Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Почти треть прокуроров не прошли первый этап переаттестации
07.04.2016

Руслан Сольвар: Благодатний вогонь з Єрусалиму доставили по церквах округу (ФОТО)

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

У Великодню ніч Благодатний вогонь з Єрусалиму передали у храми Фастівського, Макарівського і Сквирського районів. Таку добру традицію започаткував народний депутат України Руслан Сольвар. Саме його помічники вже 5й рік поспіль в ніч Воскресіння Христового розвозять святий вогонь по церквах округу, де був обраний нардеп.

Вкотре віряни з благоговінням зустрічали благодатний вогонь, і радісно вигукували «Христос Воскрес!».

Нагадаємо, що напередодні Христового Воскресіння помічники Руслана Сольвара розвозили Великодні паски у соціальні служби для малозабезпечених сімей та дитячі будинки. Також солодкі привітання від народного депутата поїхали у зону АТО нашим захисникам.

«Великдень – свято любові і чудес. Уже доброю традицією стало кожного року передавати на округ паски і зустрічати Благодатний вогонь, доставлений українською делегацією з Ізраїлю та розвозити по церквах округу. Радістю треба ділитись. Христос Воскрес!», - привітав зі святом Руслан Сольвар.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ