Вы находитесь здесь:Главная/черный список
30.10.2017

Сільські голови Фастівщини поспілкувалися із Русланом Сольваром у Верховній Раді Избранное

Опубликовано в News

Наприкінці робочого тижня у Київ до Верховної Ради України завітали керівники сіл Фастівського району. Вони оглянули приміщення Парламенту, послухали розповідь про історію виникнення та діяльність Верховної Ради, а згодом поспілкувалися із депутатом 91-го виборчого округу Русланом Сольваром. Про це нардеп написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Завершення робочого тижня порадувало чудовою погодою та теплим візитом сільських голів Фастівщини до Верховної Ради України, - поділився новиною Руслан Сольвар. - Гості прослухали цікаві історичні моменти державотворення нашої країни, пройшлися кулуарами будинку парламенту та побували у сесійній залі».

Сільські голови побачили також український прапор, який внесли депутати у перший рік Незалежності України, та картину «Державотворення» українського художника Олексія Кулакова. Після екскурсії гості мали можливість поспілкуватися із депутатом Русланом Сольваром, розповісти про нагальні проблеми своїх населених пунктів та обговорити шляхи їх вирішення. Народний депутат залюбки вислухав очільників сіл та пообіцяв кожному допомогти.

«Обговорили наболілі і актуальні проблеми громади, наголосивши на готовності працювати і розвиватися на благо свого села. В чому я завжди готовий допомагати та підтримувати! Приємно мати справу з небайдужими представниками влади, тож продовжуємо співпрацю!», - додав депутат Верховної Ради Руслан Сольвар.

Нагадаємо, укінці минулого тижня до Парламенту також завітали й голови сіл Макарівського району. Їм також провели пізнавальну екскурсію, а згодом вони зустрілися і поспілкувалися депутатом із Русланом Сольваром. Нардеп завжди радий таким зустрічам і активності представників місцевої влади, які небайдужі до проблем своїх громад і прагнуть їх вирішувати. Як зауважує депутат ВР, лише разом можна ефективно вирішувати проблеми та покращувати життя в селах. А наразі йдє процес розгляду державного бюджету, тому є змога збільшити фінансове забезпечення на наступний рік для вирішення нагальних проблем у громадах.

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ