Вы находитесь здесь:Главная/Резонанс/Знайомтесь: ЖУЧИЦЬКИЙ-ЛАЙНОТОЛЯН. Під псевдо Лайнотолян ховався головний редактор 33 анала!
02.12.2014

Знайомтесь: ЖУЧИЦЬКИЙ-ЛАЙНОТОЛЯН. Під псевдо Лайнотолян ховався головний редактор 33 анала!

Опубликовано в Резонанс

ЛАЙНОТОЛЯН - так тепер у журналістських колах, і не тільки, охрестили чоловіка, якого рука не підіймається назвати журналістом. Бо журналіст – це той, у кого є талант, даний Богом, душа, морально-етичні принципи, совість, інтелект, виховання і невичерпне бажання писати правду. Цей – увірвався в журналістський простір із правилами, принесеними від коміністів та сепаратистів. Був їхнім посіпакою. Та навіть вони його вигнали «за крисятництво»… Так став …Толя (хоча справжнє його фамілія Жучицький) «лайнометом». У його завдання входило поливати найбруднішою брехнею (бо чим вона неймовірніша – люди легше вірять – за Геббельсом) опозиціонерів або інших неугодних відомих вінничан, що мають ім’я та авторитет. І сколотив біля себе Вредько і Ко «по протекції від комуняк» махінаторів, шахраїв, народець інших марок злочинного світу, щоб «полювати на лоха». Що вони тільки не видавали та не піарили - від 33 аналу до молодіжних жовтих газеток.

Тільки «газетки для молоды» у результаті виводили на сайти сексменшин, а інші – з відбору дівчат-моделей – для повій по виклику. Була навіть юридична газета, де насправді крутилась шахрайська схема «розводняків» із продажу престижних авто…

Але основним «джерелом заробітку» стала претензійна газета з «мочіловом» на замовлення та скопійований (і не один) фейксайт, назвем, як приклад, 33 АНАЛ (букви вибрані довільно).

Схема тут така: бере …Толя від «замовника» від 20 до 50 тисяч у.о.

Виливає на жертву несусвітний бруд у газеті, назва якої асоціюється із аналом. А виходить вона тонесенька (20 сторінок), ну, як у кілера… Але на цьому заробітчанство вже самого Жучицького і Ко не закінчується. Газету везуть пачками під заклад, де працює жертва, в центр міста, і заробітчани роздають її безкоштовно, наганяючи паніку… Паралельно цей бруд йде на фейкові всеукраїнські сайти, які для будь-яких законів недосяжні, бо ж як фантом - де-факто є, де-юре – нема… В міністерстві юстиції, як потрібно, вони не зареєстровані.

ЧИТАТИ ВЕСЬ ТЕКСТ http://ord-02.com/component/k2/item/56142-znayomtes-laynoivan-hocha-ranishe-vin-buv-zhuchitskiy-pid-psevdo-laynoivan-hovavsya-golovniy-redaktor-33-anala

Йде суцільна психологічна атака, щоб жертва думала, що це справжній «смерч» накриває її.

Потім, коли психоз досягав піку, підсилався «человечек» і пропонував за півмільйона (тільки вдумайтесь) припинити це все і зняти «замазуху» з сайтів. Потім світився Жучицький і брав або «кешем», або приносив рахунок на колегу-підприємця, що невдовзі «обналічував» кошти. Всі памятають, як від колишнього губернатора Коцемира, щоб закрив рот Жучицький про золотого лева для Кучми, йому привезли 100 000 баксів. За ці гроші толя купив приміщення для типографії, яким зараз і вихваляється, благодійник хуев - так кажуть про нього вінничани.

Так, за оперативними даними правоохоронців, він розвів більше 10 впливових вінничан. Бо ж методи у нього і дійсно «беспредєльні», ну як, наприклад, у вбивць-кадировців, що не просто вбивають жертву, а ще й голови відрізають і складають у мішок чи вуха в банці колекціонують…

Де, хто бачив «журналістику», коли «замовного героя», наприклад, садять на всю першу сторінку на унітаз, знімають штани і пишуть заголовок на півсторінки: «Всрався»?… А Жучицький винайшов!

Та тільки не журналістика це – а лайнометання. Отому він і став у середовищі журналістів носити таку кликуху – Жучицький-Лайнотолян.

Можна ще приклад – почесну людину міста, академіка, якого Україна подає на Нобелівську премію, зробив фотошопом мазохістом, який шмагає батогом голих студенток… Екстравагантно! Хоча сам кажуть був затриманий за педофілію.

Але жадібність фраєра підвела, бо попався …Жучицький на 400000, на які розводив одного з ректорів вузу… І тому тепер проходить він по зовсім не типовій для журналіста кримінальній справі – «вимагання у особливо великих розмірах».

І волання до Спілки журналістів: – захистіть, потерпаю від суддівського свавілля – закінчилось нічим. Вона просто відвернулась від такого, з дозволу сказати, «колеги». Цікаво, що і відомий адвокат-правдоборець В. Палій одразу відмовився від захисту: бо переслідування журналіста і використання журналістики у злочинах – різні речі, пояснив він.

Цікаво, що коли у пійманого на гарячому суд почав вимагати заставу, Жучицький видав себе малоімущим… А дарма.

Бо доки справа йде до фіналу – цей чоловік уловив «подих вітру» – тепер він створив аж сайт 33 аналу. Вдумайтесь - створення такого супер порталу коштує 10 000 000 тисяч трильйонів міліардів )))), і ще немалі гроші за його обслуговування…

Де взяв гроші?

– А ви подивіться, що на цих сайтах, і зразу зрозумієте, — ділиться оперативник правоохоронних органів. – Наприклад, фейк-клон на сайт відомого волонтера Юрія Бутусова «Цензор.Нет» поширює явну антиукраїнську пропаганду під вигаданими прізвищами Толя Жучицький та Тетяна Вредько, це саме робить в численних групах «Вконтакте» та на «Фейсбуку». На такому ж клоні «Української правди» — замовні статті проти лідерів Майдану та авторитетних людей….

І дійсно, в час, коли вся країна займається волонтерством, журналісти повідомляють найсвіжіші новини із війни на Сході, ризикуючи життям, пишуть про героїзм наших воїнів, допомагають чим можуть, в газеті і на сайті 33 АНАЛ  …Жучицького  «мочілово» і сепаратизм.

– Тому й виникла небезпідставна підозра, що кошти йому дає спецслужба північного сусіда або близькі до неї люди. Бо ж для таких людей гроші не пахнуть. Тим більше, що у нас навіть є розцінки, за якими цей чоловік продає свої послуги.

Як кажуть, кому війна, а кому мать родна…

– У час війни справжні чоловіки вже давно у військкоматах, добровольцями на Сході… Тому навіть морду нема кому набити цьому Жучицькому-Лайнотоляну, «хоча вона і морда» (за Євтушенком), – діляться між собою журналісти у соцмережах…

А ще жартують: «якщо тебе …Жучицький не облив брудом, то хто ти є?..» Зрозуміло, що у чорнопіарщика і Компанії, крім нахабства і безсовісності, нічого від журналістики більше немає. Тому й ідуть мародерським шляхом – крадуть відомі і розкручені назви телеканалів і додають або цифру, або слово “нова”. Навіть пам’яттю жертовного Гонгадзе не погребували. Те саме і щодо авторів. Бо ж своїм прізвищем підписатись – кишка тонка та й авторитету — нуль. Тому й додають до псевдонімів якусь букву. Наприклад, відомого журналіста Лещенка зробили Левщенком і присвоїли йому свої опуси.

Сказати, що в цих матеріалах, крім брехні, ще й присутня абсурдність – нічого не сказати. Але їх «лайнометство» якраз і розраховане на «пересічного простачка»…

І ЩО ВИХОДИТЬ? Так, ви не помилились — форми і методи російської журналістики, а вірніше, пропаганди нинішнього зразка, звідки зрозуміло, що за немалі гроші й черпається таке натхнення.

Бо ж як тільки в позаминулому номері «УКОППРАВДИ», посилаючись на джерела СБУ, з’явилась інформація про одного із тих загадкових журналістів, хто пише у російські ЗМІ брехню про Вінницю, зважте, без прізвища – на злодієві загорілась шапка… І він, зрозуміло, на прохання уже теперішніх господарів, в своїй газеті 33 АНАЛ подав «офігенно разоблачітельную статью» проти вінницьких опозиціонерів, назвавши їх завербованими агентами ФСБ та приплівши до них весь парт-політ-владобомонд, причому «за теорією абсурду», бо названі там прізвища в реальному житті поєднати просто неможливо.

Причому за короткий час це вже третя спроба Жучицького очорнити чесних вінничанв. Як думаєте, з «мочілова» своїх колег розпочинають кар’єру журналісти, в яких немає «вавки в голові чи душі»? Зрозуміло, що ні! А для чого …Толі – Лайночицькому і Ко це треба?

– Отож, чекайте від …Жучицього лайномета чорного піару, бо й прізвище його на Жу... починається, щоправда, напевно, вже і помре з іншого кличкою – Лайнотолян.

Автор публікації попросив засновників «Тарасової правди»,  прокоментувати діяльність цбого вусатого утирка, і ось що вони відповіли:

– У манері «кисельовської геббельсятини», яку так палко наслідує цей чоловік та його компанія, ще в запасі ярлики «оголтелых бандеровцев» (але попереджаємо, це нам уже присвоїли), «здавання людей на органи», «распятые мальчики», предательство «Русского мира» і.т.п, так що, Толян з соратниками, прапор вам у руки «конайте, волайте – а нам своє робить».

А всім читачам радимо читати нашу газету, наші особисті блоги та інтернетсайт – там ви все зрозумієте, бо ж «каждый пишет, как он дышит» (це з Окуджави – авт.).

Фотоілюстрація з мережі інтернет і не має прямого відношення до матеріалу, всякі співпадіння випадкові.

Материал с почты редакции сайта Компромат Украины и России

Оставить комментарий
Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир