Вы находитесь здесь:Главная/форум Компромат
29.05.2014

Микола Онул в знак протесту вийшов із фракції Партії регіонів Докладніше в розділі Микола Онул в знак протесту вийшов із фракції Партії регіонів

Опубликовано в Онул Николай

Депутат Кіровоградської обласної ради Микола Онул, який у 2009 році був обраний по 44-му мажоритарному округу завдяки підтримці виборців Кіровського району міста Кіровограда, вийшов із фракції Партії регіонів.

Пояснюючи своє рішення виборцям, він зазначив, що не може більше миритися з податковим свавіллям по відношенню до підприємців, яке сьогодні відбувається в області. Бездіяльність обласної влади відносно цього питання, яка свідомо допускає неправомірні дії по відношенню до підприємців, доводить економіку області до критичного стану.


Докладніше в розділі Микола Онул в знак протесту вийшов із фракції Партії регіонів — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

«Протягом останнього часу, до мене, як до депутата обласної ради, неодноразово зверталися підприємці області зі скаргами на систематичні порушення податкового законодавства з боку контролюючих органів: необґрунтовані нарахування штрафів, відсутність реакції на зауваження з боку підприємців, некоректне проведення позапланових перевірок, - розповідає Микола Леонідович. – Таке ставлення відчуло на собі і наше підприємство. Так, після проведеної позапланової перевірки податковим інспектором була озвучена сума донарахувань, в тому числі штрафних санкцій на суму близько 2,5 мільйонів гривень, а в отриманому акті ця сума чомусь збільшилась майже в 2 рази. Крім того, в пред’явленому акті вказані порушення, які не мають жодного посилання на конкретні пункти чи статті законодавчих актів, згідно яких вчинено це порушення. Порушуючи «Порядок оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства», податкова не додала до акту жодного інформаційного документу. А всі намагання отримати будь-які розрахунки та пояснення з цього приводу, були марними. З’ясувалось, що «нашого» податкового інспектора через тиждень після перевірки відправили «на підвищення» в обласну податкову. Ось такий дивний збіг».

Стосовно цієї ситуації, підприємство подало позов до суду. Однак, на думку Миколи Леонідовича, часті випадки подібних порушень по відношенню до підприємців сьогодні в Кіровоградській області носять вже системний характер, саме тому підприємці повинні об'єднатися, щоб протистояти податковому свавіллю, відстоювати свої права, і насамкінець, економічну стабільність області. Голова Кіровоградської ОДПІ Вірієнко І.С. повинен розуміти, що принципи співпраці з підприємцями потрібно не тільки декларувати, але й виконувати. Адже непомірний та необґрунтований податковий тиск на підприємство може призвести до непоправних наслідків: доведені до банкрутства підприємства не сформують бюджет області, не в змозі будуть забезпечити своєчасну виплату зарплати своїм працівникам, не зможуть створювати нові робочі місця, реалізовувати державні програми.

Деякі кроки для вирішення цього питання були зроблені депутатами Кіровоградської міської ради, які описали найбільш часті порушення з боку податкової інспекції та відправили колективне звернення Президенту України, Генеральному прокурору, голові Державної податкової служби, голові облдержадміністрації і прокурору Кіровоградської області.


Докладніше в розділі Микола Онул в знак протесту вийшов із фракції Партії регіонів — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.infohttp://gre4ka.info/polityka/1163-20mykola-onul-v-znak-protestu-vyishov-iz-fraktsii-partii-rehioniv

Прочитано 2490 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ