Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/Авторитетный меценат Рубен Татулян задержан на воровской сходке в Чехии
03.01.2020

Що пов’язує цинічного «Інтернет-кіллера» Юрія Захарова із розшукуваним Інтерполом Дмитром Торнером Избранное

Опубликовано в News

В світі, станом на 2019 рік, Україна займає 102 місце в рейтингу свободи слова ЗМІ. Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» підкреслює, що в нашій державі дедалі частіше прибігають до методів стеження і перешкоджання в роботі журналістів із застосуванням насильства. Так, звісно – нам і нашим колегам стає щораз важче проводити свою, впевнені, важливу діяльність.

Та будемо відверті: зараз в Україні також часто-густо і журналістів звинувачують у неправдивій інформації, відвертій жалюгідній і безпринципній брехні. І якщо говорити й далі тільки прямо, то реально читач сьогодні переглядаючи стрічку новин, нажаль, по факту отримує м’яко не найвищий відсоток правди. Дуже не приємно констатувати, але новини «жовтого» відтінку нам приходиться споживати 24 години на добу, і народ останнім часом все частіше губиться в питаннях: «фейк – чи правдива інформація?»… Та найгіршим, часто кривавим висновком із вище написаного є те, що по факту більшість із цих брехливих фейкових новин ламає долі багатьом українцям. Згадаймо лише скільки новин нам «втуляють»(вибачте за тавтологію) — про реальні не виграні виграші, які часто-густо наштовхують людей до участі у замаскованих аферах. Також, як часто стикаємось із  інформацією яка суперечить

«Презумпції невинуватості», коли без вироку суду пишуть: вбивця, грабіжник і т.д. А таких прикладів реально вдосталь…

Та на цьому фоні доленосних, кривавих і жалюгідних вбивць «пальму першості» займає така собі, на перший погляд, маловідома постать — Юрій Олексійович Захаров. Але перший погляд часто, як і в цьому випадку, є оманливим, тому що по факту він – інтернет-кіллер, аферист та шахрай, який знищив інформаційно чимало людей. Ні, ми не обвинувачуємо і не стверджуємо, що він є вбивцею, який фізично за допомогою зброї чи інших методів забирає життя, хоча й така інформація потрапляла до наших рук, і окрім цього, часто проскакувала й на шпальтах інформаційних ресурсів. Пан Захаров Юрій є жалюгідною та мерзенною істотою, тому своїм жертвам в очі не дивиться, а – цинічно, повільно та з великою насолодою крок за кроком вбиває їх інформаційно. А потім має звичку переховуватись і змінювати житло.

Приблизно 15 років тому він почав втілювати в життя свій кривавий чорний бізнес: створює сайти (здебільшого інформаційні), далі збирає і розміщує компромат на людей, і на фінішній стадії – вимагає у своїх жертв гроші за зняття матеріалу. А коли ті починають платити, то це й же або схожий матеріал, як гриби з’являється на інших його сайтах і відповідно суми зростають. В кінцевому результаті його «клієнти» розуміють – це може тривати вічно, та все ж , більша частка готові платити і платять довгий період допоки їх кат не знайде нову, більш грошовиту жертву.

Тарифи Захарова коливаються відповідно до статусу персони і стартує від 1.000 доларів США за зняття із одного сайту, хтось багатий подумає, що 1.000 $ це малі кошти… Та  сайтів в нього ой як не мало – це раз;  з кожним платежем ціна зростає – це два; а три – це те що, менше, як 1000$ його «послуги» нікому не обходились, а переважно з одної особи він знімає в середньому 5.000-20.000 доларів і більше. Звісно, левова частка людей, у яких він вимагає гроші явно не білі та пушисті, але й він — точно не Робін Гуд. Крім того, величезна кількість запущеної ним інформації є брехнею, видуманими фейками для вимагання грошей. Як результат, через його злочинну діяльність багато людей втратили посади, сім’ї, здоров’я та навіть життя…

Наша держава настільки погрузла в цинічному і бездіяльному хаосі щодо таких, як Юрій Олексійович Захаров, що рано чи пізно в решті-решт станеться «величезний вибух»… І тоді його першого і йому подібних виводитимуть на Майдан і відкрито судитимуть, а жертви не мовчатимуть, як це здебільшого відбувається зараз, тому що вже і тепер є чимало тих, хто розуміє, що таких, як він треба суворо карати. Відповідно, від його клієнтів-жертв ми отримали багато фактів про його злочини, які вже направили у правоохоронні органи, і згідно яких проти нього з дня на день буде відкрито кримінальні провадження.

Та, до того дня, коли він буде на лаві підсудних, в цій статті публікуємо його дані, для унеможливлення одурення його чергової жертви. Почнемо з електронноі пошти, які він змінює в спілкуванні постійно: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., номер карти на яку здебільшого вимагав платіж : 5168757287108494 (це карта його дружини Захарової Олександри).

Цікаво, що після того, як ним активно зацікавились правоохоронні органи, він знайшов прихисток під крилом не менш колоритної і цікавої для «феміди» особистості – Дмитра Григоровича Торнера. В цьому союзі є неабияка пікантна і вкрай цікава для громадськості фішка, та про неї за мить. Щодо Дмитра Торнера, то одна із крайніх далеко не позитивних для нього справ-новин було скасування його реєстрації у народні депутати за списком «Опозиційної платформи – За життя». Причиною вказали те, що він не є громадянином України та має низку підроблених документів, крім цього СБУ та МВС встановили, що Торнер переховується від міжнародного правосуддя. Під час слідства встановили, що у нього 5 українських паспортів внутрішніх та 4 закордонні, та насправді Торнер є громадянином Молдови Некрасовим Дмитром Григоровичем, який перебував у розшуку правоохоронних органів за вчинення злочину, передбаченого ст. 317 (Втеча з місць ув’язнення) КК Республіки Молдови. Сам же ж Торнер і його оточення, звісно, всю вищезгадану інформацію спростовують, і банально заявляють, що все це заказуха, фейк… А останнім кого в цьому звинуватили був відомий політичний експерт Ігор Мізрах, якого в кінці серпня — на початку вересня спробували підставити і скомпрометувати його опоненти, але в результаті явно сфабрикована показова справа виявилась безперспективною. На думку Торнера, пан Мізрах – виявився ідеальним кандидатом, щоб звинуватити його у всіх відкритих проти нього провадженнях, які він назвав брехнею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Повертаючись до родзинки їх неординарного злочинного дуету, то тут варто зазначити, що згідно журналістських розслідувань, які стосуються Торнера та Захарова.

УВАГА: саме Захаров з метою збагачення поширив всю інформацію про Торнера. Цікаво, що як розуміємо: як мінімум велика частка цієї інформації правдива. Але тут напрошується питання: чому вони об’єднались? А відповідь проста – вони не об’єднувались, а Торнер просто міцно взяв Захарова за «м’яку частину тіла», щоб той найперше відбілив його репутацію та крім того обопільно-паралельно, згідно робочих схем Захарова вимагати гроші у нових, тепер вже спільних жертв…

При завершенні даної публікації хочеться надіятись, що вже в ближній час Юрій Олексійович Захаров отримає свою істинну винагороду у вигляді «місць не дуже далеких», адже його руками інформаційного кіллера, цинічно було знищено не одне людське життя… Щодо пана Торнера, то ми обов’язково проведемо детальне журналістське розслідування його діяльності і в ближній час надрукуємо матеріал, як буде присвячений його неординарній особистості…

А також про те, якою заборонною діяльністю зараз на Україні, за допомогою деяких бувших працівників правоохоронних органів, та людини з кримінальним минулим, яка зараз знаходиться на лаві підсудних займається Дмитро Торнер. Чим караються такі дії на території Україні, і чим закінчується незаконна оперативно-розшукова діяльність. Про це і багато іншого буде розказано в наступній статті. Будуть викладені факти з прізвищами та звернення до правоохоронних органів стосовно даної злочинної групи.

Далі буде… Чекайте.

hpib.life

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир