Вы находитесь здесь:Главная/черный список
12.02.2011

Щогла для немовлят

Опубликовано в аналитика
Найгірше те, що з\'являються ці шогли поблизу дитячих садків та закладів охорони здоров’я. А чи є на це дозволи від тих, хто давав клятву Гіппократа, чи знову працює \"римське право\" – «гроші запаху не мають»?

В мережі Інтернет з'явилася нова тема, а саме про шкоду від електромагнітного випромінювання навколо щогл з ретрансляторами, що забезпечують покриття операторам мобільного зв’язку. Найбільший резонанс від запитання: «Хто в Кіровограді не скаржиться на електромагнітне опромінювання?» А жаліються мало хто, бо про ту шкоду добра  половина мешканців міст і сіл ще не замислюється.  Найгірше те, що з'являються ці шогли поблизу дитячих садків та закладів охорони здоров’я. А чи є на це дозволи від тих, хто давав клятву Гіппократа,  чи знову працює "римське право"  – «гроші запаху не мають»? Якщо лікуватися під впливом такого поля, то, здається. І харчі без ГМО вже не допоможуть.

Здається що і скаржаться на погіршення самопочуття лише по телебаченню, де спеціалісти переконують в шкідливості електромагнітного опромінення, а оператори мобільного зв’язку  в малопотужності приладів на майже «користі» їх дії на організм людини…

   На часі замисливтись над питанням про те, чи є випадки щоб на дію того електромагнітного опромінення хтось не скаржився?  За логікою речей ця людина повинна не вміти говорити, писати та читати, або не розуміти того впливу наїї  організм. І така категорія у нас є. Це не тількі неписьменні глухо-німі громадяни, які по науці звуться особами з обмеженими можливостями, але і немовлята. Та стільки тих немовлят може підпасти під дію того опромінення?  І дійсно, що випадково та одиниці… Але це,  мабуть,  не стосується Кіровограда. Тут ця справу поставли майже «на промислову основу», бо майже кожне друге намовля обласного центру, що народжується в пологового будинку №1, що  по вулиці Олени Журливої, 1, має можливість отримувати певну дозу постійного електомагнітного опромінення перед народженням та  у перші 5-7 днів свого життя.  І ніякі  це не  досліди, засекречені чи явні. Статистики та обстеження ніхто ніколи не вів і не робив, алещо користі від такого опромінення зовсім немає не треба бути великим ерудитом, щоб зрозуміти що немає. Звідки ж те опромінення? Знову від...  щогли оператора мобільного зв’язку.  Щоглу з згаданим опроміненням встановили вже років п’ять тому прямо на території  кіровоградського пологового будинку №1

 В підсумку, немовлята лише нібито звично плачуть, не виказуючи причину свого дискомфорту, батьки лише здогадуються, а адміністрація пологового будинку, яка, здається, щось з цього таки має за перебування тієї щогли на своїй території мовчить замість немовлят. Хто крім неї з «високих чиновників», що теж давали клятву Гіппократа давав дозвіл на встановлення тої щогли поки що  невідомо, хоча прізвища керівників секретом не є, і будуть встановлені.

 Батьки сказати  медикам щось відверто негативне не наважуються, бо самі розумієте, як після цього можуть «полікувати» чи «доглянути»,  а чиновникам  ніхто не вірить,  бо їм здається, що ті за все беруть і правди  там зовсім не знайдеш. І тому лише тихенько жаліються журналістам, запитуючи чи не бояться ті лікуватися.

На жаль, знаючи про той шкідливий вплив електромагнітного опромінення, зростання «майже вроджених патологій» ніхто в Кіровограді не вивчав, але їх відверто кажучи, зі слів батьків новонароджених побільшало мало не вдвічи. Патології люди «дуже вчені» в медицинському сенсі вже вміють списувати на все,  що їм тільки заманеться. В Кіровограді це робити набагато простіше ніж де-інде, бо для цього є впливи місцевого урану та радону.

 А чи знайдуть винних та чи зможуть їм «дуже вченим»  довести їх «злочинну провину»? А чи покарають боляче, як тих немовлят, що плачуть ?

Анатолій Авдєєв

 

Джерело: http://h.ua/story/315939/

Дополнительная информация

  • Регіон:: Украина
Другие материалы в этой категории: « Виктор Федорович Мубарак Кучма з Україною… »

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ