. Лікарю зовсім не потрібно бути біля вас весь час, щоб знати, як іде процес. Не подобається - їдьте в Польщу, 1500 $ і народжуйте спокійно. В касу. Ніякого "здирництва". P. S. Риба гниє з голови - дивіться на те, як медицина поставлено державою. Була би у людей добра з.п., питань нема. А за 3200 грн... сумно. Просто сумно вчитись 10 років і отримувати таку винагороду.

 • Комментировать Оксана 13.01.2017

  Сьогодні здавала аналізи кров з вени - 40 грн., кров з пальця - 20 грн. Перший раз таке бачу в лікарні, ніби в приватну лабораторію попала...бардак..

 • Комментировать Віра 17.11.2016

  Народжувала в жовтні..2016.все було ніби добре проте лікарка моя ...мене стимулювала.Була з чоловіком і чоловік був докінця ..то лікарка сказала ой а чого чоловік так довго не виходить.Напевно думали ще пришвидшити процес. Врезультаті дитинка народилась здорова але я не заплатила дитячій і вона ой підозра на дисплазію ...заплатила на наступний день каже ваша дитина здорова.Також виявили жовтяничку в дитини...забрали світити так як в мене ще не було достатньо молока...там годували сумішю з бутилочки моє.Але потім я прийшла і бутилочка була не моя.Дитяча прописала лінекс щоб приховати те що вони занесли клабсієлу.Так що будь те обережні не віддавайте дітей..від себе,тому що страшна халатність...гроші беруть за все.А якщо не даш придумують дитині відхилення.Жовтяниця проходить сама нема чого переживати.Ділюсь своїм досвідом щоб ваші дітки не мучились ...від стафілококу ....і клабсієли адже це те саме що стафілокок.

 • Комментировать Олександра 10.10.2016

  Народжувала у червні 2016р,у лікаря Колодій за допомогою кесарського розтину(по показах).Загальна картина як і у всіх роддомах,що є,щось немає.Хоча в палатах чисто після ремонту,прибирають.Курящих лікарів не бачила навіть після 22год.За наркоз і з акушеркою стала такса яку озвучують на другий день.А лікареві я дала скільки порахувала за потрібне,тобто вона не вимагала.І то в день виписки.За дитиною моєю дивились дуже добре,порадили і дали суміш,бо молока зразу не було,гріли у інкубаторі,навчили прикладати до грудей.Окреме спасибі старшій акушерці яка показала і розцідила:-)

 • Комментировать оля 19.08.2016

  Медсестри ніби привітні тільки коли виписка,все будуть нести усміхаються,чекають щоб їм дали,а потім ще на родичів дивляться прямо в очі що ще потрібно дати і стоять до останнього.Вони б так рухалися коли їх щось просять,а не тоді коли виписують.

 • Комментировать Олеся 24.06.2016

  Народжувала 15.06.2016. З першого погляду хамовитий, самовпевнений. До родів 11 днів лежала на збереженні, приходив дуже рідко (і то, тільки постояв у дверях "Ну, і що?"). Трохи змінилось ставлення коли знайома акушерка підійшла і попросила за мене (типу за її родичку). На пологах був 1,5 години, стимуляцію робила акушерка протягом 12 годин. Пологи були тяжкі, після них кровотеча, наркоз. Фактично врятував мені життя!!! А після того як чоловік заніс невелику суму - то взагалі лапочка, і приходив після наркозу кожної години, а далі кожного дня!!! І лікарі в коридорах не курять, і не давала я грошей за виніс дитини у виписну кімнату (вони може й хотіли))))

 • Комментировать юлія 26.03.2015

  Доброго дня !! Мене звуть Юлія і я народжувала на Джамбули, у лікаря Островського...Це хороший лікар і я йому дуже вдячна за все,і ніхто нікому не каже (такси)там привітні ліарі,акушерки, санітарки, медсестри...Дасть Бог ше діточок то народжуватиму тільки там і у лікаря Любомира Островського

 • Комментировать Наталя 25.12.2014

  ну тамара ви і видумщиця!!!! Таке придумати, то напевно ви по коридорах щось курили!!!!!!! Мали б совість!!!!!!!!!!!

 • Комментировать Надя 24.11.2014

  жовтушку видно неозброєним оком, так що цього вам ніхто не придумає.

 • Комментировать Tamara 29.09.2014

  Доброго дня! шановні форумчани і гості форума! Хочу поділитися з вами своєю історією яка відбулась в пологовому будинку на Джамбула, ТА РОЗКАЗАТИ ПРО ****ДОБРОСОВІСНОГО ЛІКАРЯ КАЛІНІНА І.С. ТА ЙОГО АКУШЕРІВ та ПЕДІАТР ПУШ Л.М. ***! Родила я вперше. По-перше це стосується самої лікарні: СТРАШНА АНТИСАНІТАРІЯ, ніяких умов для родів, в приймайльній де відбувається огляд всюди бруд облущені стіни ніхто нічо не прибирає після прийому попередніх пацієнтів!!!! Це так для загальної Картини!!!! А тепер про то як відбулись самі роди ,а також наслідки які залишились: Родила я за допомогою стимулювання, родила сама, після того мене просто поселили в загальному коридорі де усі ходять протяг і щей на старому ссср ліжку на пружинах, на якому я пролежала близько 5-6 годин, в палатах ужасні умови, вечором на коридорах лікарі курять, ніхто не приходив до мене після родів не робив дезінфекції, в душі тільки холодна вода помитись неможливо. Згорем пополам ми пережили цих три дні і нас виписали. А тепер найголовніше після того як ми приїхали додому ми дізнаємось, що наш малюк втратив вагу так як в мене не було молока, а ПЕДІАТР ПУШ Л.М. ЯКЩО Я НЕ ПОМИЛЯЮСЬ НАВІТЬ НЕ СКАЗАЛА ЩО МОЖНА ДОГУДОВУВАТИ МОЛОЧНОЮ СУМІШУ, СКАЗАЛА ЩО ТРЕБА ЧЕКАТИ ПОКИ НЕ ПРИБУДЕ МОЛОКО І ОСЬ ТАК ДИТИНА НЕЇЛА 3 ДНІ! І ЩЕ ОДИН СЮРПРИЗ ТОЧНІШЕ 2. 1. ПІСЛЯ ТРЬОХ ТИЖНІВ МУК ПІСЛЯ ОГЛЯДУ У ГІНІКОЛОГА Я ДІЗНАЮСЬ ЩО У МЕНЕ ЗАЛИШИЛИ ТАМПО ЗАВДЯКИ ЛІКАРЮ КАЛІНІНУ ТА ЙОГО АКУШЕРКАМ Я ОПИНИЛАСЬ ЗА КРОК ДО ЗАРАЖЕНЯ КРОВІ, 2. СЮРПРИЗ ЯКИЙ НАС ЧЕКАВ ЦЕ КОЛИ НАМ ВІДдАЛИ МЕД.КАРТКУ ДИТИНИ, ВОНИ ПЕРЕСТРАХУВАЛИСЬ І НАПИСАЛИ ЩО ДИТИНА ВЖЕ ІНФІКОВАНА!!!! ЦЕ МИ ДІЗНАЛИСЬ ПІСЛЯ МІСЯЦЯ В РОДДОМІ НІХТО НІЧО НЕ КАЗАВ! ВОНИ ЩЕ ЗАНЕСЛИ ДИТИНІ ***СТАФІЛОКОК І КЛАБСІЄЛу*** ОСЬ ТАКА ІСТОРІЯ. ДУМАЮ ВАРТО ЗАДУМАТИСЬ!!!!

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир